[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Co ona taka biała ,aż takie mrozy cię dopadły :wink:
ładnie wygląda z tą trumną na dachu
też chyba sobie cos takiego sprawie na lato ,wypady pod namioty hehe
Kiera ładna :mrgreen:
Obrazek
mckefir
Zaawansowany forumowicz
Posty: 115
Rejestracja: 2012-08-29, 15:35
Lokalizacja: Nowa Wie� / Mierz�cice

Post autor: mckefir »

Daj cynka gdzie kupiłeś nadkola bo widze ze masz do m-pakietu też szukam nadkoli do m-pakietu to z aso czy jakis zamienik daj znac jaka cenna i o linka poprosze:)
damian081992
Małopiszący
Posty: 51
Rejestracja: 2013-05-11, 19:03
Lokalizacja: Suszec

Post autor: damian081992 »

kuba kolejny Wielki + odemnie masz :D :bmw:
damian081992
Małopiszący
Posty: 51
Rejestracja: 2013-05-11, 19:03
Lokalizacja: Suszec

Post autor: damian081992 »

kuba kolejny Wielki + odemnie masz :D :bmw:
AMI E46
Zaawansowany forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 2013-06-16, 16:19
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: AMI E46 »

kierowniczka zaje.......ista, i faktycznie fajnie leży w łapach.
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

super kiera !! :bmw:
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Kiera fest fajna , zimowka do zmiany :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

Wczoraj widziałem na żywo i podtrzymuje dalej moją opinię, iż tak właśnie wygląda piękny sedanik... a te fotele, można w ich zasnąć :mrgreen:

Dzięki za Twoją radę w sprawie mojej podsufitki, popłynę z nią w czerń na wiosnę :grin:
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Witajcie wszyscy w 2014 ! W tym miejscu wszystkim odwiedzającym moją skromną galeryjkę życzę Szczęśliwego, Zdrowego i Bogatego Nowego Roku!! :bmw: Oby obecny rok był lepszy od poprzedniego i aby działo się na świecie więcej wesołego :wink:



Kiera fest fajna , zimowka do zmiany
A zimówki - do piekła!! Haha...

Na poważnie to na żywo wygląda to dobrze a ja chłopaki ostatnio lubię kołapki :wink:

Obrazek

Między Świętami a Sylwestrem udało się wygospodarować trochę czasu i temat nowych nadkoli zakończyłem definitywnie :

Obrazek

Od dawna trwa moja walka z lampami. Choć wiem ,że mówiłem inaczej to ostatecznie wyszło tak:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Od razu zastrzegam ,że ringi będą miały możliwość ich wyłączenia w każdej chwili i jazdy jakby ich nie było ( jakoś mam słabość do ringów a z drugiej strony podoba mi się też bez nich :roll: ) .

I tu mam pytanie do was. Poszukuję żarówek H1 którę będą dawać zbliżone do moich ringów światło. Czyli takie ciepłe , wręcz wpadające w żółty odcień. Potrzebna mi po prostu nazwa producenta ..

I drugie niezwykle ważne dla mnie ogłoszenie:

Kupię listwę ///M na drzwi kierowcy do sedana (ori) lub cały kpl zamienników ale w bardzo dobrym stanie!!! Jeśli ktoś coś wie to PW lub whucrew@o2.pl

To na tyle na dzisiaj i z góry dzięki :bmw: :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

łądnie, ładnie;)

to teraz zółte przeciwmgielne ;p
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

KOWAL pisze:to teraz zółte przeciwmgielne ;p
I może US-y :cool: ? :wink:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

USy :br:

dostałes na PW tego linka? 15 minut roboty a zawsze łatwo wrócić do ori ;)
Obrazek
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Usy zrobilem ostatnio u siebie , raczej z tym problemu wogole nie ma . W kierunki wkladasz postoje i tyle , chyba ze chcesz sie bawic w 2 wlokna w zarowce
Obrazek
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

2 włókna w żarówce też nie problem, wystarczą tylko oprawki z podwójną żarówkę, wchodzą łądnie na wcisk jak się ząbki z nich usunie,a kabelki u sie bynajmniej zrobiłem na wcisk...3 minutki i usy mogą być całkowicie zdemontowane;)
ori oprawki do kierunki w bagazniku;p
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

KOWAL pisze:dostałes na PW tego linka?
Tak, dostałem, dziękuje.. :bmw:
chyba ze chcesz sie bawic w 2 wlokna w zarowce
No jakbym się zdecydował na US to na dwóch włóknach jednak ale...


... to się dopiero okażę bo jeszcze soczewek nie włożyłem i nie wiem czy będę zadowolony z ringów a co dopiero US.. Hmm

Nim włożę lampy a szybko to nie nastąpi to postanowiłem dzisiejszy odcinek poświęcić pierdołą które są dla mnie równie cenne jak inne ''grube'' graty i mody i podziękować Michałowi mojemu szfffagrowi :wink: bo to wszystko jest w moim posiadaniu dzięki niemu.
Dzięki stary, że zawsze znajdujesz czas i masz ochotę pomóc mi w ogarnianiu mojego bawariana... Peace :bmw: :bmw: :bmw:

Więc tak, pod choinkę dostałem takie coś:

Obrazek

Jak zobaczyłem ten prospekt to ogarnęła mnie radość nieopisana :br: Jest w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek, pochodzi dokładnie z okresu produkcji mojego e36 i jest poświęcony tylko sedanowi :br: Uważam ,że to świetny gadget na zloty. Prospekt ten będzie zawsze trafiał w jakieś widoczne miejsce :cool:

Drugą rzeczą wykonaną przez Michała jest to :br:

Obrazek

Od razu mówię ,że jest to szpilka do mocowania akumulatora. Jest dłuższa od ori i z o niebo lepszego materiału bo z nierdzewy! Muszę ją wymienić po tym jak oryginalna szpilka ukręciła się i pozostawiła cały gwint w otworze montażowym :zdziwko: Ale to już też ogarnięte ( z pomocą szwagra :bmw: )

I na koniec wisienka :

Obrazek

Jest w idealnym stanie ! Śliczna jak ta lala ! Na razie nie świeci ( akumulatorki kaput) ale i to się zmieni bo właśnie dziś dostałem mail z wiadomością , że jadą do mnie nowe 3szt akumulatorków na podmiankę :br:

:bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
ODPOWIEDZ