[E39] Pablow`owe Orientblau e39

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

dzisiaj wpadła oryginalna skrzynia ALPINE

Obrazek
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

Pablow co to za felgi na ostatnich fotkach ?? dyć miałeś kupione inne :zdziwko:
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Listwy dookoła szyb - OK, ale ta na tej tylnej klapie - :573: :573:
I wiem, że się teraz czepiam i w sumie nie powinno mnie to obchodzić :razz: , ale nawet gdybym miał coś z ogłoszenia OTOMOTO, to i tak bym go nie zostawił jako ramka rejestracji.. Widziałbym czarną, a najlepiej BTS-ową! :razz: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

Gabrielo, to nic bo przednią ma z dziwnego forum BMW -Sport :573:
:573:
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

ramki się zmieni :D obie ale na to przyjdzie czas :)

co do tej listwy na klapie osobiście mi się bardzo to podoba, w przeciwieństwie do tyłu e39 bez tej listwy :)

Daro felgi się takie przykulały dzień po spocie :) w pt zobaczysz na żywo :) może zdąże przerobić kierownice to od razu wam pokarzę co wymodziłem :D
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

mały up. wczoraj przyszła do mnie kierownica z multi. a że nie mam odpowiedniej taśmy, to dzisiaj po takową jade oraz czujnik sprzęgła, kompletuje cały mechanizm tempomatu. jutro mam dostać komputer, linke, silniczek, zostaje tylko wiązke podpiąć i zamontować wszystko w samochodzie i będzie ładnie śmigać.

Obrazek
Obrazek

dzisiaj jeszcze dotarła paczka z belkami na dach bo nie było do czego trumny przymocować (przy sedaniku przydaje się dodatkowa powierzchnia na bagaże) :)

Obrazek

ja będę montował tempomat to postaram się przy okazji wszystko bardzo dokładnie opisać i zrobić fotorelacje, może komuś się przyda ;)
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

Pablow pisze:dostać komputer, linke, silniczek, zostaje tylko wiązke podpiąć i zamontować wszystko w samochodzie i będzie ładnie śmigać.
jaka linke chlopie do tempomatu...co Ty piszesz...masz podwojnego vanosa co oznacza ze masz tempomat w przepustnicy....potrzebna tylko kierownica i nic wiecej ( nie liczac kabelka do sterownika silnika i zasilania do multifunkcji... ) tymbardziej ze masz auto z 10.98...a zmiana byla we wrzesniu 98..wiec jaka linka ? czujnik sprzegla juz masz...tak samo jak czujnik hamulca...ja mam auto z vinu z 12.98 i potrzebowalem do tempomatu jedynie kierownicy i dwoch kabelkow...zadnego silniczka jak do M52 z pojedynczym vanosem w ktorym tempomat jest na lince...nie mowiac o tym ze przepustnica na pojedynczym vanosie jest na gorze a na podwojnym vanosie na dole pod kolektorem...
...tak znowu sie czepiam...
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

BeleX pisze:
Pablow pisze:dostać komputer, linke, silniczek, zostaje tylko wiązke podpiąć i zamontować wszystko w samochodzie i będzie ładnie śmigać.
jaka linke chlopie do tempomatu...co Ty piszesz...masz podwojnego vanosa co oznacza ze masz tempomat w przepustnicy....potrzebna tylko kierownica i nic wiecej ( nie liczac kabelka do sterownika silnika i zasilania do multifunkcji... ) tymbardziej ze masz auto z 10.98...a zmiana byla we wrzesniu 98..wiec jaka linka ? czujnik sprzegla juz masz...tak samo jak czujnik hamulca...ja mam auto z vinu z 12.98 i potrzebowalem do tempomatu jedynie kierownicy i dwoch kabelkow...zadnego silniczka jak do M52 z pojedynczym vanosem w ktorym tempomat jest na lince...nie mowiac o tym ze przepustnica na pojedynczym vanosie jest na gorze a na podwojnym vanosie na dole pod kolektorem...
i masz racje. dzisiaj do tego doszedłem, jakieś 30 min po poście. i w sobote to zrobie. za pomocą 3 kabelków. dzięki za info :)
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

