[E93] 325i cabrio by Vonski

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Vonski
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2011-02-12, 19:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Vonski »

Kaper, Sorki z telefonu posałem i tak jakoś wyszło
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Prosim bardzo :wink:

Czarny mat i złoty mi sie osobiście podoba :razz:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Gremlin
Zaawansowany forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 2011-01-02, 00:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gremlin »

Bardzo rzucająca się kompozycja kolorów :D Co do Auta Miałem okazję obejrzeć na żywo Przy Spocie MoP w stronę łodzi . I gratulować szczęścia że te tylne koło nie odkręciło się do końca . ciekawy jestem w jakim stanie znajduje się lakier Pod folią ???? :grin:
Teraz e36 Touring indyvidual :D
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Autko ciekawe... Ten mat jest ok, mi się średnio podoba...
A słyszałem (DISCOVERY), że jak się auto okleja folią mat, to lakier musi być w bardzo dobrym stanie, bo inaczej wszystko widać, itd...
Co do kólek, to te złotówki mi się nie podobają, ale kontrast do matu jest cool. powo i bezawaryjności :bmw:
Vonski
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2011-02-12, 19:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Vonski »

Gremlin, Gratuluje doskonałej pamięci Rzeczywiście zaliczyłem spota przypadkiem ponieważ na A1 jechałem z odkreconym kołem.
Co do lakieru to nie wiem w jakim jest stanie. Nie zagladalem pod folie jeszcze :mrgreen:
Vonski
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2011-02-12, 19:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Vonski »

Wiosna, nadszedł czas na następne modyfikacje. Miałem szyć nowy dach ale jak narazie próbuje rozpoznać temat uszczelek i warsztatu który może to profesjonalnie wykonać. I tak "niechcący" umówiłem na swapa :mrgreen: W połowie maja wkładam nowe serce do mojej etrzydziechy. Wybór padł na m54b30 Jesli macie jakieś uwagi lub doświadczenie w tym temacie chętnie wysłucham waszych opini
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Kto bedzie robil SWAP?
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Vonski
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2011-02-12, 19:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Vonski »

Obrazek
Obrazek

Ogień będzie robił swapa
Awatar użytkownika
Kanar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 2012-06-02, 14:37
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Kanar »

Mi się mat na tym aucie bardzo podoba. Nie ma tego zbyt wiele i napewno da się zauważyć to auto na zlocie czy na co dzień i nie zmieniał bym tego. Felga też jest spoko. Dach tak jak pisałeś OUT bo szpeci strasznie. W tym złotym kolorze pokusił bym się jeszcze o jakieś dodatki ale takie bardzo dyskretne, nadały by smaczku. Po swapie zapewne będzie świetnie latać. Szerokości :bmw:
BMW E46 320d by Kanar
/viewtopic.php?t=16634
Vonski
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2011-02-12, 19:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Vonski »

m54b30 pod maską :br: Ten silnik robi swoją robotę Wkrótce wrzucę jakieś fotki Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek I jest jeszcze kilka elementów do ogarnięcia ale małymi krokami do celu.
Sama jednostka w tej budzie urywa beret Miałem problem z ews ale Paweł z Łodzi poradził sobie z tym tematem Trochę nerwów kosztował mnie dyfer Kupiłem używkę o przełożeniu 3,91 i to była porażka do odcinki na 5 leciała 195 :cry: Dodatkowo kolega z Warszawy sprzedał mi dyfer ze szperą zaciśniętą tak że jedziło się jak na zespawanym na 100% Michał z Łodzi zregenerował dyfer i zmienił przełożenie na 3,23 Prawdę mówiąc w ostatniej chwili bo jak się okazało po rozebraniu dyfra dwie zębatki krzyżaka były pęknięte na pół. Pierwsza jazda z nowym przełożeniem i przy 210 km/h ta niebieska szmata zastępująca dach wydała z siebie straszny odgłos rozdzierania Kolejny wydatek nieunikniony Dach podarty Szyba w dachu pęknięta :razz: Zanim przystąpię do następnych modyfikacji muszę pojechać do Lublina na szycie dachu.
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Dla mnie auto bajer - trzymaj tak dalej. A na PW jeśli możesz to napisz ile kosztował cię swap u kogo był robiony i czy jesteś zadowolony :wink: Pozdro :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Kebab 325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 270
Rejestracja: 2009-11-29, 19:46
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kebab 325 »

