[e39] 530dA by Binker SPRZEDAM !! SESJA !! FILM

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

Moze niebiescy wiedza co dobre xD
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
binker
Małopiszący
Posty: 18
Rejestracja: 2014-04-28, 20:13
Lokalizacja: SBL TYCHY

Post autor: binker »

Cześć , dawno mnie tu nie było ,samochód 3 tygodnie stał rozkopany .I postanowiłem wziąść się za wizualkę razem z tatą. Z racji ,że betka ma już swoje lata to i rdza zaczeła wychodzić na spodzie drzwi ,progach oraz tylnej klapie. Obrazek Tutaj zderzaki i tylna klapa w podkladzie.

Na samym końcu samochód zostały cały wyszlifowany maszynką (papier 2500) i spolerowany . Efekt jest bardzo fajny. :br: Nałożone zostały 2 warstwy wosku .Pomalowane zostały też zaciski i tylne tarczo bębny. Nadkola zakonserwowane. Wymienione nadkola krótkie. :mrgreen:

Postanowiłem wyciąć katalizatory i środkowy tłumik , gdzie została wspawana rurka. Samochód lepiej przyśpiesza z dołu :kolebka: , i drzwiek wydechu jest o niebo lepszy. Przy okazji dostała nowe złacze elastyczne . Obrazek

Felgi letnie były troche porysowane , ranty w niektórych miejscach poździerane. To przy okazji zostały pomalowane. Obrazek Obrazek

Kilka zdjęc z prac: Obrazek

Obrazek Wszystkie listwy na zderzakach, wokół szyb itp zostały odświeżone. Obrazek

Obrazek

Rejestracje postanowiłem przenieść w kratkę.

Obrazek

Zapomniałem że przyszły kosmetyki z lederzentrum, jak będzie ładna pogoda to zabiorę się za regenerację foteli.

Zdjęcia lepszej jakości wkrótce, w sobotę czyszczenie gwintu(mała korekta) , wymiana przewodów hamulcowych i prawdopodobnie tylnie lampy okleje czerwona folia.

Przyszła pora na wymianę oleju, myślałem nad Castrolem lub Mobilem, coś doradzicie ? Pozdro :mrgreen:
binker
Małopiszący
Posty: 18
Rejestracja: 2014-04-28, 20:13
Lokalizacja: SBL TYCHY

Post autor: binker »

Może ktoś mi pomoże, chciałbym zejść trochę niżej z zawieszeniem z przodu mam dystans 25mm i opona 225/35 i przy takim obniżeniu obciera przy skrecie o nadkola . Z tyłu mam 255/35 i dystans 15 mm ale nie założony bo obciera o błotnik , jak jest więcej osób.. Jakiś pomysł co najlepiej zrobić z tyłem? Dystans może stoczyć? :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
KolaK
Zaawansowany forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 2014-01-29, 19:33
Lokalizacja: SBL / SM

Post autor: KolaK »

Super ta Beema, widziałem już dokładnie z każdej strony na 5er :)

No i na SBL'u :P
Przyszła pora na wymianę oleju, myślałem nad Castrolem lub Mobilem, coś doradzicie ? Pozdro :mrgreen:
Valvoline, LM, co do castrola to nie wiem czy słyszałeś, ale ostatnio w mikołowie zamknęli kompletną linie montażową, podobno nawet do sklepów trafiły, więc bym polecił uważać na podróbki :P

Ja teraz Valvo zalewam, wcześniej miałem motula, no i raz się nie popisałem i wlałem lotosa, ale to było dawno i do innego wozu :)
Drink Russian kiss French wear Italian drive German

Moja czarna Coupeta

Mój czarny Sedan
Awatar użytkownika
Przemo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 22:00
Lokalizacja: Rokitno Szlacheckie
Kontakt:

Post autor: Przemo »

Ładna czarnula :sex:
koło idealnie tutaj pasuje.