upewnij sie ze masz odpowiednia kierownice - bo wiem ze przedliftowe byly rozne...mnie sie udalo trafic mkowa kierownice akurat ze sterowaniem do tempomatu i radia
...tak znowu sie czepiam...
Wujek Lollipop
Małopiszący
Posty: 65
Rejestracja: 2014-02-01, 22:52
Lokalizacja: SK

Post autor: Wujek Lollipop »

Bo ja mu tą kierownicę pomogłem podłączyć nawet wskazałem do którego kabelka podpiąć skrzynię w bagażniku. Nie polecam jemu więcej pomagać, bo ja mu ogarniałem E46, pomogłem nawet zalepić kontrolki na sprzedaż, zamaskować kable, diagnostykę, kodowanie i wiele innych a w E39 niedziałające radio bo bezpiecznik sobie przepalił i nie umiał poradzić z tym długi czas, na jakiś czas dorobić kabelek do kabla antenowego, żeby mógł radia słuchać i wiecie jak mi podziękował?? Po prostu cham!!
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

dobrze dobrze ;) nie rób sobie off`a tutaj a płacze i zażalenia proszę na PW. a jak potrzeba to zapraszam do mnie chusteczki Ci dam i śmigaj sobie do domku dalej płakać. Wracaj sobie do swojego sporta, denerwować tam ludzi i podlizywać się DaN`owi. chyba że Cie już wywalili i nie masz gdzie się podziać.

Miała miejsce mała sesja z Daro-Siemce, Mikołakczyk i Maff (jak coś pokręciłem to przepraszam)

Oczywiście Mikołajowi talentu nie brakło i zrobił nieziemskie foty :) chyba to podrasował bo tak dobrze mój samochód nie wygląda :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2014-04-15, 21:09 przez Pablow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Łukasz222
Zaawansowany forumowicz
Posty: 265
Rejestracja: 2012-12-24, 22:29
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Łukasz222 »

piekne foty a szczegolnie ta 3 mi sie podoba :bmw:
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

trzeba przyznać że fotograf stanął na wysokości zadania :)
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

Wujek Lollipop pisze:Bo ja mu tą kierownicę pomogłem podłączyć nawet wskazałem do którego kabelka podpiąć skrzynię w bagażniku. Nie polecam jemu więcej pomagać, bo ja mu ogarniałem E46, pomogłem nawet zalepić kontrolki na sprzedaż, zamaskować kable, diagnostykę, kodowanie i wiele innych a w E39 niedziałające radio bo bezpiecznik sobie przepalił i nie umiał poradzić z tym długi czas, na jakiś czas dorobić kabelek do kabla antenowego, żeby mógł radia słuchać i wiecie jak mi podziękował?? Po prostu cham!!
Teraz to się chyba chwalisz , pamiętasz jak ci tu na forum cisnęli za wygląd twojej e36 ? Skasowałeś temat bo ci było wstyd chyba . ty coś potrafisz zrobić ?? chyba źle pisać na forum bo nawet tego czytać się nie da co piszesz .

I proszę mi tu kolegi nie obrażać i krytykować co mu zrobiłeś , przyjedz pogadać na AKS a nie rób zamętu na forum .
Ostatnio zmieniony 2014-04-15, 21:05 przez Daro Siem-ce, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Dajcie mi aparat i "modelki" to zrobię lepsze foty ! Wiadomo, że zawsze mogło być gorzej ale jakoś ta sesja do mnie nie przemawia. Ale to wam się ma podobać nie mi :P ja mam swojego fotografa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tylko obecnie nie mam "modelki"
Obrazek
ODPOWIEDZ