[e36] schowek jest luźny

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
scooby
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2010-05-16, 19:13
Lokalizacja: Pszczyna

[e36] schowek jest luźny

Post autor: scooby »

siemka w moim e36 drzwiczki od schowka opadły i trzeszczą jak je podnieść by było cicho ?
[jeśli był już taki temat to proszę o link]
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

scooby pisze:siemka w moim e36 drzwiczki od schowka opadły i trzeszczą jak je podnieść by było cicho ?
Hm dość charakterystyczna usterka dla modeli lat 90-tych i aut robionych masowo lub spowodowana częstym korzystaniem z pomieszczenia samochodowego zwanym dalej schowkiem bardzo upierdliwa sprawa dla osób mających spore przywiązanie do szczegółów i nie znoszących kiedy im coś trzeszczy piszczy stuka puka.

Można by przesmarować ale nie zmieni to faktu że opadły więc nie otwierać natomiast jak coś do niego włożyć skoro zamknięty ? Pytasz jak je podnieść żeby było cicho proponuje go rozebrać sprawdzić czy nie wyskoczył z zaczepów lub coś się nie odłamało myślę że sobie poradzisz bez naszej pomocy bo ogarnięty z ciebie chłopak zaczniesz od takiej pierdołki a niedługo będziesz Swapował małymi kroczkami a do celu bo widać tu potencjał wiec jak ogarniesz daj znać :wink:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
scooby
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2010-05-16, 19:13
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: scooby »

dzięki za wiarę , w najbliższym wolnym czasie chcę to ogarnąć dam znać jak mi poszło
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

Szewskiej pasji dostaję przez schowek od 3 lat - robierałem go na części pierwsze jedyne co osiągnąłem to podciągnąłem go o 1mm poprzez wymianę zamka oraz zniwelowałem trzeszczenie.

Wymień na sprawny poliftowy,

Mi zależy żeby wszystko zachować tak jak powinno być w przedlifcie dlatego nie zdecydowałem się na taki krok ;)
ODPOWIEDZ