[e46] Cosmosschwarz by KolaK

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Slawko
Małopiszący
Posty: 65
Rejestracja: 2013-12-28, 13:08
Lokalizacja: Roztropice

Post autor: Slawko »

bardzo dobrze kolego, dbać o auto trzeba, a widze że ciekawych pomysłów też Ci nie brakuje :) powodzenia życzę
Awatar użytkownika
Przemo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 22:00
Lokalizacja: Rokitno Szlacheckie
Kontakt:

Post autor: Przemo »

Przyjemnie sie oglada, i czyta kolejne twoje mody . Autko wyglada zgrabnie lec do wypasionych jej sporo brakuje ale trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieje ze do vinu przybedzie kilka pozycji bo poki co straszna bida jak na ecztery6. Beede zagladal do ,,was'' pozdrawiam :bmw:
Zapraszam do mojej Galerii

http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?p=224761#224761


Bawarskie Zakłady Motorowe ;)
Awatar użytkownika
KolaK
Zaawansowany forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 2014-01-29, 19:33
Lokalizacja: SBL / SM

Post autor: KolaK »

Przemo pisze:Przyjemnie sie oglada, i czyta kolejne twoje mody . Autko wyglada zgrabnie lec do wypasionych jej sporo brakuje ale trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieje ze do vinu przybedzie kilka pozycji bo poki co straszna bida jak na ecztery6. Beede zagladal do ,,was'' pozdrawiam :bmw:
Dzięki, pozwole sobie zacytować że ma być jak dobra żona, kumple się nie oglądają, ale wiesz co masz i czasem przyjemnie oko zawiesić :)

Narazie skutecznie zamykam usta moim kumplom niedowiarkom, Bo pieniądze które wydaje są w kategorii "Chcę" a w kategorii 'Muszę' jest póki co (nie chce krakać) pusto :P

Auto udało mi się kupić po dużym serwisie, nie dociekam czemu, nie chce wiedzieć, ważne, że w środku są nowe Teile :twisted:

Jedyne co mnie przymęczyło to regeneracja alternatora, no ale miał prawo być słaby :smile:
Drink Russian kiss French wear Italian drive German

Moja czarna Coupeta

Mój czarny Sedan
Awatar użytkownika
KolaK
Zaawansowany forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 2014-01-29, 19:33
Lokalizacja: SBL / SM

Post autor: KolaK »

Ostatnio udało mi się dorwać lustrzankę w łapy, więc szybka decyzja, ekspresowe mycie samochodu i szukamy jakiegoś miejsca do robienia fotek, artystą nie jestem, a jedyne zdjęcia jakie dotychczas robiłem były po poijaku na imprezie, no ale mam nadzieje, że się wam spodobają :bmw:

Po tej sesji wiem jedno
- w najbliższym czasie na tył lampy z białym kierunkiem
- niby daily, ale trochę w dół musi iść szybko, za wysoko jest, wygodnie ale mi się nie podoba :P

- nie mam absolutnie pomysłu na końcówkę tłumika, bawić się w jakieś końcówki z allegro, czy może jest ktoś niedaleko ktory by mógł zrobić z nim coś sensownego?


enjoy :mrgreen:





Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sesja mega spontaniczna, auto było tylko spłukane a zdjęcia robione w delikatnym deszczu (FinishKare robi mega robote :razz: )

Mam nadzieje, że się podoba, życzę udanego dalszego świętowania :)
Drink Russian kiss French wear Italian drive German

Moja czarna Coupeta

Mój czarny Sedan
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

Zdjecia pod mostem sa robione w Brzezince, tak samo ten budynek na ostatnich zdjeciach jest w Kato... ale te pierwsze zdjecia kolo holdy to nie mam pojecia...

Bmw widac ze ladne i zadbane... jesli bedziesz mial lustrzanke napisz do mnie to sie gdzies ugadamy na wspolna sesje :)
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
Awatar użytkownika
KolaK
Zaawansowany forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 2014-01-29, 19:33
Lokalizacja: SBL / SM

Post autor: KolaK »

Dzidek pisze:Zdjecia pod mostem sa robione w Brzezince, tak samo ten budynek na ostatnich zdjeciach jest w Kato... ale te pierwsze zdjecia kolo holdy to nie mam pojecia...

Bmw widac ze ladne i zadbane... jesli bedziesz mial lustrzanke napisz do mnie to sie gdzies ugadamy na wspolna sesje :)
Pierwsze zdjęcia bramki A4 na Brzezince, obok Haldexu (widać go z S1) drugie pod A4 na brzęczkach i ostatnie na pozostałościach po hucie na Szopkach, super klimatyczne miejsce, a znalazłem je przez przypadek :D

Jak dorwe kiedyś lustrzanke to jak najbardziej, chociaż stres był by nie popsuć, na codzień nie obcuje z takim drogim sprzętem :razz:

Sesja jak najbardziej, można sie też gdzieś ustawić przy okazji bliżej na jakiegoś minispota :bmw:
Drink Russian kiss French wear Italian drive German

