[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Skad zalatwiasz akumulatorki? Bo moja latarka umiera i potrzeba jej nowego serducha...
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

taki gadzet a tak cieszy ;)

takie detale cieszą najbardziej;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Takie gadżety cieszą najbardziej :bmw:
Awatar użytkownika
Przemo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 22:00
Lokalizacja: Rokitno Szlacheckie
Kontakt:

Post autor: Przemo »

ciekawe zabawki:-) :-) :bmw: takie male a tak cieszy :wink:
Zapraszam do mojej Galerii

http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?p=224761#224761


Bawarskie Zakłady Motorowe ;)
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

No i udało się !

Obrazek

Jest to pierwsza z opcji świecenia tych lamp. Dziś już z braku czasu nie zrobiłem zdjęcia jak wyglądają gdy się palą bez ringów a w ich miejsce świeci się tradycyjna u mnie już pomarańczowa postojówka. Choć na zdjęciach tego tak dobrze nie widać soczewka elegancko seperuje się od ringów.. Ogólnie jestem zadowolony :bmw:

Jutro jeszcze muszę podjechać na regulację na stacje diagnostyczną i temat lamp będzie już odfajkowany :wink:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Tak jak myślałem (dla mnie na - ) :neutral:
Obrazek
Awatar użytkownika
Flar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 224
Rejestracja: 2013-09-24, 22:41
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Flar »

A mnie się podoba :mrgreen:
Pozdrawiam
Piotrek
Mój "Bumbuś" ;)
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

mi również się podoba ;)

szczerze pierwszy raz widzę zółte ringi w e36 i wyglądają zacniej niż te ccfle niebieskie albo białe;)

plusik :bmw:
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Kaper pisze:dla mnie na -
No a Kaperku co powiesz na to:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Myślę ,że to dobra alternatywa dla tych co ringów nie lubią :wink:

A tym co się podobają , dziękuje :bmw:

Ostatnio jedyne co się udało zrobić to wyczyścić i pomalować łapkę akumulatora i przykręcić go nową szpilką:

Obrazek

Do tego udał się przeszczep serca w latarce która godnie teraz świeci oraz przywrócić instalacji ( kostce ) radiowej przybliżony do ori stan. Ale z tym wiąże się jeszcze jedna historia która zakończył się całkowitym zakończeniem tematu kierownicy multifunkcyjnej :br: :br: :br:

Ale foto jak to wygląda i działa jutro :wink:
Ostatnio zmieniony 2014-01-20, 21:17 przez whucrew, łącznie zmieniany 1 raz.
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Podoba mi sie ,inaczej niz białe :mrgreen:
a nie myślałeś okleic przedniej częsci ringów ciemna folią ,
lampy były by całe BH a boczki ładnie by świeciły :wink:

Sam je modziłeś ,czy gdzieś dorwałeś
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

whucrew, Dobrze, że się tobie podoba - mi nie musi (ringi) :wink:
Obrazek
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

whucrew- masz może na zbyciu taką trumnę na dach nie drogo :wink:
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Głodek pisze:myślałeś okleic przedniej częsci ringów ciemna folią
Tak myślałem ale chyba było by to przekombinowane..
Głodek pisze:Sam je modziłeś ,czy gdzieś dorwałeś
Pomodzone własnoręcznie. Ogólnie przyznam ,że za małe pieniądze udało się kupić bardzo ładne te Boschki.. Aż szkoda je było przerabiać .. No ale cóż :wink:
Głodek pisze:masz może na zbyciu taką trumnę na dach nie drogo
osobiście nie mam ale swoją kupiłem od gościa który sprzedaje praktycznie nowe sztuki za ceny o 200- 300 zł mniejsze od rynkowych plus 2lata gwarancji ..

A nie drogo to zależy za ile , bo rozpiętość cen jest ogromna za trumny o tych samych pojemnościach ale różnych producentów.. Jak coś to Głodek pisz PW to dam ci namiary :bmw:
Kaper pisze:Dobrze, że się tobie podoba - mi nie musi (ringi)
No Kaperku powiem ci szczerze ,że mnie też drażni wygląd ringa w zgaszonej lampie (szkoda ,że nie ma dymionych ringów :wink: ) ale sam efekt świetlny mi się podoba.. Mam jednak wrażenie ,że ringi wylecą ale jeszcze nie wiem kiedy. Muszę to widzieć na letnim setupie plus małe zmiany które chcę wprowadzić w nadwoziu.. To się okaże :wink:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Sebek#13
Zaawansowany forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: 2013-06-16, 11:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Sebek#13 »

whucrew, Mam kurde to samo... Podobają mi sie ringi, zakładam, po czym po 2 dniach stwierdzam, że to jest lipa i je wyciągam, potem znów zakładam... Wkurzyłem sie, wyciągłem, sprzedałem i narazie mam spokój :mrgreen:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Sebek#13 pisze:whucrew, Mam kurde to samo... Podobają mi sie ringi, zakładam, po czym po 2 dniach stwierdzam, że to jest lipa i je wyciągam, potem znów zakładam... Wkurzyłem sie, wyciągłem, sprzedałem i narazie mam spokój :mrgreen:
He he chyba zrobie to samo :wink:



Witam po długiej przerwie :bmw:

Wiele się nie działo ale np:

W zeszłym tygodniu beatka zrobiła dzielnie kolejne 10000 km i w zamian dostała tradycyjnie Total Quartz 15 w-40 Energy 9000 i filtr Mann a pozatym przyszła taka paczka:

Obrazek

Nie odpakowywałem bo to brudne ale w środku chyba widać co jest. Kupiłem bo pokrywa w moim m52 jest aluminiowa a aluminium da się polerować :wink: ( no chyba ,że pomaluję całą na niebiesko )

Druga paczka to stalk adapter pod niefabryczne radio Alpine bo fabrycznymi jestem zawiedziony..

Obrazek


Adapter jest sprawny ale niestety u mnie nie działa :???: Obawiam się ,że uszkodzone mam knefle multi ale nie mam tego teraz jak sprawdzić bo oba radyjka fabryczne sprzedałem.. Jeśli ktoś ma cd 43 i chciałby mi pomóc to będę wdzięczny :bmw:

Następna paczka zawierała to:

Obrazek

Są to wieszaki tłumika końcowego. Wszystko po to aby to...

Obrazek

.. ślicznie spasować :br:

Koncepcja się zmieniła i nie będzię skośnych końcówek wydechu tylko takie jak na zdjęciu wyżej. Dodam tylko ,że własnoręcznie polerowane :grin:

I tu pierwsze pytanko:

Co się stanie gdy wywalę zawór wydechu? Tę klapkę na jednej z rur wydechowych. bo czytałem ,że nic ale wolę się upewnić.

Drugie pytanie to:

Czy ktoś polerował częściowo felgi malowane proszkowo? Jeśli tak to jak wyszło?

I trzecie pytanko:

Czy ktoś ma kontakt z użytkownikiem Mrcin86? Jest to ważne a nie potrafię chłopaka znalezć :sad:

To tyle i z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro ludziska :bmw:

I na koniec z pozdrowieniami dla szwagra :bmw:
[center]
Obrazek[/center]
Ostatnio zmieniony 2014-02-23, 20:43 przez whucrew, łącznie zmieniany 2 razy.
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
ODPOWIEDZ