[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Mystic888 pisze:Podrobki klamek Motorsport?
KOWAL pisze:czyżby klameczki BMW Motorsport zawitały na pokładzie?
Tak :wink: Są to fake-i tak jak pisze Mystic ale robią bardzo dobre wrażenie :mrgreen:

Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Skad zamawiales? Bo ostatnio chłopaki na 5er cos tam kombinowali z wykonaniem takich klamek.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Mystic888 pisze:Skad zamawiales? Bo ostatnio chłopaki na 5er cos tam kombinowali z wykonaniem takich klamek.
Ogólnie był taki koleś na allegro który robił je perfekt za dobre pieniądze ale wyparował bez śladu (próbowałem go namierzyć ) :cry: I tak sobie jakiś czas temu siedziałem na allegro i się trafiły te które mam. Były od razu 4szt ale same uchwyty..
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

no i wyglądają tak jak powinny ;) super
Awatar użytkownika
Michalik
Przyjaciel klubu
Posty: 266
Rejestracja: 2012-10-21, 19:15
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Michalik »

Ładne i ciekawe klameczki :smile:
Krzysiek
Małopiszący
Posty: 12
Rejestracja: 2014-03-30, 23:51
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Krzysiek »

Jeeest przekozacka ! nie moge sie napatrzeć jak ją widze, mało mi szyi nie ukręciło jak pierwszy raz zobaczyłem ! :D szczególną uwage przykuły S32 ! świetnie by sie zgrały bo ja mam srebrną i grafitowe S32 a Ty czarną i srebrne , moze sie ustawimy kiedyś na jakąś sesje często koło Ciebie jade ! :) tylko musze swoją doprowadzić do stanu w jakim kupiłem widziałem jak ostatnio pod domkiem sobie grzebałeś chyba z wydechem :P spawasz ogólnie ? sorry że tak Cie zasypuje pytaniami i wgl. ale jestem tu nowy i chciałbym sie zkumać z ludzmi którzy pokochali tą marke tzw. Pasjonaci a po Twojej Betce widze że jest bardzo zadbana takich ludzi trzeba cenić ! ;)
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

Krzysiek pisze:Jeeest przekozacka ! nie moge sie napatrzeć jak ją widze, mało mi szyi nie ukręciło jak pierwszy raz zobaczyłem ! :D szczególną uwage przykuły S32 ! świetnie by sie zgrały bo ja mam srebrną i grafitowe S32 a Ty czarną i srebrne , moze sie ustawimy kiedyś na jakąś sesje często koło Ciebie jade ! :) tylko musze swoją doprowadzić do stanu w jakim kupiłem widziałem jak ostatnio pod domkiem sobie grzebałeś chyba z wydechem :P spawasz ogólnie ? sorry że tak Cie zasypuje pytaniami i wgl. ale jestem tu nowy i chciałbym sie zkumać z ludzmi którzy pokochali tą marke tzw. Pasjonaci a po Twojej Betce widze że jest bardzo zadbana takich ludzi trzeba cenić ! ;)
x2 Kuba!!!
Twoja beatka jest dla mnie natchnieniem i inspiracją ! :-D
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

szczepciu pisze:no i wyglądają tak jak powinny ;) super
No mi też morde cieszą :wink: Ostatnio oglądałem twojego turasa na parkingu :wink: Że ty się go nie boisz zostawiać na kopalnianym parkingu :wink:
Michalik pisze:Ładne i ciekawe klameczki
2x :wink:
Krzysiek pisze:Jeeest przekozacka ! nie moge sie napatrzeć jak ją widze, mało mi szyi nie ukręciło jak pierwszy raz zobaczyłem ! :D szczególną uwage przykuły S32 ! świetnie by sie zgrały bo ja mam srebrną i grafitowe S32 a Ty czarną i srebrne , moze sie ustawimy kiedyś na jakąś sesje często koło Ciebie jade
Krzyśku no dziękuje Ci bardzo za miłe słowa i obiecaj mi ,że następnym razem jak będziesz przejeżdzał obok to przystaniesz i pogadamy :wink:
Wspólna sesyjka od dawna mi po głowie chodzi więć bardzo chętnie :mrgreen:
KOWAL pisze:x2 Kuba!!!
Kamil na ciebie też liczę, że w tym sezonie się spotkamy na wspólne pstrykanie fotek
:cool:

A tak ogólnie to chłopaki przesadzacie bo mojemu brudasowi wiele jeszcze brakuje, ale i tak dzięki :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

whucrew, planujesz cos na klape bagaznika wrzucic? Widzialbym tu Gt Classa albo AC Schnitzera. Ewentualnie ACSa z dokladna z carbonu i napisem "BMW Motorszport". Cos jak ma Broder na M3.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Mystic888 pisze:Widzialbym tu Gt Classa albo AC Schnitzera
No wiesz ,że ostatnio nad tym myślę z większym przekonaniem na Gt Classa ale wciąż się waham bo nie taką miałem koncepcję ale... przypuszczam ,że jak akurat się trafi Gt a będę miał papę to go łyknę... A reszte się zobaczy :wink:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Szkoda, że te ringi i szyby przyciemnione ... co do reszty to jest dobrze. Ja bym tu widział jeszcze "szczebelki" w zderzak.
Obrazek
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

Gadaliśmy na ten temat i ja jestem do zgody, ustawimy się:)
to będzie sama przyjemność dla mnie :)
Obrazek
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

whucrew pisze:Ostatnio oglądałem twojego turasa na parkingu Że ty się go nie boisz zostawiać na kopalnianym parkingu
narazie jest jaka jest, więc za bardzo sie nie wyróżnia :wink: od września sytuacja finansowa sie poprawi to bedziemy działać :mrgreen: póki co widać więcej starań w twoim sedaniku :wink:
Awatar użytkownika
Kanar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 2012-06-02, 14:37
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Kanar »

Co do klamek to widziałem przypadkiem dzisiaj takie na allegro i stwierdziłem że fajny gadżet. Mi się podobają.
BMW E46 320d by Kanar
/viewtopic.php?t=16634
wrazle
Zaawansowany forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 2012-11-16, 13:02
Lokalizacja: Żory

Post autor: wrazle »

zapodaj linka kanar na pw :kolebka:
WrazleR ------->
ODPOWIEDZ