BMW E36 Coupe 318is Alpinweiss :D

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
MaryjuszTour
Zaawansowany forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2012-04-08, 11:11
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: MaryjuszTour »

extra baza piękna sprawa! uwielbiam ten kolor! koło gleba i nic więcej nie trzeba! :D
whucrew pisze: Jak dla mnie jeszcze m-pakiet,
A ja bym nie wkładał bez będzie lepiej...ewentualnie przód na polift zrobić :)

Będę śledził temat :)
Obrazek[/
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Co ori to ori :580: Ja bym dał tylko glebę i dobre kółko-(oczywiście nerka na czarno) Miło się ją ogląda :595: :579: :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Bez M-pakietu czy z M-pakietem - i tak będzie dobrze... tak jak wszyscy dobre koło z glebą i już auto będzie przykuwać wzrok na ulicy :wink:

Ps: zdrap tę folię z szyb (albo przyciemnij dodatkowo przednie boczne) :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

MaryjuszTour pisze:ewentualnie przód na polift zrobić

Co wy macie z tym poliftem?

Nerki poliftowe wytrzeszczone jak oczy żaby i bezpłciowy zderzak

Jest piękna seria z '92 i niech tak zostanie ;) Oryginalny brak kierunkowskazów w błotnikach i takie tam rzeczy które całościowo przedstawiają cały zamysł stworzenia przez projektantów nowej budy ale jeszcze nawiązującej do E30!

Potem to już było zatarte tymi głupimi liftami


Stawiał ktoś kiedyś E30 koło E36 przed liftem? nie wiem jak inni ale ja widzę powiązania mimo że to całkiem nowa generacja w rodzinie BMW ;)
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Gabrielo pisze:Ale ekstra kolor! Bardzo mi się podoba! Zrób jeszcze jakieś fotki ze środka, to polukamy! I jak Kaper napisał - nie spiepsz,zrób ładnie, to ludzie będą patrzeć nie tylko na Molochowy wozik :razz: :mrgreen: :mrgreen:
Hymmm do Molochowej to baaardzo daleka droga.... :wink: Ale do zrobienia ze smakiem to na prawdę nie dużo...a i no co do szyb to tak jak pisał Kaper-albo wszystkie albo w cale.Sam na zimę mam tylko tył ale na lato jadę wszystkie :wink: :cool: :mrgreen:
Obrazek
Tomeck
Małopiszący
Posty: 12
Rejestracja: 2013-02-21, 15:34
Lokalizacja: Turza Śląska

Post autor: Tomeck »

Kaper pisze:Ps: zdrap tę folię z szyb (albo przyciemnij dodatkowo przednie boczne) :bmw:
ta folia to akurat mi sie podoba, sam nie zakładałem tylko firma co sie tym zajmuje takze jest to profesjonalne a nie jakis ulep na szybie hehe a co do przednich szyb żeby przyciemnic to całkiem niezły pomysł tylko niechce zdzierać przy kontroli :D
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Tomeck pisze:
Kaper pisze:Ps: zdrap tę folię z szyb (albo przyciemnij dodatkowo przednie boczne) :bmw:
ta folia to akurat mi sie podoba, sam nie zakładałem tylko firma co sie tym zajmuje takze jest to profesjonalne a nie jakis ulep na szybie hehe a co do przednich szyb żeby przyciemnic to całkiem niezły pomysł tylko niechce zdzierać przy kontroli :D
Dla tego ja na zimę zrywam folię a na lato...Panowie(....) są bardziej wyrozumiali i tak się nie czepiają(jeśli jest skrucha) :mrgreen: Jeśli nie będziesz kozakiem to się zawsze ich uprosisz :wink: Im też się takie auta podobają :br:
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

ManiekCSL,
Co wy macie z tym poliftem?

Nerki poliftowe wytrzeszczone jak oczy żaby i bezpłciowy zderzak
X2 . Przed lift nerka jest bardziej ostra, widać ,że to wlot powietrza a nie ozdobnik.. wygląda to bardziej męsko, "lotniczo", surowo
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

whucrew pisze:ManiekCSL,
Co wy macie z tym poliftem?

Nerki poliftowe wytrzeszczone jak oczy żaby i bezpłciowy zderzak
X2 . Przed lift nerka jest bardziej ostra, widać ,że to wlot powietrza a nie ozdobnik.. wygląda to bardziej męsko, "lotniczo", surowo
x3
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

ManiekCSL pisze:Nerki poliftowe wytrzeszczone jak oczy żaby i bezpłciowy zderzak
??? Jakieś wąty ? Ho na solo :razz: nie no jak auto przedliftowe to niech takie zostaje. Mi osobiście się podoba polift ale w tym przypadku też bym tak zostawił przedliftowo :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

100 razy wolę polift ale do M pasztetu :wink: zderzak wolę przedliftowy
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Moloch pisze:100 razy wolę polift ale do M pasztetu :wink: zderzak wolę przedliftowy
Jedni lubią ogórki,drudzy ogrodnika córki...Ja wolę ori...Jeżeli jest to przed lift to po co na siłę robić po lift???Albo ori albo ulep- :m: pak i silnik 1.8 ???Utrzymać ori wersje to jest sztuka :wink: :bmw:
Obrazek
Tomeck
Małopiszący
Posty: 12
Rejestracja: 2013-02-21, 15:34
Lokalizacja: Turza Śląska

Post autor: Tomeck »

z lotu ptaka ;d

Obrazek
ODPOWIEDZ