Dni Jastrzębia 21.06.08

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Ficek

Post autor: Ficek »

co ty przemek wogule gadasz Q!!Q!!!!!!!!!!!! ty jestes powazny ????????ja sie zgadzam z cala reszta kolebka i devro maja racje !!!!!!!!! niech przyjedzie jak najwiecej osob i rozne kluby bo w 13autek to tak jak juz kriso napisal mozna sie zebrac pod biedronka i patrzec jak 1 osoba pali lacka a nie przy 15*000ludzi !!!!! devro jesli mozesz zbieraj ekipe zgrana i wpadajcie wszystkie szczegoly takie jak miejsce i godzina znajdziesz na 1stronie. wiadomo czym wiecej autek tym wiecej znajdzie sie palaczy

[ Dodano: Wto Cze 03, 2008 2:51 pm ]
zawias rozumiem cie ale palic moga po 3autka potem znow 3a nie wszyscy na raz a ja sie modle zeby chociaz bylo ze 2 palaczy bo wiadomo niekazdy bedzie palil bo niekazdego na to stac
zawias

Post autor: zawias »

Ficek pisze:co ty przemek wogule gadasz Q!!Q!!!!!!!!!!!! ty jestes powazny ????????ja sie zgadzam z cala reszta kolebka i devro maja racje !!!!!!!!! niech przyjedzie jak najwiecej osob i rozne kluby bo w 13autek to tak jak juz kriso napisal mozna sie zebrac pod biedronka i patrzec jak 1 osoba pali lacka a nie przy 15*000ludzi !!!!! devro jesli mozesz zbieraj ekipe zgrana i wpadajcie wszystkie szczegoly takie jak miejsce i godzina znajdziesz na 1stronie. wiadomo czym wiecej autek tym wiecej znajdzie sie palaczy
no to zbierajcie se ludzi na pokaz , ja w takim razie nie jade :wink:
mlodociany

Post autor: mlodociany »

Właśnie adminowi z bmw-e30.pl chciałem posłać linka naszego forum, ale jak zobaczy jak się "żremy" na tym forum to nie widze żadnych rewelacji. Ficek my to organizujemy i my podejmujemy decyzje. Może jakieś zdanie o tym ma nasze "szefostwo" :mrgreen: Prosze moderatora o usunięcie nie potrzebnych tektów. Zawias szkoda, że nie przyjedziesz. Jedno auto mniej :573:
Ostatnio zmieniony 2008-06-03, 14:34 przez mlodociany, łącznie zmieniany 1 raz.
devro

Post autor: devro »

zawias bardzo dobrze Cie rozumie i wiem ze Ty z vabikami nie od dzis obcujesz i wiesz jacy sa ludzie na zlotach, ale z drugiej strony to nie jest zlot typowy do palenia gumy itd. tylko zaprezentowania BMW w jak najleprzym świetle i mysle ze Ci co chca przyjechac na taka parade ustosunkowuja sie do zalecen BTS i tylko wybrane przez BTS samochody beda mogly zrobic jakis pokaz i nalezy pamietac ze POKAZ to nie zawsze znaczy typowe palenie gumy bo nie kazdy chce takie widowisko ogladac ale to juz inna sprawa ;)

P.S. oczywiscie ze ze mna bedzie kilka samochodow ;)

P.S.2 jesli kogos uraziles swoja opinia na temat parady, to z calego serca przepraszam, wyrazilem tylko swoje zdanie na ten temat, bo mysle ze wlasnie po to jest forum :)

pozdr.
Kriso

Post autor: Kriso »

devro pisze:zawias bardzo dobrze Cie rozumie i wiem ze Ty z vabikami nie od dzis obcujesz i wiesz jacy sa ludzie na zlotach, ale z drugiej strony to nie jest zlot typowy do palenia gumy itd. tylko zaprezentowania BMW w jak najleprzym świetle i mysle ze Ci co chca przyjechac na taka parade ustosunkowuja sie do zalecen BTS i tylko wybrane przez BTS samochody beda mogly zrobic jakis pokaz i nalezy pamietac ze POKAZ to nie zawsze znaczy typowe palenie gumy bo nie kazdy chce takie widowisko ogladac ale to juz inna sprawa ;)

P.S. oczywiscie ze ze mna bedzie kilka samochodow ;)

