[E46] Moje pierwsze BMW

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
morsik28
Małopiszący
Posty: 28
Rejestracja: 2013-04-03, 07:33
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: morsik28 »

No to jak byłem u kolesia z Kęt z kolegi SUPERB to on też nam kazał być przy wszystkim i zeszło nam tam ponad 3 godziny,a skasował 600zł za wszystko.
Wojtas
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

PINIU pisze:napisze ci tak sa hamownie gdzie w miare dokladnie oblicza ci moc a sa takie dam na przykladzie ( w gliwicach sa 3) jedna z nich np. robi chipy i jak nie uzyskaja dobrych wynikow na swoim chipie to daja wykres od kogos innego (z pomiaru innego auta gdzie wyszlo w miare dobrze) patrzac na te wyniki tak pewnie jest bo rozbieznosci sa straszne, ja jezdze az do jastrzebia ok 40-50 km w jedna strone ale stoje przy aucie i wszystko widze (jak sie zachowuje auto i patrze jak rysuje sie wykres) a nie oddaje kluczyki i czekam w poczekalni itp.
do Cebuli jezdzisz ?
Ja juz u niego hamowalem pare aut i polecam w 101% :)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Ile w jastrzebiu kosztuje? Slyszlaem kiedys, ze straszna lipa tam. Pojechalem do Czerwionki, ale uznali ze nie schamuja mojego auta bo za mocne :zdziwko:
A z tego co wiem w czerwionce i Venom hamowal i paru innych kumpli i zawsze mieli miarodajne wyniki.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
morsik28
Małopiszący
Posty: 28
Rejestracja: 2013-04-03, 07:33
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: morsik28 »

Mnie się podobał ten koleś z tych Kęt firma niby na ojca,ale robi to jego 22letni syn.Zresztą tu macie linka do jego strony: http://fhujbtuning.pl/
Wojtas
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

w jastrzebiu placilem 150zl za 2 pomiary jak jechalismy na 2-3 auta to nawet szlo sie dogadac ze nawet po 3 pomiary nam robil, hamowali juz wiele mocnych aut pod 500 koni
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

W sumie mozna by było zrobić taki wypad do jastrzębia na hamownię bts'em
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

morsik28 pisze:Mnie się podobał ten koleś z tych Kęt firma niby na ojca,ale robi to jego 22letni syn.Zresztą tu macie linka do jego strony: http://fhujbtuning.pl/
Nie oddalbym auta do firmy o nazwie " f :) tuning"

A pozatym ju widze jak mi robia V12 na 420 koni haha.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
morsik28
Małopiszący
Posty: 28
Rejestracja: 2013-04-03, 07:33
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: morsik28 »

Myśl sobie co chcesz.Mi się obsługa tam podobała i kolega już jeździ rok na programie od nich i nic mu się nie dzieje.
Wojtas
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Moloch pisze:W sumie mozna by było zrobić taki wypad do jastrzębia na hamownię bts'em
mozna by bylo i slyszalem ze jak klubem i duzo aut to mozna nawet 50zł za pomiar wynegocjowac ;)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

PRIMO pisze:
Moloch pisze:W sumie mozna by było zrobić taki wypad do jastrzębia na hamownię bts'em
mozna by bylo i slyszalem ze jak klubem i duzo aut to mozna nawet 50zł za pomiar wynegocjowac ;)
Mozna. Juz kilka razy tak hamowalem jak hondy robily dynoday w sobote
Obrazek
Awatar użytkownika
morsik28
Małopiszący
Posty: 28
Rejestracja: 2013-04-03, 07:33
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: morsik28 »

Witam ponownie :smile:
W końcu wiosna się zrobiła pełną parą to trzeba było w autku pogrzebać. Zacząłem od zmiany obuwia w mojej E46 i malowania zacisków :mrgreen: później przyszedł czas na wymianę termostatu EGR i teraz w końcu temperatura stoi w pionie :razz: następną rzeczą którą zrobiłem to było wyczyszczenie zaworu EGR,bo wyglądał tragicznie.No a dziś zabrałem się za montaż ringów i poniżej przedstawię małe efekty :grin:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wojtas
Awatar użytkownika
morsik28
Małopiszący
Posty: 28
Rejestracja: 2013-04-03, 07:33
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: morsik28 »

Witam Panowie po długiej przerwie,bo dawno mnie tutaj nie było :)
Parę rzeczy się zmieniło w mojej buni,a dokładniej to przeszła remont tylnego zawieszenia,została założona klapa gasząca przygotowana przez ROGER-NYSA a przy tym zostały wymienione poduszki pod silnikiem teraz gaszenie autka to jest po prostu coś wspaniałego. W piątek zostały wymienione drążki kierownicze wraz z końcówkami,a przy okazji tego zabiegu bunia została obniżona na sprężynach. Najważniejsze jednak jak dla mnie to to,że zostały w końcu przyciemnione szyby,ale tylko z tyłu (mi się tak akurat podoba) to by było na tyle jak na razie. Poniżej zamieszczam fotkę jak to teraz wygląda po tych zabiegach :)

Obrazek
Wojtas
Awatar użytkownika
Psyche
Małopiszący
Posty: 12
Rejestracja: 2012-09-15, 16:51
Lokalizacja: Slask

Post autor: Psyche »

Panowie jestescie ze slaska nie slyszeliscie o dynosofcie i Aligatorze? Po co sie bujac po takich amatorach majac profesjonalistow pod reka? Jak mozna jezdzic do tunerow co maja 1 rolke za 10 kola a nie profesionalna hamownie obciazeniowa 4x4 ? Jak mozna jezdzic do tunera ktory nie potrafi ustawic poprawnie kodowania swojej strony internetowej? omfg
Awatar użytkownika
morsik28
Małopiszący
Posty: 28
Rejestracja: 2013-04-03, 07:33
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: morsik28 »

Przyszedł czas na kolejne mody :D a mianowicie oklejenie dekorów i wymiana oświetlenia wewnątrz kabiny na led :)
Poniżej fotka jak wygląda po oklejeniu teraz,muszę tylko pomyśleć jeszcze co zrobić z gałką zmiany biegów bo teraz nijak to pasuje do wnętrza :)

Obrazek
Wojtas
Awatar użytkownika
Michalik
Przyjaciel klubu
Posty: 266
Rejestracja: 2012-10-21, 19:15
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Michalik »

Ładnie ci to wyszło a co do gałki to mi leży srebrna z m-pakietu pasowała by tu jak coś pisz PW :bmw:
ODPOWIEDZ