URODZINOWY PREZENCIK

Sprawy o różnej tematyce
Mariuszo86
Zaawansowany forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2011-10-26, 21:50
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA/KRAKÓW
Kontakt:

URODZINOWY PREZENCIK

Post autor: Mariuszo86 »

Dziś dostałem mały skromny wcześniejszy o parę dni prezent urodzinowy od mojej żony. Nie wytrzymała i dała mi go dziś bo chciała zobaczyć moja reakcję, a reakcja jak u dziecka który dostaje PS3 z 10 grami :d oto i prezencik :br: :br:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
" .... i spojrzał Pan na pracę naszą i był zadowolony, spytał o nasze zarobki - usiadł i zapłakał.. "
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Do takiego termosu nic poniżej
Jacka Danielsa :DDD
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pioneer85
Małopiszący
Posty: 59
Rejestracja: 2012-08-31, 14:30
Lokalizacja: Bytom

Post autor: pioneer85 »

Zgadzam sie z Marcinem :bmw:
Pioneer
Mariuszo86
Zaawansowany forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2011-10-26, 21:50
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA/KRAKÓW
Kontakt:

Post autor: Mariuszo86 »

Owszem owszem i kilka kostek lodu zapodać do środka :D. Kubek trzyma mocną ciepłą temperaturę ponad 4 h. Jestem zadowolony. Jak na oryginalny kubek termiczny a nie termos to polecam, ładny wygląd, dobrze się trzyma w ręce i ok pół litra się mieści do niego :509:
" .... i spojrzał Pan na pracę naszą i był zadowolony, spytał o nasze zarobki - usiadł i zapłakał.. "
Obrazek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Dostalem taki od dziwczyny na swieta, ale nie bylo powodu zeby temat zakladac. Nowy chyba 55 zł kosztuje, u Darexa w sklepie pare ich lezalo.

Kubek w porzo, ale ten plastik na gorze moglbyc zrobiony z lepszego materialu.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Mystic, ludzie różnie reagują na prezenty - zależy od tego co w życiu mają ;)
Jeden na urodziny dostanie skrobaczkę do szyb i zapaszek z TESCO
i cieszy się tak samo jak ten, który znajdzie pod "choinką" MacBooka,
torbę ciuchów i trochę kasy - jeśli by się okazało, że prezenty nie są trafione ;)

Koleś dostał termos i uznał, że jego żona na tyle się natrudziła,
że watro podzielić się tym z nami ;)
Mógł to być bardzo trudny wybór bo na pewno gryzła się ze sobą stojąc
przed wyborem:
-nowa bluzka, czy termos dla męża?????????????????
I zwyciężyła miłość :P
Więc radość jest w samym prezencie, a że padło to na termos i to w dodatku z BMW to tylko przypadek ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

:lol: :lol: :lol:
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
DAREX
Zaawansowany forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 2012-07-28, 22:53
Lokalizacja: Żory

Post autor: DAREX »

Jakie 55zł, 44zł u mnie taki termos :P
Awatar użytkownika
Kanar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 2012-06-02, 14:37
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Kanar »

Mystic888 jak zawsze pokazał klasę :572:
Tak jak Marcin napisał nie każdego stać na V12 z momentką przy tłumiku ( bo i takie różne kombinacje się widuje). Prezent fajny i trafiony jak widać. Ważne że wiedziała jak sprawić radość.
BMW E46 320d by Kanar
/viewtopic.php?t=16634
Mariuszo86
Zaawansowany forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2011-10-26, 21:50
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA/KRAKÓW
Kontakt:

Post autor: Mariuszo86 »

Kanar pisze:Mystic888 jak zawsze pokazał klasę :572:
Tak jak Marcin napisał nie każdego stać na V12 z momentką przy tłumiku ( bo i takie różne kombinacje się widuje). Prezent fajny i trafiony jak widać. Ważne że wiedziała jak sprawić radość.
Co ma V12 z kubkiem wspólnego ?? :twisted: bo ja tu nie widzę powiązania. Co do żony to ona nie jest zwolenniczką BMW.

Komentujecie i odpisujecie jakieś głupoty tylko żeby licznik postów nabić
" .... i spojrzał Pan na pracę naszą i był zadowolony, spytał o nasze zarobki - usiadł i zapłakał.. "
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

MARIUSZO86 pisze:odpisujecie jakieś głupoty tylko żeby licznik postów nabić
z OT nie zlicza :P
A poza tym nie mamy
licznika postów pod avatarem,
więc nie widzę związku ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mariuszo86
Zaawansowany forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2011-10-26, 21:50
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA/KRAKÓW
Kontakt:

Post autor: Mariuszo86 »

Sorki za licznik nie zauważyłem że tu go nie ma hahaha. Nie lubię zbaczania z tematu więc wy mnie też zrozumcie :d i tak jak pisałem moja żona nie jest zwolenniczką BMW więc kupić mi coś pod markę i dostać to od niej to naprawdę coś miłego. Jedni nie widzą potrzeby umieszczania takiej informacji na forum a inni widzą. Od tego jest forum i dział OFF TOPIC. A ja sobie sam sprawiłem prezent w sobotę kupując kolejną e39 tym razem 3.0 benzynka po lifcie :D
" .... i spojrzał Pan na pracę naszą i był zadowolony, spytał o nasze zarobki - usiadł i zapłakał.. "
Obrazek
Awatar użytkownika
Kanar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 2012-06-02, 14:37
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Kanar »

MARIUSZO86 pisze:Co ma V12 z kubkiem wspólnego ?? :twisted: bo ja tu nie widzę powiązania. Co do żony to ona nie jest zwolenniczką BMW.


Tyle że kubek który komuś może sprawić radość krytykuje osoba która swoim zachowaniem wyraża coś w stylu "to jest moje, to jest droższe, to jest lepsze!" a tak nie jest. Wszyscy znają zachowania niektórych klubowiczów (skłonne wyłącznie do krytyki) i tylko dlatego zabrałem głos w tym temacie. Ty masz swoje zdanie, ja swoje. Sądząc po drugim prezencie to urodziny chyba zaliczysz do jak najbardziej udanych.

P.S. Tematu w którym chcę się udzielić nie uważam za nabijanie postów bo jak tak by miało być to bym codziennie gdzieś w Oftopiku umieszczał stek bzdur. Nie chcesz znać opinii innych to po co zakładasz temat. Tyle.
BMW E46 320d by Kanar
/viewtopic.php?t=16634
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Nie jestem klubowiczem Misiu Kolorowy. a jak juz masz do mnie problem to wal prosto, a nie jakimis objazdami. I o co Ci chodzi z ta momentka na tlumiku?
Ostatnio zmieniony 2014-04-12, 14:00 przez Mystic888, łącznie zmieniany 1 raz.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Mariuszo86
Zaawansowany forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2011-10-26, 21:50
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA/KRAKÓW
Kontakt:

Post autor: Mariuszo86 »

Owszem urodziny się udały nie powiem hehe. Kanar wkurza mnie tylko to że ktoś wyda na prezent tarfiony załóżmy te nie całe 50 zł to mam płakać i powiedzieć że wolę sweterek skarpetki lub koszulkę ?? Widocznie kilka osób by się ucieszyło z ciuchów a nie z czegoś co jest przyzwoite i trafione.
" .... i spojrzał Pan na pracę naszą i był zadowolony, spytał o nasze zarobki - usiadł i zapłakał.. "
Obrazek
ODPOWIEDZ