Dni Jastrzębia 21.06.08

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Ficek

Post autor: Ficek »

a byłem juz dzisiaj na stadionie i spotkałem jeszcze raz organizatorke i mówiła ze było super ze niewiw co powiedziec z wrazenia :mrgreen: wiadomo niektórzy takich rzeczy niewidzą tak często jak my :)
adamwsb

Post autor: adamwsb »

ma ktos jeszcze jakies foty albo filmiki z palenia ?
zawias

Post autor: zawias »

nastepnym razem wezmiemy 1000zl za pokaz i zrobi sie za ta kase cos dla klubu :roll:
devro

Post autor: devro »

panowie chyba sie nie przejmujecie tym chlopczykiem?? - olac go i tyle :)

Impreze zaliczam do udanych i to nie sa tylko nasze słowa ale takze moich kolegow z Jastrzebia, ktorzy siedzieli na widowni :)

pozdr.
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

jakiegos jednego typa opinia nic nieznaczy w stosunku to tego ze ludzia sie podobalo bo klaskali, a sama organizatorka jest zachwycona z tego co mowi Ficek :) nastepnym razem bedzie trzeba zalatwic wiecej miejsca i cos jeszcze zebysmy niebyli rozpoznawani i traktowani tylko i wylacznie jako palacze kapci :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

kolesie z e36 cabrio faktycznie wymiatali :P

w zasadzie pokaz mi sie podobał :) mielismy miejsce do atrakcji w pierwszym rzędzie :P no i nie ma to jak przypalic troszke sprzeglo na paradzie :P

fajnie by bylo jak by ktos nagral ten reportaz z tvt ale chyba on tez bedzie dostepny w necie :)
Ostatnio zmieniony 2008-06-22, 19:11 przez Admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Ficek

Post autor: Ficek »

no byli niesamowici hehe ale są ok :razz: ja ich lubie
mlodociany

Post autor: mlodociany »

Był wypas totalny. Ficek teraz jak będziemy wiedzieć że będą jakieś imprezy w J-biu i okolicach to też robimy pokazy. A ogólnie to wypas był i nie ma co gadać. A ten koleś to pewnie dzieć z silnikiem 1.8/1.6 + gaz i żal mu tyłem ściska :mrgreen:
olka

Post autor: olka »

mnie najbardziej dotknął tekst "ich żenujących właścicieli aha no i ich blond pustych lolitek" ehh jakiś palant to pisał....
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

nie ma sie co przejmowac burakiem, znajdzie sie na niego paragraf :D albo i miejsce w bagazniku :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

dajcie mi ludziki jakies foty bo nic nie mam konkretnego i zbieram z forum :razz:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja juz wiem gdzie to napisali. Napisal to pewnie zazdrosny, pusty i zenujacy burak. Ktory jezdzi maluchem i nie moze popalic gumy i zabawia sie z pusta gumowa lalka z bialymi plastikowymi wlosami. Inaczej by nie znal takich okreslen. :573:
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

ej moj maluch palil gumy i jezdzil na 15" :twisted: musicie komentowac glupote
Ficek

Post autor: Ficek »

hehe dobra loooz :mrgreen: dawajcie foty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

:!: IMPREZKA UDANA :!:

wiecej fotek dawajcie bo pstrykaczy aparaciarzy bylo wiecej
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
ODPOWIEDZ