[E46] ALPINWEISS 3 COUPE by Wilku

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
wilku
Zaawansowany forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 2011-10-04, 13:14
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: wilku »

pasuje elegancko co do fali to w jednym miejscu minimalne nierówności są ale dobry lakiernik powinien sobie w miarę z tym poradzić :) jakoś zbytnio się tym nie martwię bo to ma być lekkie chodź wiadomo co się da z tego trzeba wycisnąć żeby tez wyglądało :) ori maskę z coupe samemu ciężko jest nieść a z tą z tworzywa można tańczyć :P
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

wszystko ładnie pięknie, ale nie widzi mi się to, jednak co ori m3 to ori.

btw. kolega ma w e46 coupe klape z tworzywa tylna al`a CSL i przy 120 km/h odnosi wrażenie jakby ta miała zaraz wyfrunąć, wibruje, trzaska, szkoda zachodu.
Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

to co Kowal pisał fura robiona na M3 ktora przy 120km/h bedzie falować i trzaskać... :/
dlaczego nie kupisz M3 anglika i nie zrobisz przekladki ?? skoro tak bardzo pragniesz M3 ?
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
wilku
Zaawansowany forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 2011-10-04, 13:14
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: wilku »

Heh szczerze myślałem nad m-pakiem ale niestety mi się nie podoba, wszyscy go montują i też kiedyś tylko ori, ori wszystko montowałem oraz w ten sposób myślałem... ale w tym przypadku po długich przemyśleniach stwierdziłem że wrzucam body m3 bo jest to jedyne body jakie mi się podoba i taki będzie mój projekt a z drugiej strony spodziewałem się takich komentów ale mam to w nosie :) po zrobieniu body na tym moja zabawa z autem się nie skończy następnie poleci mechanika i wnętrze tak żeby to jechało i można było od czasu do czasu wyskoczyć tym na tor :)

M3 może kiedyś kupie jak będzie mnie na nią stać :P a na razie że taką mam pasje i lubię pogrzebać przy aucie to robię taki projekt :)

laminaty jak na razie przy pierwszych testach nie trzeszczały może przez to że poprosiłem Wojtmara żeby były dwustronne i wzmocnione :) drifterom się trzaskają bo mają pojedyncze i to lata jak szmata :P
Ostatnio zmieniony 2014-09-19, 19:02 przez wilku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wilku
Zaawansowany forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 2011-10-04, 13:14
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: wilku »

Mała aktualizacja tematu :) auto już z grubsza gotowe body m3 w 100% na aucie + klapa i dyfuzor CSL wszystko poszło w kolor Alpinweiss 3, samochód obecnie jest mocno obniżony na 18" w stylu German.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Projekt został doceniony na Germanfest Chotowa 2015 ;) Jest mega motywacja do dalszych działań a jest jeszcze dużo do zrobienia :mrgreen: Dodatkowym prezentem dla mnie był wynik z hamowni który pokazał 202HP i 297Nm czyli +8HP i +17Nm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

robote odwaliłeś naprawde super, trójka wygląda faktycznie jak eMka przyciąga oko , kolor, felga, gleba, szacun :bmw:
Tylko zrób jeszcze tak żeby to sie odpychało jak :m:

p.s jak sie trzymie klapa z laminatu ? czy szybciej jak 120 nie jezdzisz :mrgreen:
lusterka orginal M3??
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
wilku
Zaawansowany forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 2011-10-04, 13:14
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: wilku »

PRIMO pisze:robote odwaliłeś naprawde super, trójka wygląda faktycznie jak eMka przyciąga oko , kolor, felga, gleba, szacun :bmw:
Tylko zrób jeszcze tak żeby to sie odpychało jak :m:

p.s jak sie trzymie klapa z laminatu ? czy szybciej jak 120 nie jezdzisz :mrgreen:
lusterka orginal M3??
jeszcze dokładka niedługo do przodu i biore sie za hamulce, wnętrze i potem coś będę kombinował z silnikiem :)

Lusterka ori europa za 1400zł tak jak całe body po za maską, klapą i dyfuzorem z tworzywa.

Co do tych elementów z tworzywa one nie są cienkie jak te co zakładają drifterzy tylko dwustronne (dodatkowo wypełnione w środku miejscami pianką) z odlewem wnętrza dosyć sztywne. Co do jazdy to dla mnie odczucia 100% seria aż do zamknięcia licznika ;) dopiero powyżej 180km/h maska przy spryskach zaczyna sie lekko ruszać góra-dół na środku ale na luzie zamykaliśmy liczniki jadąc nową autostradą na Germanfest do Tarnowa ;)
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Auto klasa!!! Szacun :)
^^
Awatar użytkownika
Łukasz222
Zaawansowany forumowicz
Posty: 265
Rejestracja: 2012-12-24, 22:29
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Łukasz222 »

wygląda dobrze :cool:
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Lezy jak nalezy, body m3 to chyba najlepsze body do e46 :twisted:
Brak zenona kłuje po oczach i moze trójkąty lusterek w kolor shadowline'a ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

A tak wszyscy twierdzili że będzie to ulep, kicha i kaszana że lepiej kupić //M niż samemu coś działać.

Widać że znawców od siedmiu boleści na tym forum nie brakuje :)

P.S

Moim zdaniem auto kozak :)
^^
blackfly
Zaawansowany forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2015-05-09, 12:06
Lokalizacja: slask

Post autor: blackfly »

wyglada bardzo dobrze, jednak co do tego niutona to nie podchodziłbym tak optymistycznie. to inercja wiec czesto dodaje cos od siebie, sprawdz kontrolnie na obciazeniowce czy sie pokryja wyniki
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Najładniejsze E46 jakie kiedykolwiek na tym forum widziałem :bmw: gratulację i działaj dalej
Obrazek
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

marcin94 pisze:A tak wszyscy twierdzili że będzie to ulep, kicha i kaszana że lepiej kupić //M niż samemu coś działać.

Widać że znawców od siedmiu boleści na tym forum nie brakuje :)
Od zawsze :lol: :lol:

Faktycznie wyszło kozacko i leży dość dobrze. Kolor robi mega robię ;)
Pozdro!
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
BOOGY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2012-11-25, 14:38
Lokalizacja: Katowice

Post autor: BOOGY »

O proszę:P a jak byłem ostatnio na jaworznie to nawet nie zagadałem bo nie wiedziałem że to Ty ;) ładnie się prezentuje na żywo.
Pozdro.
Na sześciu kontynentach reprezent KATOWICE!
ODPOWIEDZ