[E34] 525i Daily American Car by Kaper // Aerodynamikpaket

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Kamil35
Zaawansowany forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: 2012-02-01, 18:45
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kamil35 »

Ja bym spróbował zalać to porządnie odzewiaczem,a przedtym nadciąc ten gwint w połowie tak żeby płaskim śrubokrętem odkręcić

Ewentualnie jak nie wyjdzie kupić zestaw do zerwanych gwintów i rozwiercić tą srube
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

rozwiercic i nagwintowac :)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

Kaper tak jak głodek pisze, najpewniej bedzie dobrać nakrętke zeby weszła na ułamaną śrube i dospawać ją a nastęnie odkręcić. Jak sie ukręciła przy odkręcaniu to nacinanie i próba ze śrubokrętem raczej bedzie za mało mocy :wink: mam nadzieje ze wystarczająco zrozumiale napisałem :P
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Wg mnie ta lotka moze bardzo fajnie siąść :)
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

Zalej te śruby Coca colą i odczekaj potem " morsa " lub dospawaj stary oczkowy klucz i odkręcisz :)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

ciąg dalszy zbierania gratów - zamówiłem zderzak na tył bo przykuła moją uwagę ta dokładka:

Obrazek

jak to mówią - głupi ma szczęście ? :mrgreen: chyba to jest dokładka aero :lol: znów wyrwane za bezcen fartem. Czyli pakiet aero skompletowany (są jeszcze progi ale nie różnią się zbytnio od zwykłych, poliftowych które już mam na aucie) :bmw: W tym miesiącu będzie gadka z lakiernikiem i jak będzie mieć czas to oddaje mu do malowania maskę, atrapę grila i błotniki - i wtedy przód można składać WRESZCIE :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

będzie ślicznie Kaper ... juz się nie moge doczekać jak to pozakładasz :sex:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Więc tak: zderzak mi dzisiaj przyszedł i jestem mega zadowolony bo jest w dobrym stanie (lepszym niż mój dotychczasowy) w dodatku jest w moim kolorze (orientalbluemetallic) - ale i tak go oddam do malowania (bo z dokładki schodzi farba masakrycznie co też widać na zdjęciu)

Obrazek
(jakoś mi tak gównianie obróciło te zdj)

Zderzak nie wpadnie na auto jakoś szybko bo musiał bym wiercić otwór na podtlenek lpg - poprostu przełożę tankowanie pod korek gazu (jeśli ktoś tak robił to niech powie jaka cena takiej usługi)

Aha i na dokładce jest oznaczenie numer: BMW 82119401182 - czyli 100% aero ;)

I właśnie przed momentem zamówiłem sobie ramkę pod tablicę usa

Obrazek

Na dzień dzisiejszy to tyle, tylko jeszcze dodam, że gadałem z lakiernikiem i w tym miesiącu weźmie do malowania wcześniej wymienione elementy :)
Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

napisz do Kutiego on robi LPG ogarnie Ci to pewnie :)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Więc tak. Udało mi się znaleźć i zamówić drzwi lewe przednie bez rdzy (cieszy mnie to bo zauważyłem, że nie łatwy temat znaleźć bez korozji).
Obrazek

Tylko teraz pytanie - drzwi są z E34 91r czyli przedlift. Moje 95 polift - kwestia tego, że w moich drzwiach na dole drzwi są listewki z plastikiem a w tych na zdj taka guma - nie będzie problemu tego przełożyć ? Tzn moje listewki i tak pójdą na śmietnik bo się rozwarstwiły (będę musiał kupić w lepszym stanie albo nowe - nowe kosztują ciężki pieniądz z tego co słyszałem)

Następnie kwestia blendy czerwonej na tył. Nie wszyscy są fanami ale mam koncepcję rozświetlić w ten sposób tył i założyć do tego tablicę US, przykładowe foto:

Obrazek

I nawet ten spojler tutaj ładnie pasuje
Obrazek
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Kaper chodzi ci o części nr 12/13
http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagr ... /r1991/m01
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Głodek pisze:Kaper chodzi ci o części nr 12/13
http://www.bmwstore.pl/pl...kL/sM/r1991/m01
:neutral: uhm. raczej tak :???: no cóż... ;) jak już robie to wszystko to będę musiał wydać te prawie 9 stów :572:

EDIT:

Witam po długiej przerwie :) w zasadzie cały czas nudy nic jeszcze nie poskładane ale przybywa trochę gratów cały czas (nawet już nie pamiętam co wpadło bo trochę tego jest). W poniedziałek przyszła blenda ori hella. Szybka przymiarka i taki efekt:

Obrazek

a tutaj z rejestracją

Obrazek

Plany co do auta się nie zmieniły. Być może w najbliższym czasie moje plany nabiorą tępa i dopiero się zacznie 'gruba' zabawa (mam taką nadzieję).

Obecnie czekam już 2gi tydzień aż lakiernik mi pomaluje maskę (kupiłem kolejną - 4 w tym roku - w lepszym stanie niż tę co teraz mam na aucie) atrapę, błotniki i tylny zderzak. Trwa to tyle ponieważ osoba która mi to maluje na co dzień pracuje normalnie w innej firmie i mało ma czasu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

no bardzo fajnie ta blenda spasowała zaraz e34 inaczej na niej wygląda :bmw:
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

fajna dupeczka ;) zrobiłbym tylko coś z tą dwururką, masz coś w planach?
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Fajnie no... do pełni szczęścia wymienił bym tylko wydech na Eisenmann'a
ODPOWIEDZ