VIII ZLOT BMW TEAM SLASK

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Alexof pisze:Zlot uważam mimo pogody chyba najlepszy ze wszystkich z BTSowych a byłem na wszystkich. Wybawiliśmy się z ekipą mega! Dzięki za masę fotek i filmiku z upalania. Od siebie dodam jednak, że można by było wysłać ze dwie trzy osoby na ogarnięcie ruchu wjeżdżających na zlot bo niedość, że co roku masakra to jeszcze przy tym dzwonie (swoją drogą mega idiotyczny...) już w ogóle była masakra na drodze. Szkoda mi jedynie tej E34 która w ogóle w zasadzie nie zawiniła a była pakowana na lawetę i po zlocie. A z tego co kojarzę jest od nas z forum i to dość zadbana.

Pozdro mordy i do następnego!
Olek my nie jesteśmy od kierowaniem ruchem w szczególności że za chwile była tam policja i nawet oni sie tego nie podjeli , a po za tym dość roboty mieliśmy przy ogarnięciu swoich obowiązków... Równie dobrze Ty mogłeś wziąść koszulke odblaskowa i kierować ruchem jak masz uprawnienia, każdy ma prawo jazdy i powinien wiedzieć jak sie zachować w takiej sytuacji... Załamuje mnie taka wypowiedź po ilości naszej włożonej pracy w zlot...
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Noe
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2012-07-10, 07:46
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Noe »

DREE pisze:Kto ma jakie zdjecia lub filmy to wrzucac :mrgreen:
No to podsyłam trochę fotek od BMW Grupy Zachód :mrgreen:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 123&type=3
Piet
Zaawansowany forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 2015-02-01, 09:22
Lokalizacja: Siewierz

Post autor: Piet »

Dzieki za super impreze !! :mrgreen: fajnie było dołożyć swoją prace w organizacje go, poznanie nowych ludzi z którymi napewno spotkam się jeszcze nie raz na jednym zlocie czy spocie :mrgreen: co do filmików to mam 2h materiału z GoPro które było zawieszone na przyczepie w strone płyty więc jest nagrane upalanie, oświadczyny i konkurencje niektóre ;) jal coś to udostępnie material w wolnym czasie :mrgreen:

Jeszcze raz dzięki klubowiczą za mase włożonej pracy, bo ja tylko krople zrobiłem w porównaniu do waszej pracy :mrgreen:

Pozdro Piet
Awatar użytkownika
Adamos
Zaawansowany forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 2008-12-07, 17:27
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Adamos »

Dzięki za udany zlot, pomimo niezbyt przyjemnej aury atmosfera była bardzo gorąca. :bmw: Ukłon w stronę wszystkim organizatorom za przygotowanie i zorganizowanie zlotu. :564: Moim zdaniem ogarnięcie całej organizacji ustawienia samochodów na placu zlotu,nagłośnienie (czyli wszystkie zapowiedzi konkurencji, ogłoszenia itp ) jak i wjazd na teren zlotu były bardzo dobrze zorganizowane. Kto nie był niech żałuje :razz:
DAS IS DAS ...B M W
dareke36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 216
Rejestracja: 2013-01-15, 20:24
Lokalizacja: Rydy

Post autor: dareke36 »

primo kierowaliśmy ruchem z Sebkiem i Targetem a po zrobieniu zdjęć przez właścicieli przepchaliśmy auta na pobocze a więc nie mam pojęcia o co ci chodzi ...... A tak po za tym zlot udany i dość dobrze zorganizowany pozdro i do nastepnego
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab239316.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

PRIMO pisze:
Alexof pisze:Zlot uważam mimo pogody chyba najlepszy ze wszystkich z BTSowych a byłem na wszystkich. Wybawiliśmy się z ekipą mega! Dzięki za masę fotek i filmiku z upalania. Od siebie dodam jednak, że można by było wysłać ze dwie trzy osoby na ogarnięcie ruchu wjeżdżających na zlot bo niedość, że co roku masakra to jeszcze przy tym dzwonie (swoją drogą mega idiotyczny...) już w ogóle była masakra na drodze. Szkoda mi jedynie tej E34 która w ogóle w zasadzie nie zawiniła a była pakowana na lawetę i po zlocie. A z tego co kojarzę jest od nas z forum i to dość zadbana.

