[E34] E34 by Bartolo #CIeszyn

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Bartolo1793 pisze:Z miłą chęcią ale proponuje dopiero na wiosnę.. W lutym bedzię zderzak M-kowy, to będzie co konkurować z pakietem Aero ! :D póki co jestem troche za tobą ;/
tutaj nie chodzi kto jest przed kim czy za kim :) mi też wiele jeszcze brakuje. Na wiosnę będzie kolejna sesja. Czekam aż spadnie trochę śniegu to się zbierze jeszcze kilka E34 i zrobi coś na śniegu :wink:
Obrazek
Bartolo1793
Małopiszący
Posty: 33
Rejestracja: 2015-05-05, 20:15
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Bartolo1793 »

Kaper pisze:
tutaj nie chodzi kto jest przed kim czy za kim :) mi też wiele jeszcze brakuje. Na wiosnę będzie kolejna sesja. Czekam aż spadnie trochę śniegu to się zbierze jeszcze kilka E34 i zrobi coś na śniegu :wink:
Spoko, w takim razie daj znać co i jak, mam nadzieje że się zobaczymy i coś popstrykamy !
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Za dokładką będę płakał :neutral: Zajmij się w końcu tym kominem :mad:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Bartolo1793
Małopiszący
Posty: 33
Rejestracja: 2015-05-05, 20:15
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Bartolo1793 »

whucrew pisze:Za dokładką będę płakał :neutral: Zajmij się w końcu tym kominem :mad:
Spokojnie, pod koniec lutego powinien być M-technik na przód, w tedy to nie tylko u ciebie pojawi się uśmiech na twarzy :D Co do komina, masz na myśli tłumik?? wiem, wiem nie wygląda on za ciekawie ale narazie mam ważniejsze rzeczy do zrobienia :)
Bartolo1793
Małopiszący
Posty: 33
Rejestracja: 2015-05-05, 20:15
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Bartolo1793 »

Witajcie po dłuższej przerwie, każdy czekał na ten moment :D M-tech już na garażu !!! :D, nie jest on igła stan, trochę serca z mojej strony muszę włożyć, kupić parę pierdół i pomalować, ale to dopiero na Wiosnę, bo trochę mnie spłukało ... :(

Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Nic tylko pogratulować :bmw: Wiem jak to cieszy :br: :razz:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Bartolo1793
Małopiszący
Posty: 33
Rejestracja: 2015-05-05, 20:15
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Bartolo1793 »

Kuba ! dostać coś z pod znaku M/// do E34 to bardzo trudny temat i kosztowny szczególnie przedni zderzak, z ciekawostek zderzak sciągany z UK :D i masz racje ciesze się jak dziecko, które dostało nowe klocki LEGO :D

Parę fotek z pracy przygotowawczych:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Bartolo1793
Małopiszący
Posty: 33
Rejestracja: 2015-05-05, 20:15
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Bartolo1793 »

Znów trochę podziałałem z BMW wpadły nowe heble na tył, z przodem narazie się w trzymałem, ponieważ okazało się że łożyska tez będą do wymiany i zrobię to już wszystko za jednym zamachem, również wpadły chrom ramki na nerki, bardzieł OEM wygląda !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

No i ślicznie! :br:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Bartolo1793
Małopiszący
Posty: 33
Rejestracja: 2015-05-05, 20:15
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Bartolo1793 »

Witajcie... trochę rzeczy znów wpadło do E34 mianowicie zaślepki M-technika prosto z ASO :D Felgi M-system i powrót do lamp z pomarańczowym kierunkiem, jednym słowem mówiąc, mocne przygotowywania do Czerwca ! jakoś trzeba się pokazać ! :D

Obrazek

Obrazek

Tak na nowych kolach, minus taki że narazie na oponach zimowych, ale wpadną letniaki 225/45/17 tylko że dopiero koło Sierpnia :(

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

koło jak najbardziej pasujące do auta zwłaszcza jak dołożysz ten 'kołpaczek' - tylko szkoda, że wąskie :) no spiesz się bo jakaś sesja 5er będzie organizowana więc musisz być :)
Obrazek
Guli
Małopiszący
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-11, 22:17
Lokalizacja: Knurów

Post autor: Guli »

Genialny efekt :) pieknie się prezentuje na tym kole ! :m:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

msystemy :] zacnie !
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Podoba mi się :)
^^
Bartolo1793
Małopiszący
Posty: 33
Rejestracja: 2015-05-05, 20:15
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Bartolo1793 »

Super że wam się podoba, dążę aby E34 było w miare wygodne i wyglądało jak na 90 lata przystało :) Stenc-y, gleby, pasowania, walka z każdy progiem z walniającym itp to nie moja bajka, oczywiście teraz to jest koza bo opony troche balonowate, będą troszeczkę niższe i nic wiecej jesli chodzi o zawieche :) wpadnie do kompletu jeszcze przedni zderzak M-technikowy , Myslę ze na Zlot w Rybniku Wszystko bedzie do pracowanę, aczkolwiek nie obiecuje. Dziekówa jeszcze raz za miłe komentarze
ODPOWIEDZ