Mandat

Sprawy o różnej tematyce
adamwsb

Post autor: adamwsb »

nie martw sie :) ja tez mam gdzies nie zaplacony hehehe mialo byc 1000zl i 16 pkt ale udalo sie dogadac :)
bociek

Post autor: bociek »

hhe :D dobze weidziec ze z tego powodu nic takiego sie nie dzije :D
Anonymous

Post autor: Anonymous »

bedziesz naginal do skarbowki zaplacic albo ci potraca z konta plus odetki jest tego pare zloty na paliwie zaoszczedzisz :)
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

ja tez nie place od razu bo sie nie oplaca :P :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Damiano
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2007-04-02, 21:20
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Damiano »

no ja tez w wrzesniu dostalem 200zl i jak narazie niezaplacilem i niewiem kiedy zaplace :lol: :lol:
BARTIG

Post autor: BARTIG »

u mnie niedawno byl komornik i wolal o zaplacenie mandatu sprzed 2ch lat hehe glupek :D

po roku mandat sie przedawnia, nie wiem dlaczego za wczas o mnie sobie przypomniali
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

czy napewno po roku mandat sie przedawnia :?:
mniewydaje sie ze to jest conajmniej dwa lata
a niezaplacony mandat moze rowniez sciagac urzad skarbowy przy corocznym rozliczaniu sie (dotyczy osob pracujacych)
oraz mozna mandat rozlozyc na razty, tylko trzeba napisac pismo i konkretnie je uzasadnic, takie podanie sklada sie w katowicach przy ul. Jagiellonskiej
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
daro 16v

Post autor: daro 16v »

BARTIG pisze:u mnie niedawno byl komornik i wolal o zaplacenie mandatu sprzed 2ch lat hehe glupek :D

po roku mandat sie przedawnia, nie wiem dlaczego za wczas o mnie sobie przypomniali
niewiem kto tu jest glupek ale byl pewnie u Ciebie poborca podatkowy ze Skarbowki b o niewiem czego by szukal u Ciebie komornk a druga sprawa jak pisze juz moj przedmowca przedawnienie nastepuje po 2 latach.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

przedawnienie dokladnie po 2 latach!! Jeszcze cos moze napisze o mandatach. Jesli zalozmy dostalimsy mandat np 1stycznia 2007 i w tym zalozmy 15pkt i nie zaplacimy go. Kolejny mandat np dostaniemy 1 pazdziernika i dostaniemy 5 pkt i zaplacimy a ten pierwszy dalej nie zaplacony. Nieszczescie by chcialo ze po nowym roku gdzie teoretycznie te pierwsze punkty czyli 15 powinny sie skasowac dostaniemy zalozmy 5pkt i w tym momencie zabieraja nam prawko nawet mimo ze minol rok od dostania tamtych punktow. Punkty sie kasuja po roku od zaplacenia mandatu!!
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
zawias

Post autor: zawias »

ja wczoraj na sesji prawie dostalem 250zl za to ze wiechalem na Plaze fotki zrobic powolutku kulturalnie :? na szczescie brat nie zawiodl skonczylo sie puczeniem ... ale w glowie juz myslalem taki CYC , zaplace za 2 lata :mrgreen:
arcabuz

Post autor: arcabuz »

Z tymi mandatami to nie jest tak beztrosko jak piszecie bo mnie zablokowal urzad skarbowy konto jak po 4 miesiacach nie zaplacilem mandatu i kapa , mandat wynosil 50zl a ja przez to nie moglem ani zlotowki z konta wybrac przez pare dni dopoki nie odblokowali ( trzeba bylo pisac pismo do centrali banku ) konta. Tak wiec od tej pory Place mandaty na czas jezeli juz mi sie jakis trafi, ale od kiedy zamontowalem CB to nie ma problemu.
zawias

Post autor: zawias »

arcabuz pisze:Z tymi mandatami to nie jest tak beztrosko jak piszecie bo mnie zablokowal urzad skarbowy konto jak po 4 miesiacach nie zaplacilem mandatu i kapa , mandat wynosil 50zl a ja przez to nie moglem ani zlotowki z konta wybrac przez pare dni dopoki nie odblokowali ( trzeba bylo pisac pismo do centrali banku ) konta. Tak wiec od tej pory Place mandaty na czas jezeli juz mi sie jakis trafi, ale od kiedy zamontowalem CB to nie ma problemu.

mi ostatnio kryma z Katowic ( rozpizdzonym Polonezem , bez radiostacji ) zatrzymala i stwierdzila ze jezdze autem po lesie , uslyszalem tylko tyle " Mandat " ani nie wiem jaka wysokosc , ani mi sie nie przedstawili ani na jakiej podstawie , nie zastanawiajac sie , odmowilem po czym uslyszalem ze skieruje sprawe do Sadu Grodzkiego ( coz , niech daje kolo kija mi to lata , mam na niego wiele argumentow :) ) po czym przetrzepali mi jeszcze cale auto , no i na tym sie skonczylo , czekam na to wezwanie z utesknieniem bo mam ochote zrobic temu Misiowi kolo (_(__)
za to ze tak postepuje z ludzmi , wygladalo mi to od samego poczatku na chec wyludzenia , chociazby na Krajowa ( z Biedrony ) , wczoraj dowiedzialem sie , ze faktycznie sprawa zostala skierowana przez duzyrnego Komisariatu nr.5 w Sosnowcu do Sadu , jak to sie skonczy zobacze , najlepsze jest to ze oni stali na drodze glownej jakies 250m odemnie , I SKAD MOGLI WIDZIEC ZE WYJEZDZAM Z LASU , !!! przeciez 2 minuty przedemna auto jechalo tamta sciezka do Osrodka bo to jedyna droga ! :!: :evil:
e30fast

Post autor: e30fast »

a ja juz dostalem 2 mandaty i ma juz 13 pkt ;/ teraz jezdze juz przepisowo hehehe nie narazam sie :P a jesli chodzi o mandaty to ich nie place jak przyjedzie upomnienie moze w tedy narazie szkoda mi kasy.
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

wczoraj mialem sen ze mnie lapli z kamera i mialem 147km/h na 50 jak wysiadlem z auta to myslalem ze mnie zamkna ale mnie poscili haha ale mam bania z tymi autami haha
arcabuz

Post autor: arcabuz »

z Tym nie placeniem mandatow to uwazajcie bo urzad skarbowy zablokuje konto i wtedy rybka ! Mnie takie cos spotkalo dlatego przestrzegam wszystkich :(
ODPOWIEDZ