Pozdro mordy i do następnego!
Olek my nie jesteśmy od kierowaniem ruchem w szczególności że za chwile była tam policja i nawet oni sie tego nie podjeli , a po za tym dość roboty mieliśmy przy ogarnięciu swoich obowiązków... Równie dobrze Ty mogłeś wziąść koszulke odblaskowa i kierować ruchem jak masz uprawnienia, każdy ma prawo jazdy i powinien wiedzieć jak sie zachować w takiej sytuacji... Załamuje mnie taka wypowiedź po ilości naszej włożonej pracy w zlot...
Primo spokojnie bo ja w żaden sposób Was nie atakuję wręcz podziwiam, bo patrząc na to z boku wydawało mi się, jak na organizacją bądź co bądź ilościowo dużego zlotu to było Was mało a daliście mega radę. To była bardziej z mojej strony sugestia na przyszłe lata - oczywiście zrobicie co chcecie a dla sprostowania to właśnie tam byłem i z chłopakami udrażnialiśmy ruch. Naprawdę szkoda auta patrząc z zewnątrz na szybko myślałem, że mega strat nie będzie ale patrząc po E46 to szlag dupa musiała dostać niezły... Szkoda auta. Naprawdę szkoda ale głowa do góry i wyjedzie się czymś nowym.

Pozdro!
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

dareke36, Bardzo miło z waszej strony że wykazaliście inicjatywę oraz chęć pomocy w tym niefortunnym zdarzeniu :wink: dziękujemy za wasze opinie dzięki nim możemy wykluczać niedoskonałości tym samym dokładać wszelkich starań żeby nasze zloty były na możliwie jak najwyższym poziomie nie spoczywamy na laurach i kujemy puki gorące tym bardziej że liczba 460 aut została przekroczona oraz ponad 1000 wspaniałych osób z którymi miałem zaszczyt się przywitać na bramie.
Te liczby mówią same za siebie i nie trzeba podkreślać jak zgraną ekipą są fani marki jak wspaniale potraficie się bawić oraz pomagać innym dowodem sa zebrane nakrętki OGROMNY SZACUN KOCHANI dla takiej ekipy WARTO się poświęcić :bmw:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

German, ja pojde krok dalej i powiem ze DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYC :bmw: :bmw:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Maff
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-11, 16:52
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Maff »

Nie wiem jak było na zlocie bo niestety najwyraźniej mi nie było dane na niego dotrzeć :( Dzięki panowie za miłe słowa na temat tego niefortunnego zdarzenia jakie miało miejsce przed bramą wjazdową. Chociaż E34 to solidne auto i i tak moim zdaniem po takim dzwonie jest dobrze, biorąc pod uwagę stan E46 która we mnie przygrzmociła, ale niestety niezniszczalne też nie jest i najprawdopodobniej pójdzie na żyletki :cry: Jeszcze raz dzięki za słowa otuchy i dzięki chłopakom na miejscu za pomoc, pozdrawiam kolega z czerwonej E34.
PS.: Na przyszły rok przed zlotem możecie dopisać, że tam jest podwójna ciągła i nie można na niej zawracać a kilkaset metrów dalej jest rondo, na którym bezproblemowo można taki manewr wykonać, być może ktoś uniknie takiego nieszczęścia jakie mnie spotkało :(
Sebek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-05-01, 07:38
Lokalizacja: SWD

Post autor: Sebek »

BYŁO - E36 318i SEDAN -> BYŁO - E36 323/325i SEDAN -> JEST E36 TOURING
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

Wielkie dzięki Panowie i Panie za to, że razem mogliśmy wszyscy w tak ogromnym gronie uczestniczyć w tym zlocie. Impreza na naprawdę wysokim poziomie, wszystko przypięte na ostatni guzik.
Kupa śmiechu i dzień spędzony w najlepszym towarzystwie !

Jeszcze raz wielkie dzięki i chwała organizatorom za poświęcenie i czas, który włożyli w to abyśmy My mogli się razem bawić.

Co do incydentu na wjeździe, Maff, nie przejmuj się (wiem, że to tylko puste słowa), mam nadzieje, że wszystko się ułoży i jeszcze nie raz się spotkamy i pobawimy w gronie fanów marki! Trzymaj sie !

Dzięki jeszcze raz uczestnikom zlotu oraz organizatorom !
Ave :bmw:
Obrazek
Doma
Małopiszący
Posty: 4
Rejestracja: 2015-04-15, 18:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: Doma »

Kochani jak zawsze zlot udany :) Dziękujemy za wasz wysiłek , jak najbardziej doceniamy :)
Pienio
Małopiszący
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-02, 18:22
Lokalizacja: Ostrołęka/Holandia

Post autor: Pienio »

Zlot był mega :bmw: byłem pierwszy raz n. Śląsku i mega mi się podobało będę starał się wpaść za rok ale już ze swoją bawarą.. dzięki za mile przyjęcie chłopacy :grin:
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Pienio, dzięki za pomoc :bmw:
Obrazek
Pienio
Małopiszący
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-02, 18:22
Lokalizacja: Ostrołęka/Holandia

Post autor: Pienio »

Cała przyjemność po mojej stronie dla takich ludzi warto ;-)
Zablokowany