Szyba wariuje cały czas się domyka

Czyli wszystko co dotyczy elektryki w naszych BMW!
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Szyba wariuje cały czas się domyka

Post autor: Kaper »

Sprawa wygląda tak. Pewnego pięknego dnia będąc w pracy słyszę alarm. Kurde chyba mój ?! :mrgreen: ide z kluczykiem do auta wyłączam alarm i git (2,3 razy w roku zdarzy, że się włączy ni z dupy ni z pietruchy) . Przyjeżdżam do domu, zjadłem objad i nagle słyszę zaś mój alarm ... :evil: lekko podirytowany schodzę na dół i dochodząc do drzwi widzę i słyszę domykanie się mojej (kierowcy) szyby (mimo, że jest zamknięta) tak co sekunde się domyka na chama... otwieram drzwi uspokoiło się. Zamykam - szyba się domyka prawidłowo i nagle zaś ciśnie do góry jak powalona... coś tam porobiłem i spokój. Rano wstaje do roboty, wsiadam do auta a tu aku wycyckany do ZERA :sad: pewnie znów zaczęła szyba wariować i cały prąd zeżarło w aucie...

Co może być przyczyną, że szyba cały czas się domyka (nie zawsze odrazu po zamknięciu drzwi - tego właśnie nie wiem kiedy zacznie wariować) po zamknięciu drzwi ?
Obrazek
SONSIAD
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2013-04-30, 20:17
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: SONSIAD »

przy zamku masz czujnik ktory dociskaja dzwi bedzie wytarty wymien i po sprawie
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

SONSIAD pisze:przy zamku masz czujnik ktory dociskaja dzwi bedzie wytarty wymien i po sprawie
Tylko że jak jest wytarty nie domyka wcale szyb poza tym są dwa rodzaje domykania jedno w ryglu w drzwiach drugie w bolcu na słupku :razz: Druga sprawa na chłopski rozum jeżeli auto ma alarm oraz funkcje domykania szyb z kluczyka lub pilota a szyba sie ciągle chce domykać wskazuje to na uszkodzenie- zwarcie w układzie :smile:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

ja mam domykanie w Ryglu na słupku... Dziś znowu auku wyssane mimo, że 2 dni temu go ładowałem :cry:

JAK KTOŚ OGARNIA ELEKTRYKĘ TO NIECH DA CYNK ! OCZYWIŚCIE NIE ZA FREE
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Jakiś dobry elektryk samochodowy w pobliżu Rybnika ? Najlepiej gdzieś, Niedobczyce, Radlin !!! Możecie coś polecić ? Wiem, że jest opcja Bronisław Skupień na wodzisławskiej ale zna ktoś jeszcze kogoś ?????????????????????????????????????????

PILNE
Obrazek
matistt
Małopiszący
Posty: 19
Rejestracja: 2013-03-03, 09:19
Lokalizacja: SWD

Post autor: matistt »

Kaper,
na wodzisławskiej przed "bażanciarnią" jest elektryk.....
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

matistt, masz tam jakiś nr. tel do nich ?
Obrazek
ODPOWIEDZ