[e46] ACS3 Touring -> daily car by MERO

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Zalegle foty z mycia (sam wosk i glinka bez polery ):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

lakier 1 klasa :mrgreen: różnica po polerowaniu kolosalna
Obrazek
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

M E R O, jaki jest koszt takiej usługi? Jesli to nie tajemnica. PW moze byc :)
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

M E R O, napisz gdzie ci to robili i jak możesz to napisz jaki koszt i czy jesteś zadowolony??
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Tylko ,ze to nie polerka tylk osam wosk . Tanio nie bylo , ale z racji tego ,ze ja mieszkam na blokach ciezko mi zadbac o lakier a po zimie byl juz szary i chcialem sprobowac jak bedzie po wosku wygladal no i fajnie nabral glebi i sie uwydatnil . Cena 150 teoretycznie za mycie , clener i wosk , odkurzanie i szyby. Teoretycznie bo ja musialem doplacic 50pln za glinkowanie bo na lakierze tona asfaltu ( no niestety ACS to daily i jezdzi wszedzie :/ ) . Wczoraj podjechalem na myjke i oplukalem za 6pln zdeminarelizowana i znow czysciutka w czerwcu chyba znowu podjade
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

M E R O pisze:Tylko ,ze to nie polerka tylk osam wosk . Tanio nie bylo , ale z racji tego ,ze ja mieszkam na blokach ciezko mi zadbac o lakier a po zimie byl juz szary i chcialem sprobowac jak bedzie po wosku wygladal no i fajnie nabral glebi i sie uwydatnil . Cena 150 teoretycznie za mycie , clener i wosk , odkurzanie i szyby. Teoretycznie bo ja musialem doplacic 50pln za glinkowanie bo na lakierze tona asfaltu ( no niestety ACS to daily i jezdzi wszedzie :/ ) . Wczoraj podjechalem na myjke i oplukalem za 6pln zdeminarelizowana i znow czysciutka w czerwcu chyba znowu podjade

Przyjedź do mnie ;) Kupisz 0,7 coś na grilla a zanim się zrobi grill to objedziemy auto kosmetykami :P hehe
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

gamek2 pisze:M E R O, napisz gdzie ci to robili...
gamek tutej masz linka z informacjami!! Do Bielska trza dymać :wink:

http://www.supershine.pl/

M E R O super się prezentuje, szkoda, że to nie trwa tak cały czas... W swoim też muszę zrobić taki zabieg, bo po zimie jest lipnie... A jak się "zbrudzi" wozik, to tesh tylko myjesz zdemineralizowaną, czy jakimś specjalnym szamponikiem...?
Awatar użytkownika
Michalik
Przyjaciel klubu
Posty: 266
Rejestracja: 2012-10-21, 19:15
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Michalik »

ładny efekt bardzo mi się podoba :mrgreen:
Rafael
Zaawansowany forumowicz
Posty: 416
Rejestracja: 2009-04-02, 08:58
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Rafael »

efekt jak po polerce a nie po wosku,ciekawe :wink:
mi sie nie podoba to cos na przednim zderzaku,jakos tak wiesniacko wyglada ale to moje zdanie no i te naklejki ale chba ida out
ogolnie na zywo lepiej to pewnie wyglada tym bardziej po spa :wink:
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Tomek pisze:
M E R O pisze:Tylko ,ze to nie ...... w czerwcu chyba znowu podjade

Przyjedź do mnie ;) Kupisz 0,7 coś na grilla a zanim się zrobi grill to objedziemy auto kosmetykami :P hehe
Tak chyba zrobie wezme litra łychy , cole wuszt i oblecimy jeszcze Przema turasa
Rafael pisze:efekt jak po polerce a nie po wosku,ciekawe :wink:
.................:
na polerke troche mi szkoda miala byc w czerwcu , ale wywalic 500-600pln ?? To juz wole chyba sam sie przepierdzielic . Chcialem zobaczyc jak to powinno wygladac po profesjonalnym woskowaniu i czy polerka jest niezbedna , ale w sumie jest pare rys na dachu a tak to nie ma tragedi wiec raczej bede nadal woskowal i wstrzymam sie z polerka
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

M E R O pisze:
Tomek pisze:
M E R O pisze:Tylko ,ze to nie ...... w czerwcu chyba znowu podjade

Przyjedź do mnie ;) Kupisz 0,7 coś na grilla a zanim się zrobi grill to objedziemy auto kosmetykami :P hehe
Tak chyba zrobie wezme litra łychy , cole wuszt i oblecimy jeszcze Przema turasa
Rafael pisze:efekt jak po polerce a nie po wosku,ciekawe :wink:
.................:
na polerke troche mi szkoda miala byc w czerwcu , ale wywalic 500-600pln ?? To juz wole chyba sam sie przepierdzielic . Chcialem zobaczyc jak to powinno wygladac po profesjonalnym woskowaniu i czy polerka jest niezbedna , ale w sumie jest pare rys na dachu a tak to nie ma tragedi wiec raczej bede nadal woskowal i wstrzymam sie z polerka
Ja tylko czekam na lepszą pogodę i wbijam do niego w którąś sobotę ze sprzętem i kosmetykami :) Bo u siebie nie mam gdzie tego ogarnąć... :/ A jak jadę do dziadka to buczy że wody idzie w pip - bo on nie rozumi że myjka bierze mniej wody niż cokolwiek innego :P hehe

No jak widze jak Przymo myje tego turasa to płakać mi się chce :P hehe trochę wody, byle jaka gąbka i heja :P A ja się babram na dwa wiadra i wszystko co możliwe to z mikrofibry :P haha
Rafael
Zaawansowany forumowicz
Posty: 416
Rejestracja: 2009-04-02, 08:58
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Rafael »

bardzo bardzo dobrze wyszedl wosk :wink:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Gabrielo pisze:
gamek2 pisze:M E R O, napisz gdzie ci to robili...
gamek tutej masz linka z informacjami!! Do Bielska trza dymać :wink:

http://www.supershine.pl/

M E R O super się prezentuje, szkoda, że to nie trwa tak cały czas... W swoim też muszę zrobić taki zabieg, bo po zimie jest lipnie... A jak się "zbrudzi" wozik, to tesh tylko myjesz zdemineralizowaną, czy jakimś specjalnym szamponikiem...?
szkoda ze tez niema nic blizej :evil: no chyba ze niewiem :wink:
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Dzis po dlugiej wycieczce przytargalem do domu stolki

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Dobrze sie bawisz. Coraz lepsze autko :)
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Zablokowany