CLOSED :P

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
fihu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2013-02-10, 17:46
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: fihu »

Super autko felga na plus ale kołuj kasę przynajmniej na same springi koszt nie duży a efekt fajny idziesz w dobrym kierunku :mrgreen:
Jaki to rozmiar kółek i opon?
balonik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2012-04-01, 15:20
Lokalizacja: Trzebnica

Post autor: balonik »

według mnie nery lepiej w czerń, zebys z tym białym nie przesadził za bardzo :wink: ogólnie turasek ładniutki :mrgreen: powodzonka w modach :razz:
nie sztuką jest mieć nowe auto, sztuką jest żeby stare wyglądało jak nowe...
BOOGY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2012-11-25, 14:38
Lokalizacja: Katowice

Post autor: BOOGY »

Obrazek

ja tam właśnie zastanawiam sie nad nerką w koloże auta.. tak jak jest zrobione wyżej :P zobaczy się.
Felgi r19, 9j przód i 10 tył :P opony na nich to kolejno 225/35 przód i 235/35 tył :P

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
fihu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2013-02-10, 17:46
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: fihu »

tak myślałem :grin: będzie bosko
turbo_88
Małopiszący
Posty: 48
Rejestracja: 2012-06-10, 16:45
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: turbo_88 »

Fajny srodek :mrgreen: Czekam na fotki jak felgi beda na aucie :mrgreen:
/ Low is a Lifestyle/
BOOGY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2012-11-25, 14:38
Lokalizacja: Katowice

Post autor: BOOGY »

Panowie! Awaria =/ od paru dni bije mi strasznie kierownica, dziś po przejechaniu ok. 8km wpadłem na pomysł że sprawdzę czy śruby od kół są dobrze dokręcone ale wszystko wporządku, natomiast po prawej stronie od koła biło straszne ciepło.. Rzuciłem troszkę sniegu na kolo i tarczę a śnieg wyparował w mgnieniu oka. I teraz moje pytanie co to może być? Krzywa tarcza czy co? ostatnio jak sprawdzałem klocki to było na nich jeszce jakies 6mm więc to raczej nie klocki..
Na sześciu kontynentach reprezent KATOWICE!
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Hardcorowy pisze:Rzuciłem troszkę sniegu na kolo i tarczę a śnieg wyparował w mgnieniu oka.
Teraz to juz napewno jest krzywa. Swietny plan.
Hardcorowy pisze:I teraz moje pytanie co to może być? Krzywa tarcza czy co?
Po wywrozeniu z fusow i kart stwierdzam, ze driftowales na sniegu i zaliczyles kraweznik. Masz do wymiany wahacz, felge do prostowania i bije piasta. Do tego z lewej strony masz nizsze cisnienie.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
BOOGY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2012-11-25, 14:38
Lokalizacja: Katowice

Post autor: BOOGY »

Hmm, był jakiś poślizg i krawęznik ale napewno nie z taką siłą żeby cokolwiek pokrzywić .. bo to raczej było lekkie osunięcie się i otarcie o borsztajn xD

EDIT
Zresztą krawęznik zaliczyłem jakies 2 tyg temu a bicie jest od tygodnia? ..
Na sześciu kontynentach reprezent KATOWICE!
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

No to juz wszystko wiesz . Moze zdejmij kolo i organoleptycznie cos stwierdzisz, podjec do oponiarza itp
Obrazek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Podjedz na stacje kontroli pojazdow, na ktorej robiles przeglad. Maja obowiazek za darmo sprawdzic Ci samochod. Mowisz ze bije kiery i chcesz na szarpaki wjechac. Pan wpełznie pod auto i ladnie Ci powie, ze masz wywalony wahacz. Pozniej podjedz do opniarza, ktory powie Ci, ze masz krzywa felge. Kupisz wahacz, wyprostujesz felge i odechce Ci sie udawania Puzow na sniegu.

Co do sily uderzenia.
Dalem kiedys sie przejechac 540i pewnemu typowi. Nie sluchal, ze trzeba uwazac na zakretach i na drugim czy trzecim "winklu" przy 60-70 uderzylismy tylem w kraweznik. Po tym jak karetka zabrala go do szpitala (złamany nos, powybijane zeby, pare zeber. oczywiscie nie przez uderzenie) stwierdzilem ze wszystko wyglada w aucie normalnie. Po wizycie na podnosniku stwierdzilem: uszkodzony wahacz, pekniete i wykrzywione jarzmo hamulca, uszkodzenie elementow zawieszenia i delikatnie krzywa felga. Wiec nie mow, ze uderzyles lekko i nic nie widac, bo u mnie tez nic "na oko" nie bylo widac.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
BOOGY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2012-11-25, 14:38
Lokalizacja: Katowice

Post autor: BOOGY »

tyle że przy 10-15km/h na godzinę to wątpię .. Ale posłucham Cie i podjadę tu i tam :) dzieki za rady:)
Na sześciu kontynentach reprezent KATOWICE!
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Hardcorowy pisze:tyle że przy 10-15km/h na godzinę to wątpię .. Ale posłucham Cie i podjadę tu i tam :) dzieki za rady:)
Ja zaliczyłem (tylnym kułem) w krawężol właśnie przy nie większej prędkości niż 10km/h i też na oko wszystko ok itd a coś mi z tyłu lekko trze :roll: Trzeba teraz lekcje wyciągnąć i na następny raz uspokoić testosteron :razz:
Obrazek
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Kaper, no chyba Cie troszke poniosło jak napisales ze nie wiecej niz 10km/h :mrgreen: :mrgreen: ALe wybacze Ci bo jak zwykle nie patrzyles na licznik. :bmw:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

SebaE36, A ile ty myślisz, że miałem ? 50 ? Po lodzie jechałem i nie więcej niż 15km/h jestem tego pewien
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Hardcorowy fajne masz to autko. Dla mnie biel na plus, także nerki bardziej niż pod kolor. Może na lusterkach skoro będą białe to wyścigowa szachownica?
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Zablokowany