P.S.2 jesli kogos uraziles swoja opinia na temat parady, to z calego serca przepraszam, wyrazilem tylko swoje zdanie na ten temat, bo mysle ze wlasnie po to jest forum :)

pozdr.
Jesli niepojeda inne kluby ,,Czyli bawarki,, To ja odpadam bo mieszkam w j-biu i w 13 autek by mnie smiechcem zabili :/ sorka jak kogos urazilem ale to moja opinia wlasna :)
Ficek

Post autor: Ficek »

niegadajcie juz bez sensu impreze organizuje BTS jest to prezentacja klubu BMW TEAM SLASK jezeli przyjadą ludzie z innych klubów to przeciez oni będą nas reprezętowac przeciez niejestesmy wrogami :) Zapraszamy wszystkich oczywiscie na miejscu uzgodnimy kto bedzie palił itp a cały pokaz niepolega na paleniu !!!!!! duzo osób ma Car Audio sam widok bardzo orginalnie zrobionego samochodu jest juz widowiskiem dla ludzi.
Ostatnio zmieniony 2008-06-03, 16:05 przez Ficek, łącznie zmieniany 1 raz.
zawias

Post autor: zawias »

dzwonił do mnie ficek i mnie jednak namówił , ja i gol oraz swobi bedziemy ( Swobi niedaj sie prosić , niemoze braknac Twojej Niuni ... ) wezme jeszcze 2x 36

czyli wbijamy w 4 auta albo i wiecej , zaraz dam cynk na vabiku moze od nich tez ktos smignie w koncu zlot daleko nie jest

ja bede jechal wczesniej poniewaz bede chcial pomoc fickowi w doganiu wszystkich spraw organizacyjnych , to tyle odemnie.
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

po raz pierwszy sie zgadzam z zawiasem nie ma co marudzić kto może niech się zjawi bo z bts -u to więcej jak 10-15 autek nie zbierzemy bo zawsze komuś coś wypadnie ale od czego są przyjaciele klubu .a do pokazu wybierzemy kilka najmocniejszych beemek z dobrymi kierowcami żeby nie było siary a przejazd kolumny się ustawi na miejscu z jakimiś kabrio na czele i dziewczynami trzymającymi flagi czy cos takiego .
zawias

Post autor: zawias »

przejazd robimy slalomem , co wy na to z lewej na prawa i tak caly czas zebysmy byli widoczni :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kuki
Maniak forumowy
Posty: 845
Rejestracja: 2007-02-23, 01:51
Lokalizacja: SJZ

Post autor: Kuki »

to masz dobry pomysl zawias i na awaryjnych
Miec BMW teraz nie duzy wydatek Zabic muche boczna szyba........................BEZCENNE

"zycie zaczyna sie i konczy na BMW"
Obrazek
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

ja popieram jedno "niech przyjezdza kazdy kto moze"

BTS jest organizatorem a kluby BMW sie maja przyjaznic, a nie lac jak dymiarze z klubow pilkarskich

trzeba pokazac ze jest nas duzo i potrafimy sie bardzo fajnie bawic i jako wlasciciele BMW niejestesmy az tacy zli :)

jesli bedzie planowany jakis przejazd/parada to ja proponuje kolumne ustawic modelami
np. tak jak Tomek napisal na czele pojedzie cabrio a w nim jakies dziewczyny z flaga klubowa za tym reszta cabrio E36 E30
nastepnie E36 coupe E36 sedany E30 rozdzielajac na cabrio i model coupe sedany kombi itd itd
taka kolumna moze byc ciekawa ale jak bedzie zrobione to juz decyzja do organizatorow nalezy :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
olka

Post autor: olka »

to bardzo dobry pomysł, teraz tylko się będą kłócili o to kto pojedzie na przedzie :P
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

na czele cabrio, E30 jest jedna wiec pierwsza pozniej cabrio E36 nastepnie cala reszta seria 3 E30 E36 E46 itd :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
przymo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 440
Rejestracja: 2008-01-01, 19:22
Lokalizacja: Skrzyszów

Post autor: przymo »

z miła chęcia bym przyjechał ale zaplanowaliśmy jush sobie z kumplem że pojedziemy na zlocik na lotnisko do muchowca, jak zdążymy wrócić do tego czasu to sie zjawie ale raczej w to wątpię, a niewiem czy potem nie dołączyc czy ma to sens
Obrazek
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

no to zle robisz ze jedziesz na muchowiec :mrgreen: tam jest beznadziejna nawiezchnia wiec nic ciekawego niebedzie ;)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
ODPOWIEDZ