Moja czarna Coupeta

Mój czarny Sedan
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Lubie styling 44 w e46 :)
Obniż ją chociaż delikatnie to jeszcze nabierze smaku sedanik :)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

dobre miejscówki na zdjęcia. Ładnie się prezentuje twoja 3
Obrazek
Awatar użytkownika
KolaK
Zaawansowany forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 2014-01-29, 19:33
Lokalizacja: SBL / SM

Post autor: KolaK »

Kaper, dzięki :)


PRIMO, dzięki 3er pójdzie na pewno delikatnie w dół :)

Narazie szukam weny bo chciałbym jak najszybciej zrobić coś z rurą wydechową, a nie mam pomysłu na to :)
Drink Russian kiss French wear Italian drive German

Moja czarna Coupeta

Mój czarny Sedan
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

załóż dwururke , w miare dobre i ładnie wygladajace tłumiki w niezlej cenie robi RM Motors :)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
KolaK
Zaawansowany forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 2014-01-29, 19:33
Lokalizacja: SBL / SM

Post autor: KolaK »

PRIMO, myślę właśnie nad delikatną dwururką ściętą pod skosem, nic więcej nie potrzebuje, tylko nie chce się pchać w jakieś koszta większe :wink:
Drink Russian kiss French wear Italian drive German

Moja czarna Coupeta

Mój czarny Sedan
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

fajne fotki :wink:
Awatar użytkownika
KolaK
Zaawansowany forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 2014-01-29, 19:33
Lokalizacja: SBL / SM

Post autor: KolaK »

Dobra, dawno nic nie wrzucałem, chociaż nic wielkiego się nie działo :)

Widzę jednak, żę temat spadł za nisko, więc podbijam bo nie chce być forumowym nołnejmem.

To lecimy po kolei.

Błotnik był obtarty i wychodziła rdza, pojawiało się ognisko sporawe na klapie i parę mniejszych.

Szybka kalkulacja - > Malujemy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:wstyd: :wstyd: :wstyd:

Obrazek

I zaczynamy

Obrazek

No z tym nie ma co rzeźbić, błotnik na złom i wpadł nowy.

Ogólnie jestem pod wrażeniem. Jedynie na elementach które były ruszane coś wyskoczyło. Myślę, że to dobry wynik, chociaż garaż robi swoje :hyhy:

Nowych zdjęć nie ma bo wstydze się na zimowej feldze :kij:


Nie działała mi również szyba, więc chciałem zrobić fotrelacje z wymiany ślizgów, niestety jak na mnie przystało zrobiłem jedno zdjęcie. :hm:

Samej roboty na 30 minut natomiast ja miałem 3 dni rozkopane auto, bo zaufałem gościowi i kupiłem zepsute ślizgi.

Po krótkich naradach - polecam chińskie z allegro. Myślę żę będzie spokój do końca.

Obrazek

No i zamontowałem podłokietnik od Czesia :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dalsze Mody? Szykuje się jeden gruby, ale o tym na wiosne :hyhy:

W weekend wrzuce zdjęcia po polerce ;)


Piona

Obrazek
Drink Russian kiss French wear Italian drive German

Moja czarna Coupeta

Mój czarny Sedan
Awatar użytkownika
Flar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 224
Rejestracja: 2013-09-24, 22:41
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Flar »

Widzę ze zmiany idą w bardzo dobrym kierunku. Teraz faktycznie dwururka i bedzie miodzio
Ja swoją tez staram sie utrzymać blisko serii i tez co chwile cos dopieszczam - dwa razy była juz u lakiernika bo cos gdzieś zauważyłem i nie dawało spokoju.
Pozdrawiam
Piotrek
Mój "Bumbuś" ;)
Awatar użytkownika
KolaK
Zaawansowany forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 2014-01-29, 19:33
Lokalizacja: SBL / SM

Post autor: KolaK »

Auto odpicowane na Tip Top, były podejrzenia o cieknącej uszczelce pod głowicą, więc zmieniona, wymienione na nowe również Simmeringi. Reszta rzeczy była zmieniona w 2013 roku, więc można śmiało powiedzieć, że silnik igła :lol: Co poniektórzy mogą się zastanawiać czy jest sens, ale ja lubię jak wszystko jest tak jak ma być :razz:
Niestety zapomniałem o fotkach z postępu prac. :neutral:

Byłem również na przeglądzie gazu, poczułem się bardzo Europejsko, wypiłem kawę i dostałem wpis z pieczątką do książki serwisowej, ciekawe uczucie, u mnie w garażu nie ma chyba takiej atmosfery więc tego nie znałem ;)

Do pełni szczęścia, pozostaje znaleźć czas na przekaźniki w module komfortu bo zapomniały od czego są, sprawdzić dlaczego szyba kierowcy się rozkraczyła i nie jeździ i nie będzie z rzeczy których widać nic do roboty :cool:

Odświeżam Galerie, żeby było wiadomo, że auto łyka kilometry aż miło, a nie stoi zapomniane ;)



Obrazek


Obrazek

Jeżeli jest ktoś kto obserwuje temat, zachęcam do śledzenia, po dzisiejszym dniu stwierdzam, że zawitają GRUBE zmiany, pewnie niektórzy się domyślają co i jak :bmw:
Drink Russian kiss French wear Italian drive German

Moja czarna Coupeta

Mój czarny Sedan
ODPOWIEDZ