[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

whucrew pisze: No jestem na etapie rozkminiania: albo lekkie dymki albo pomarańczki.. ?? Ciekaw jestem waszych opinii ?
z pomarańczą się zrobi choinka :/ wrzuciłbym dymione :mrgreen:
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Dante182
Zaawansowany forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 2014-06-10, 21:03
Lokalizacja: Chybie

Post autor: Dante182 »

Z felgami i bez tablicy wyglada pieknie :sex: Z nowymi lampami nawet fajnie wyglada, ale tak jak wyzej, trzeba ciemniejszy kierunek zalozyc ;)
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Zółtki nie dla mnie, ale co kto woli. Patent z awaryjnym hamowaniem bardzo ciekawy, podoba się a przy okazji odświeża E36.

Pozdro!
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

ogólnie to nie przepadam za żółtkami bo ludzie wsadzają do seryjnej E36 itd i nie wygląda to ciekawie. Twoja jest fajnie zrobiona i te żółtki również wyglądają dobrze. Ale mam takie wrażenie, że twoje auto robi się trochę taką choinką tylko, że jednolitą. Dużo tych świecidełek już pomontowałeś, teraz jakieś hamowanie pulsowanie itd - niby nie jest źle ale już dla mnie to jest przesyt. Tak samo s32 zbyt się błyszczy i wieje odpustem :neutral: był moment gdzie te auto mi się podobało bardziej. Teraz dalej jest niby okej ale było lepiej ;) to jest moje zdanie - wiem, że Ty masz inne :razz:
Obrazek
Dante182
Zaawansowany forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 2014-06-10, 21:03
Lokalizacja: Chybie

Post autor: Dante182 »

Kaper, widzialem auto na zywo i pewnie inni potwierdza moje slowa ze s32 w tym malowaniu wygladaja mega! Wczesniej nie widzialem ich w takim malowaniu i zdecydowanie sie wyrozniaja tak jak cale auto ;) Jest mega dopieszczone i wszystko jest tak jak powinno :bmw:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Alexof pisze:Zółtki nie dla mnie, ale co kto woli.
No dokładnie.. Kwestia gustu choć nie twierdzę ,że na poprzednich było zle..
Kaper pisze:był moment gdzie te auto mi się podobało bardziej.
Trzeba iść do przodu.. trendy się zmieniają :wink:
Dante182 pisze: Jest mega dopieszczone i wszystko jest tak jak powinno :bmw:
Dzięki Damian.. Fajnie ,że się podoba i mam nadzieję do zobaczenia na cukrowni :wink:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Dante182
Zaawansowany forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 2014-06-10, 21:03
Lokalizacja: Chybie

Post autor: Dante182 »

whucrew, pogoda narazie nie rozpieszcza wiec nawet spotow nie ma... Jak cos to bede pisal albo najlepiej na PW zostaw mi swoj numer ;)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Dante182 pisze:Kaper, widzialem auto na zywo i pewnie inni potwierdza moje slowa ze s32 w tym malowaniu wygladaja mega!
no ja też widziałem na żywo :wink: moje zdanie. S32 to taka felga która najlepiej wygląda w oryginalnym malowaniu.

Trendy się zmieniają - no to w takim razie teraz Ty wyznaczasz trendy ;) a pamiętaj, że 'choinki' są zawsze w (nie)modzie :P
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Kaper pisze:no ja też widziałem na żywo :wink: moje zdanie. S32 to taka felga która najlepiej wygląda w oryginalnym malowaniu.

Trendy się zmieniają - no to w takim razie teraz Ty wyznaczasz trendy ;) a pamiętaj, że 'choinki' są zawsze w (nie)modzie :P
nie wiem o co chodzi z tą choinką ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie..

Hej! A więc tak.. Może o tym co się udało skończyć (prawie):

Wpadło pełne obc z manetką - działa ale wciąż nie potrafię opoanować funkcji CODE. Pozostało mi jeszcze zbudowanie instalacji pod przewietrzanie postojowe..

