tupanie przy zmianie biegów e46coupe

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
ogryzek
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2013-12-28, 13:43
Lokalizacja: wrocław

tupanie przy zmianie biegów e46coupe

Post autor: ogryzek »

mój problem jest taki ze przy zmianie biegów słychać takie uderzenie miał ktos cos podobnego?? drugii mój problem to dziwne szumienie w tyle przy predkosci70km/h mysle że te opony zimowe r15/205/65 wydaje mi sie ze są troche za wysokie druga myśl co mi sie nasówa to dyfer czy jak to sie tam zwie byłem u mechanika i mówił zebym najpierw zmienił opony a później gdy problem nie minie to bd grzebał :P
Frost
Zaawansowany forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 2012-12-11, 22:54
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Frost »

Dyfer, podpora wału, tuleja 9... to może być cokolwiek z tego. Może być luz na krzyżaku. Jak wrzucasz jedynkę albo wsteczny to nie ma takiego głuchego puknięcia?
ogryzek
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2013-12-28, 13:43
Lokalizacja: wrocław

Post autor: ogryzek »

hymm przy wstecznym słychac takie puknięcie powiem tak ze jak sprzegło puszcze w miare powoli to jest spk a jak puszcze szybciej to tupanie jest to dosć wkurzające podczas jazdy w miescie:P
Kapslito
Małopiszący
Posty: 12
Rejestracja: 2013-12-26, 15:21
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kapslito »

gdzie te tupanie?tył,przod?w e46 sa słabe punkty mocowaia belki do kasty.Mialem dwa przypadki ze poprostu byly wyrwane .A jak nie to jak kolega napisal
radość z jazdy
ogryzek
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2013-12-28, 13:43
Lokalizacja: wrocław

Post autor: ogryzek »

tył tak jak by coś tam miło luz..:P
Awatar użytkownika
Przemo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 22:00
Lokalizacja: Rokitno Szlacheckie
Kontakt:

Post autor: Przemo »

ogryzek, te tematy byly wielokrotnie przerabiane chyba na wszystkich forach. typu- ''stuki puki '' przy ruszaniu zmianie biegow itd. wrecz sie roi na necie od tego. ale widac ze tobie sie nie chce szukac:-) a co do tematu- tak jak koledzy podpowiadaja. :bmw:
Zapraszam do mojej Galerii

http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?p=224761#224761


Bawarskie Zakłady Motorowe ;)
ogryzek
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2013-12-28, 13:43
Lokalizacja: wrocław

Post autor: ogryzek »

tak wiem że były ale chce mieć nowe info:P z fartem :bmw:
ODPOWIEDZ