TUNINGOWANIE CIAŁA...

Sprawy o różnej tematyce
olka

Post autor: olka »

jakie plany? policjant?
Cris

Post autor: Cris »

dokladnie :))
adamwsb

Post autor: adamwsb »

chlopak probuje sie ustatkowac hehehe
olka

Post autor: olka »

no to bedziemy mieli znajomosci w policji :D
adamwsb

Post autor: adamwsb »

noo i 2 razy wieksze mandaty :P hahah
Cris

Post autor: Cris »

a tam glupoty gadasz Adam :P dlatego tez nie robie dziary narazie...bo dalej nie wiem jak na to patrza w policji... czy mozna miec czy nie mozna :D a pozatym chce miec troszke wieksza lapke a nie marne 38 cm ;(

Dodane po 45 minutach:
Tomek325i pisze:Hahah to ja to wciagnie :) Widywalem kolesi co mieli po 5 w jezyku :D haha
no a wciaga to bardzo :D:D ja mysle o kolejnym kolczyku :D:D a moze jeszcze jeden do jezyka :D:D
zawias

Post autor: zawias »

Cris pisze:a tam glupoty gadasz Adam :P dlatego tez nie robie dziary narazie...bo dalej nie wiem jak na to patrza w policji... czy mozna miec czy nie mozna :D a pozatym chce miec troszke wieksza lapke a nie marne 38 cm ;(

Dodane po 45 minutach:
Tomek325i pisze:Hahah to ja to wciagnie :) Widywalem kolesi co mieli po 5 w jezyku :D haha
no a wciaga to bardzo :D:D ja mysle o kolejnym kolczyku :D:D a moze jeszcze jeden do jezyka :D:D

miej nawet 45 w bicepsie , nie to sie liczy czlowieczku Moj ty mlody , zreszta jak chcesz mozemy posparowac kiedy :mrgreen: ale z doswiadczenia wiem ze Koksy to padaczki , niema sie ich co bac , wystarczy zebys sie podciagnol na drazku z 7 razy i tyle , stepr itp , zreszta Spytaj Gola (mojego brata) on juz siedzi 5 rok w Policji to Ci powie jak to wyglada , najgorsze sa egzaminy psychologiczne :wink:
Cris

Post autor: Cris »

oki zapytam :D ale on tu malo kiedy zaglada... a o ten wymiar lapy to chodzi mi o to ze dziara lepiej wyglada na wiekszej lapie niz na witce :P a co do koksow masz racje wiekszosc z nich ma miesnie zbudowane z samej wody :))
zawias

Post autor: zawias »

Cris pisze:oki zapytam :D ale on tu malo kiedy zaglada... a o ten wymiar lapy to chodzi mi o to ze dziara lepiej wyglada na wiekszej lapie niz na witce :P a co do koksow masz racje wiekszosc z nich ma miesnie zbudowane z samej wody :))
juz nie chodzi o to czy woda czy miesnie , jak masz troche mozgu to sporego goscia mozna znokautowac sprytem a nie sila , wystarczy wiedziec gdzie uderzyc , ja zazwyczaj celuje w podbrodek jak juz mam piane w ustach :lol:
Cris

Post autor: Cris »

:D:D:D no masz racje :D:D ale juz nie robmy OT :D jakbys chcial jeszcze pogadac na takie tematy to pisz do mnie na gg :))
KeMaS

Post autor: KeMaS »

policja :? blee...
moj kumpel ma super dziare na cala renke: "A.C.A.B" i pod napisem "Patrz komu ufasz" wypas to ma :D:D:D
Cris

Post autor: Cris »

mialem czas ze chcialem na przedramieniu miec gotykiem napisane TORCIDA GoRNIK :D:D:D ale jaakos mi przeszlo :D ale jak gornik zgobedzie mistrza polski (moze w przyszzlym sezonie) to wydziaram sobie cos zwiazanego z Gornikiem \G/
Ostatnio zmieniony 2007-10-24, 20:28 przez Cris, łącznie zmieniany 1 raz.
KeMaS

Post autor: KeMaS »

cris TORCIDA a nie Torcita :]
ja na rence chce se zrobic :D a tak po zatym to zdobedzie mistrza !!!! nie w tym ale w przyszlym sezonie o ile od poczatku zaczna grac tak jak teraz.
"zagraj zagraj jak za dawnych lat ...."
SORY za OT !!!
Cris

Post autor: Cris »

loooops :D:D:D z rozpedu mi to T wskoczylo :))
e30fast

Post autor: e30fast »

a ja mam zamiar w styczniu wydziarac sobie lopatke " Czemu ja nie moge palic , oni moga wode chlac "
ODPOWIEDZ