wybierasz sie na hamownie ? jak tak daj znac ile wyszlo :)tez planuje wkladac ta jednostke iii duuuuuuzo czytalem pytalem itd to 3/4ludzia po swapach zdziwili sie ile pokazalo na hamowni pouciekalo po 10-20KM ! ! ! swap jest banalnie prosty zeby odpalal i jezdzil ale zeby mialo swoje koniki to 2 strona medalu :P ale i tak szacun jest gut tak czy siak :) Pozdro
meeega zglebione ;)
Vonski
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2011-02-12, 19:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Vonski »

whucrew nie ma żadnych tajemnic Koszty zależą od tego co zrobisz Za takiego swapa żeby auto odpaliło i pojechało trzeba minimum 7000 - 9000 Ale jak chcesz to zrobić porządnie to i drugie tyle można dołożyć Pozatym Swap to dopiero początek wydatków które nigdy sie nie kończą Teraz auto jeździ i jest zrobione porządnie Ogień który robił swapa wykonał swoją robotę jak należy Jednak już wiem że czekają na mnie następne modyfikacje :br: Kebab 325 ma racje że ten silnik lubi mieć wszystko dobrze poukładane żeby utrzymać właściwą mu moc Dlatego ja muszę popracować w pierwszej kolejności nad wydechem i dolotem a potem zobaczymy czy to coś zmieni i warto będzie jechać na hamownię. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się że Auto nie trzyma serii We wrześniu planuje wizytę u Michała z Łodzi który spasuje wydech z nierdzewki a do tego czasu ja opanuje dolot. Następnie hamulce i zawias i tak dalej i tak dalej a może uda mi się osiągnąć chociaż połowę tego co zrobił gamek2 ze swoją e36
Vonski
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2011-02-12, 19:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Vonski »

Po blisko trzech latach znajomości oddałem w inne ręce moje E30 :cry:
Obrazek

Nadszedł czas zmian i pojawiło się coś takiego :br:

E93 325I CABRIO

Vehicle information
VIN long WBAWN31070PR39534
Type code WN31
Type 325I UL (EUR)
Dev. series E93 ()
Line 3
Body type CABRIO
Steering LL
Door count 2
Engine N53
Cubical capacity 3.00
Power 160
Transmision HECK
Gearbox MECH
Colour BARBERAROT METALLIC (A39)
Upholstery LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)
Prod. date 2007-05-24
Order options

No. Description
1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES
249 MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL
302 ALARM SYSTEM
387 WIND DEFLECTOR
4AC FINE-WOOD TRIM POPLAR GRAIN
4AE ARMREST FRONT RETRACTABLE
4UT THROUGH-LOAD.W.INT.TRANSPORT BAG
423 FLOOR MATS, VELOUR
431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D
441 SMOKERS PACKAGE
493 STORAGE COMPARTMENT PACKAGE
494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER
507 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)
521 RAIN SENSOR
534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING
544 CRUISE CONTROL WITH BRAKING FUNCTION
563 LIGHTS PACKAGE
6FL USB-/AUDIO INTERFACE
609 NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL
672 CD CHANGER BMW FOR 6 CDS
7RS COMFORT PACKAGE
8SP COP CONTROL
8S3 AUTOMATIC LOCK WHEN DRIVING AWAY
843 ENGINE DESIGN
854 LANGUAGE VERSION FRENCH
863 EUROPE/DEALER DIRECTORY
877 DELETION CROSS-OVER OPERATION
881 FRENCH / ON-BOARD DOCUMENTATION

Series options
No. Description
1CB CO2 CONTENT
255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL
459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY
502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM
520 FOGLIGHTS
522 XENON LIGHT
548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Auto od wyjazdu z fabryki przeszło kilka modyfikacji zanim trafiło do mnie. Dołożony M pakiet zewnętrzny i wewnętrzny, Felgi 19” oraz wydech BMW Performance. Reszta w moich rękach :bmw:

Panowie i Panie pomocy Nie wiem tylko jak zmienić tytuł tego tematu na [E93] 325i cabrio by Vonski
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

Szkoda e30tki ale napewno jest w dobrych rekach ☺
gratuluje nowego zakupu. Ladna jest 😊 zycze bezawaryjnosci.

Co do tematu to musisz napisac do moderatora forum.
Ten temat napewno zostanie przeniesiony do archiwum a wtedy zalozysz calkiem nowy obecnej bawarki.

Pozdrawiam ☺
Obrazek
ODPOWIEDZ