podoba mi się zabawa w odnawianie takich drobiazgów :bmw:
Będę tutaj częściej zaglądał
Zapraszam do mojej Galerii

http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?p=224761#224761


Bawarskie Zakłady Motorowe ;)
binker
Małopiszący
Posty: 18
Rejestracja: 2014-04-28, 20:13
Lokalizacja: SBL TYCHY

Post autor: binker »

KolaK, Przemo, dzięki panowie za opinie :mrgreen: przemyśle te firmy olejów co wysłałeś pozdro :kolebka:
Awatar użytkownika
Łukasz222
Zaawansowany forumowicz
Posty: 265
Rejestracja: 2012-12-24, 22:29
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Łukasz222 »

ładna ale tablica w kratce nie pasuje :wink:
binker
Małopiszący
Posty: 18
Rejestracja: 2014-04-28, 20:13
Lokalizacja: SBL TYCHY

Post autor: binker »

Szkoda mi zderzaka rysować , świeżo był malowany, a na jakiś spotach lepiej będzie wyglądać bez rejestracji :mrgreen:
binker
Małopiszący
Posty: 18
Rejestracja: 2014-04-28, 20:13
Lokalizacja: SBL TYCHY

Post autor: binker »

Dawno się nie odzywałem ale, ostatnio wymieniłem olej (Motul X clean oraz filtr oleju z knechta) .Silnik o wiele ciszej chodzi wcześniej miałem Castrola to silnik głośniej chodził. Nabita została też klimatyzacja. W najbliższym czasie zregeneruje 2 fotele przednie. :tak: . Samochód ma się dobrze , odpukać nic się nie psuje.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


http://olx.pl/oferta/bmw-530da-e39-gwin ... 0518203825. Nie zależy mi na szybkiej sprzedaży. :)
:br:
Zachęcam do komentowania :) :br: :m:
BOOGY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2012-11-25, 14:38
Lokalizacja: Katowice

Post autor: BOOGY »

Ładna bawarka, ładne zdjęcia .. :)
Sam szukałem podobnej sztuki tyle ze 530i i w manualu, ale cięzko :P
Gdyby chociaż twoja miała manuala to może bym swoją sprzedał i twoją się zaopiekował ;P
pozdrawiam.
Na sześciu kontynentach reprezent KATOWICE!
binker
Małopiszący
Posty: 18
Rejestracja: 2014-04-28, 20:13
Lokalizacja: SBL TYCHY

Post autor: binker »

powiem Ci ,że przy kupnie też szukałem manuala ale skusiłem się jednak na automata i w ogóle tego nie żałuje. Następne auto też będzie automat. Do turlania sie po mieście idealnie. :lol: :lol:
BOOGY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2012-11-25, 14:38
Lokalizacja: Katowice

Post autor: BOOGY »

A jakie następne? :P
Na sześciu kontynentach reprezent KATOWICE!
binker
Małopiszący
Posty: 18
Rejestracja: 2014-04-28, 20:13
Lokalizacja: SBL TYCHY

Post autor: binker »

kiedyś jak nie miałem swojej to myślałem nad kupnem twojej , ale coś mi tam nie pasowało :D. Plany są na e60 535d, ewentualnie jakies e90. Wszystko sie okaże . :grin:
BOOGY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2012-11-25, 14:38
Lokalizacja: Katowice

Post autor: BOOGY »

No ładne plany ;P z tym że pamiętaj, ostatnio w naszych okolicach nieciekawie dla e60 parę dni temu szwagrowi się włamali do auta ale nie dali rady odpalić .. więc ukradli paczkę fajek ;D
No i zamek do wymiany 700 plnów w plecy ..
Na sześciu kontynentach reprezent KATOWICE!
binker
Małopiszący
Posty: 18
Rejestracja: 2014-04-28, 20:13
Lokalizacja: SBL TYCHY

Post autor: binker »

własnie widziałem to co na internetach piszą , tak kradną te samochody... Raczej będe mieszkał w dojczach to mam nadzieje ,że tam takich numerów mi nie zrobią :zdziwko:
ODPOWIEDZ