BMW E34 by Malaj

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Malaj, dziś oblukałem sobie na life to twoje maleństwo i powiem ci bardzo ładna sztuka środek jaśniutki czysty aż szkoda w tym siedzieć :razz: motorownia ładnie gada jeszcze raz gratki :grin: :wink:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Auto ma potencjał (widziałem na własne oczy) - powtarzam to ostatni raz !
Obrazek
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

GERMAN pisze:Malaj, dziś oblukałem sobie na life to twoje maleństwo i powiem ci bardzo ładna sztuka środek jaśniutki czysty aż szkoda w tym siedzieć :razz: motorownia ładnie gada jeszcze raz gratki :grin: :wink:
Dzieki German, ja tez usłyszałem wczoraj bardzo duzo ciekawych wskazówek z twoich ust i mysle ze powoli bede je wdrażał w życie :) w koncu mam na to całą zime ; p pozdro
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

Obrazek

Obrazek

Przód niestety musi być wyżej, a to wszystko dzieki mojemu pięknemu dojazdowi do posesji ;/
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Ten przod az straszy... Potwornie wysoko.... Za male te stalowki....
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

SebaE36 pisze:Ten przod az straszy... Potwornie wysoko.... Za male te stalowki....
szkoda mojego zachodu... ale napisze... mi sie podoba, robie tyle na ile mnie stać nie mam bogatych rodziców, a praca jest jaka jest rodzina się powiększa więc i koła mniejsze, jak już pisałem przód wysoko bo do placu nie daje rady wjechac, a nie zostawie auta na drodze mieszkajac w boguszowicach bo moglbym zostac i bez tych małych kółek. Pozdro
Ostatnio zmieniony 2013-03-12, 21:48 przez Malaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Sciagnij dokladke i zejdz nizej bo wyglada przynajmniej jak by terenowka jakas.... Nie mowie Ci na zlosc tego tylko po prostu to wygląda brzydko.
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

dokładka zostaje.
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Ogolnie tragedia... Kombinujesz, ale w odwrtonym kierunku. Ile ma ta stal? 15"?
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Malaj nie obraź sie ale skoro robisz na tyle na ile mozesz i tak to wyglada, to lepiej nie robić takich modów... Felga totalnie za mała, o cal albo najlepiej dwa wieksza lekka gleba i by było grubo... a teraz byś musiał wywalić dokladke i zrobic glebe "ala Wegrzol" żeby koło chociaż troche grało z buda, nie mówiąc że balon okropny...
Dla mnie zmiany tylko niszczą ta ładna E34... Przemyśl se wszystko jeszcze raz bo nie tędy droga... :zdziwko:
P.S Moro nawet fajnie wyszło :) i nie traktuj tej wypowiedzi jako atak tylko jako dobrą rade !
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

Mystic888 pisze:Ogolnie tragedia... Kombinujesz, ale w odwrtonym kierunku. Ile ma ta stal? 15"?
Może i kombinuje ale autem moge jezdzic na co dzień a nie raz w roku, no i tez wjechac wszedzie moge ; ] szkoda tylko ze wszyscy ktorzy sie jak narazie wypowiedzieli uważają sie za Chip Foosa a tak naprawde na swoje nie patrza ; ] rozumiem ze krytyka daje do zrozumienia ale z moich obserwacji wynika ze zeby miec tu uznanie trzeba miec najlepiej 18 cali z oponą o profilu 30 tylko ze ja sie nie poddaje powszechnym trendom, i nie interesuje mnie krytyka ludzi ktorzy pojawiaja sie na spotach raz w roku i to jeszcze nie swoim autem. Pozdro
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

No juz nie chcialem tego tak drastycznie pisać. Malaj, musisz dac sobie powiedziec tak jak bylo z pokrowcami. Tutaj raczej nie usłyszysz pochwały za 15" do takiej duzej budy jaka jest E34 :)
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

SebaE36 pisze:No juz nie chcialem tego tak drastycznie pisać. Malaj, musisz dac sobie powiedziec tak jak bylo z pokrowcami. Tutaj raczej nie usłyszysz pochwały za 15" do takiej duzej budy jaka jest E34 :)
Mi sie podoba wam nie musi, a i jak narazie tylko tu sie spotkałem z krytyką wiec za bardzo sobie nic z tego nie robie ; ]
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Tu nie chodzi o krytyke tylko bardziej o zdrowy rozsadek... :) I nikt Ci nie kaze miec 18" z opona o profilu 30. NIE! Po prostu daj sobie powiedziec i wywal dokladke i troche posadz auto nizej... Albo przynajmniej zrob to zeby zobaczyc jak auto bedzie wygladalo a gwarantuje ze sam sie milo zaskoczysz. Od razu przod bedzie TROCHE lepiej spasowany :) Nikt tutaj Ci nie chce na zosc zrobic tylko dac Ci dobre rady ktore powinienes przynajmniej wyprobowac. :)
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Malaj pisze:
Mystic888 pisze:Ogolnie tragedia... Kombinujesz, ale w odwrtonym kierunku. Ile ma ta stal? 15"?
Może i kombinuje ale autem moge jezdzic na co dzień a nie raz w roku, no i tez wjechac wszedzie moge ; ] szkoda tylko ze wszyscy ktorzy sie jak narazie wypowiedzieli uważają sie za Chip Foosa a tak naprawde na swoje nie patrza ; ] rozumiem ze krytyka daje do zrozumienia ale z moich obserwacji wynika ze zeby miec tu uznanie trzeba miec najlepiej 18 cali z oponą o profilu 30 tylko ze ja sie nie poddaje powszechnym trendom, i nie interesuje mnie krytyka ludzi ktorzy pojawiaja sie na spotach raz w roku i to jeszcze nie swoim autem. Pozdro
Ale sie zdenerwowales...

Wystarczylo zrobic stal 2" wieksza i by byla inna gadka.

Obrazek

A tak zrobiles jakies dziadostwo i jeszcze obrazasz sie i bulwersujesz na ludzi, ktorzy maja troche pojecia w klimacie BMW i wiedza, ze to co Ty zmajstrowales to sie nadaje do tematu "Wies tuning". Szczegolnie ta dokladka z przodu, ktora nie wiadomo czemu ma sluzyc... Ale juz sie nie denerwuj :oops:
Malaj pisze:
SebaE36 pisze:No juz nie chcialem tego tak drastycznie pisać. Malaj, musisz dac sobie powiedziec tak jak bylo z pokrowcami. Tutaj raczej nie usłyszysz pochwały za 15" do takiej duzej budy jaka jest E34 :)
Mi sie podoba wam nie musi, a i jak narazie tylko tu sie spotkałem z krytyką wiec za bardzo sobie nic z tego nie robie ; ]
To po co galeria skoro nikt nie moze miec innego zdania niz Ty?
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Zablokowany