Najśmieśniejszy tekst na forum!

Sprawy o różnej tematyce
Swobi

Najsmiesniejszy tekst na forum!

Post autor: Swobi »

Temat zaciagniety z innego forum.Bylem posikany.Prosze o zamieszczanie tekstu z Naszego forum,ktory najbardziej Was rozsmieszyl...Jako zalozyciel wstrzymam sie od pierwszego tekstu ale mysle ze Ficek smial sie najmocniej z mojego posta...Moim zdaniem mistrzem jest Zawias...

Najlepiej aby kazdy wklejal odpowiedni tekst z posta lub wklejal link...
Ficek

Post autor: Ficek »

dobre dobre czekam na texty i sam poszukam czegos :D
Pawel

Post autor: Pawel »

Nie wiem gdzie to wsadzis ale mysle , ze tu nie bedzie zle


http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,39247 ... forum.html
Awatar użytkownika
Kuki
Maniak forumowy
Posty: 845
Rejestracja: 2007-02-23, 01:51
Lokalizacja: SJZ

Post autor: Kuki »

najlepszy tekst jaki czytalem na forum
Swobi "z przodu gwiazda z tylu gwiazda c**j nie jazda"
Miec BMW teraz nie duzy wydatek Zabic muche boczna szyba........................BEZCENNE

"zycie zaczyna sie i konczy na BMW"
Obrazek
Swobi

Post autor: Swobi »

w Temacie |"tak wygladamy"
bociek pisze:JA bym proponowal Marlenke zaprosic na jakis spocik :D w tedy sie przekona ze jestesmy calkiem normalni :D
Ficek

Post autor: Ficek »

co to jest bociek ?
adamwsb

Post autor: adamwsb »

ja tez nie wiem :D
bociek

Post autor: bociek »

hehe usuneli :D ale temat jednego forum na www.wp.pl brzmial "robie laski wszystkim fajnym panom jezdzacym golfami" czy cos w tym stylu :D
zawias

Post autor: zawias »

bociek pisze:"robie laski wszystkim fajnym panom jezdzacym golfami" czy cos w tym stylu :D
teraz wiem czemu Adam i Kemas smigali Golfami , juz im sie znudzilo , za Bmw maja seksik hahahahahahahahahaha
Swobi

Post autor: Swobi »

buahahahahahhahhahhhhahahahahhhahhaha
adamwsb

Post autor: adamwsb »

heheeh :D wcale ze nie :P Haslem roku jest chyba ZAWIAS JEST DZIEWICA :D hahahhahahahh
bociek

Post autor: bociek »

hehe wydalo sie Adam :P
bociek

Post autor: bociek »

znalezione na jednym z forum z nasza-klasa.pl:

"szkoda ze tylko we dwoch sie udzielamy, no ;/;/ ale jedziemy dalej
Jak myslicie , dlaczego Marek nie chcial zmienic auta??Otoz to sentyment...

Silownia hehe, tak nam mowil.ale JA Wam powiem prawde, to nie bylo tak , ze marek chodzil na silke cwiczyc, chodzil bo tam byli chlopcy;pp, a kolegow wozil malaczem na tylnim siedzeniu stad te miesnie;pp no i gdy spogladal za siebie jadac maluchem , widzial ze biale slady milosci, przez ktore lezka w oku mu sie krecila;p;p
No i zeby nie wyjsc z fachu, marek postanowil isc do Wroclawia, juz tlumacze co to za miasto, to miasto GEjow!!!!!!!!!!!!!!! i markowi sie podobno podoba;p bo mieszka z kolega w kawalerce

P>S> nie obrazac sie tu;p only funD:D:"
ODPOWIEDZ