[E39] Biała Dama Majk'a

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Majku widze pieścisz autko :) Dawno Cię nie widziałem :D Pozdro
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

Swieci sie ja psu kulki :p na tycz ciemnych kierunkach wyglada swietnie ;)
:)
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

He he Majk. Gratulacje jesli chodzi o córkę :bmw: Mi też się rodzi córa w tym roku i staram się jak najwięcej ogarnąć nim przyjdzie na świat. A co do auta to powiem ,że twoje e39 jest jednym z tych BeEm które nie potrzebują mega gleby (elegancja ma swoją siłę) i 11 cali ,żeby zachwycać. Mam nadzieję ,że zobaczę kiedyś na żywo bo często bywa w Jastrzębiu a jeszcze nie miałem okazji spotkać..
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

whucrew pisze:He he Majk. Gratulacje jesli chodzi o córkę :bmw: Mi też się rodzi córa w tym roku i staram się jak najwięcej ogarnąć nim przyjdzie na świat. A co do auta to powiem ,że twoje e39 jest jednym z tych BeEm które nie potrzebują mega gleby (elegancja ma swoją siłę) i 11 cali ,żeby zachwycać. Mam nadzieję ,że zobaczę kiedyś na żywo bo często bywa w Jastrzębiu a jeszcze nie miałem okazji spotkać..
Jak już Majka i jego E39 spotkasz na Jastrzebiu to sie nie martw , bo auto zawsze tak czyste ze z kilometra widać, a łeb wykreca chodzby miala magnez :D
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Majk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2009-07-13, 15:15
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Gołkowice City

Post autor: Majk »

Jako że w końcu wyszło porządne słońce a ja nie miałem nic twórczego do roboty postanowiłem cyknąć parę fotek tak dla przypomnienia :ppp

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu mi się zadomowił jakiś mały szkodnik w kole :ddd

Obrazek
"Pod maską nic nie musi do siebie pasować kolorystycznie nie jeżdżę z nią otwartą. Było by to co najmniej nie praktyczne ;) "
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Ile waży Majku ?:D hyhyhy Trzeba się umówić na jakiegos spota w tygodniu.
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Majk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2009-07-13, 15:15
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Gołkowice City

Post autor: Majk »

Hyhyhy nie wiem ile bo dalej bałem się wjeżdżać :ddd no trzeba by było się zgadać.
"Pod maską nic nie musi do siebie pasować kolorystycznie nie jeżdżę z nią otwartą. Było by to co najmniej nie praktyczne ;) "
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

czemu Majk z nami na manie nie smigał ?
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Majk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2009-07-13, 15:15
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Gołkowice City

Post autor: Majk »

Niestety pracowałem na rano a poza tym moje auto nie nadaje się raczej do pokazywania na zlotach. Ruda wyłazi gdzie niegdzie a środek też woła o pomstę do nieba. A funduszy niestety brak :/ :( No i jestem cały czas w pogotowiu do wyjazdu na porodówkę.
"Pod maską nic nie musi do siebie pasować kolorystycznie nie jeżdżę z nią otwartą. Było by to co najmniej nie praktyczne ;) "
Awatar użytkownika
owsick
Zaawansowany forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 2009-09-29, 16:07
Lokalizacja: Żory

Post autor: owsick »

tak se to tlumacz ludzie starymi e30 przyjezdzaja a przeciez niewazne jaki stan wazne ze sie bylo kazda sciewma dobra :p hehe zdjecia majku cykasz a niepojawisz sie niedobry ty moje tez do dupy auto a jezdze
owsick
Awatar użytkownika
Majk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2009-07-13, 15:15
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Gołkowice City

Post autor: Majk »

Jako że ostatnio coś mi się w aucie głośno zrobiło w trakcie jazdy po szybkiej diagnozie do wymiany poszły piasty przód czyli łożyska :ddd Efekt prac błoga cisza i wreszcie słyszę własne myśli :ddd
A tu parę fotek
Nowa piasta
Obrazek
Zestaw wesołego mechanika
Obrazek
No i w trakcie prac a ciężko było
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-07-08, 15:52 przez Majk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Pod maską nic nie musi do siebie pasować kolorystycznie nie jeżdżę z nią otwartą. Było by to co najmniej nie praktyczne ;) "
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Max gear? Nie boisz się ze po kilku tysiach się to rozpadnie?
Awatar użytkownika
Majk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2009-07-13, 15:15
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Gołkowice City

Post autor: Majk »

Nie jedną rzecz już mam w aucie z MG i nie narzekam a jak się ma rozpaść to się wszystko rozpadnie czy kosztowało 400 zł za sztukę czy tyle samo za komplet. ;) Poza tym teraz przy noworodku trzeba po prostu ciąć koszty maksymalnie bo są ważniejsze rzeczy do kupowania :ddd
"Pod maską nic nie musi do siebie pasować kolorystycznie nie jeżdżę z nią otwartą. Było by to co najmniej nie praktyczne ;) "
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Poza tym teraz przy noworodku trzeba po prostu ciąć koszty maksymalnie
Ha ha skąd ja to znam :roll: Ja do pierwszego września też staram się ogarnąć jak najwięcej :wink:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Moloch pisze:Max gear? Nie boisz się ze po kilku tysiach się to rozpadnie?
Parę tysięcy.??? :shock: To raczej przy dobrych wiatrach :mrgreen: Mi dwa razy udało się zrobić do 1 tysiąca :sad: :567:
Obrazek
Zablokowany