Obrazek
Obrazek

Nareszcie od tapicera wróciła tylna półka która wyglada jak powinna:

Obrazek

Drugą klapę uzbroiłem w class-a i czeka sobie teraz na lakierowanie:

Obrazek

Yellowy dostały przesłony w soczewce:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Od dwóch tygodni auto wygląda tak:

Obrazek
Obrazek

Jest to spowodowane wymianą wiązki na ori pod wzmacniacz i 10 głośników

Obrazek

Ogólnie wiazka jest już na swoim miejscu. Już to wszystko nawet gra ale czeka mnie jeszcze budowa instalacji w drzwiach od głośników do budy.

Przy okazji zakładam instalację pod zapalniczki tylnych drzwi, gdzieś tam jeszcze leży lusterko fotochrom które z jakiś dziwnych powodów jak wszystko w e36 ma tysiąc przewodów :roll:

Prace przebiegają pomału ale przy okazji poprawiam co się akurat da :bmw:

No tyle.. życzcie powodzenia bo prądu nie lubię bardziej niż on mnie :wink:

Pozdro :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
zinger
Zaawansowany forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 2014-06-01, 20:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: zinger »

No no, ostro lecisz z tematem :D. Życzę powodzenia (prąd też jest moim wrogiem numer jeden). :bmw:
AMI E46
Zaawansowany forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 2013-06-16, 16:19
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: AMI E46 »

hej Kubuś, ostro działasz. Ten twój szwagier to musi mieć do ciebie kupę cierpliwości, bo znając was to pewnie on grzebie w elektronice :) Pzdr i powodzonka
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Podoba mi się bardzo, prócz niestety żółtków. W czym masz problem z CODE ?
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

zinger pisze:Życzę powodzenia (prąd też jest moim wrogiem numer jeden).
Ha ha czyli wiesz jak to jest :razz:
AMI E46 pisze:Ten twój szwagier to musi mieć do ciebie kupę cierpliwości, bo znając was to pewnie on grzebie w elektronice
A i tu byś się zdziwił... :wink:
Alexof pisze:W czym masz problem z CODE ?
Z code mam ten problem ,że idzie wpisać kod, obc się blokuje ale auto normalnie odpalisz.. Trochę z tym tematem walczyłem i akurat moje auto to jest przejściówka ,że tak powiem. Mam ews I , mam także moduł komfortu. I jak na złość nie mam przekaznika x22. Wg wujka google podpiąłem się do kostki x10182 ale niestety nic.. :mad:
Ale na tym nie koniec. Zrobiłem także instalację pod przewietrzanie postojowe. Jak odłącze obc od zasilania na tyle długo aby było trzeba ustawić ponownie zegarek to przewietrzanie działa mi przez ok 20min. Pózniej funkcja przewietrznia (programowanie oraz ON/OFF) znów znika i jest tylko TIMER.. Tak jakby obc zapominało o tym ,że podłączone jest przewietrzanie. W instalacji przewietrzania jest wszystko na 100% OK, więc nie wiem co jest grane :???: Może OBC jest uwalone ?

Aby nie było tylko smucenie to może o tym co się udało:

-Głośniki w drzwiach nareszcie już grają wszystkie :br: Audio z wzmakiem jest teraz bardzo przyjemne :bmw:
-lusterko fotochromatyczne podpięte i działa jak należy :grin:
-jestem w trakcie robienia instalacji do dodatkowych gniazd zapalniczek w drzwiach. Lewa strona już praktycznie skończona

Obrazek

Za prawą stronę jeszcze jest do zrobienia. Gniazd jeszcze nie montuję bo muszę dokończyć renowację nowych boczków z wersji individual:

Obrazek

Zakupiłem także dymione kierunki:

Obrazek

No i teraz wszystko już do siebie pasuje. Przyznam ,że mi się podoba :br:

Obrazek
Obrazek

To na tyle kochani. Mam nadzieję ,że was nie zanudziłem. Pozdro :bmw:

Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Jak zawsze super ! :)

A te prace z tą elektryką niszczą mnie ! :) Chyba jedno z najbardziej doposażonych E36 w PL ! :)
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Ładnie działasz Kubuś,powiedz mi sam robiłes przewietrzanie postojowe ,podeslij na pw co i jak ,bo chciałem kupić ale nigdzie nie ma ,
Ja teraz jestem na etapie montażu oświetlenia nóg tył pod kanapą
Boczki Individual sa extra ,sam mam takie widziałeś :wink:
Obrazek
ODPOWIEDZ