swobodna rozmowa na temat sierpniowego zlotu BTS

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
valmont

Post autor: valmont »

a mamy juz jakis sponsorow?? hehe gadalem dzis z gosciem od ¯YWCA i pow 200 beczek piwa zywiec dofinansuje nam impreze a tak daja tylko namioty staloki rollbary i lawki

jak idzie praca z regulaminem itp????
przemek

Post autor: przemek »

200 beczek hehe picia na cały miesiąc :d
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Hamownia zamówiona objechałem kolesiowi ze 20-25 aut będzie do z hamowania na pewno.
pomiar 50zł każdy następny 5zł z AFR +10zł. Zaklepany na 24.08.2008
adamwsb

Post autor: adamwsb »

Czy plakat w takim wzorze moze byc ?? oczywiscie wszystko mozna zmienic jeszcze... potrzebuje liste atrakcji zlotu oraz sponsorow!

Obrazek
Pablo

Post autor: Pablo »

jezeli chodzi o sponsorow to mysle ze kazdy chcialby poprostu swoje logo
Swobi

Post autor: Swobi »

Jestem tylko ciekaw czy ktoś wziął pod uwagę że 23-24.08 jest dwu dniowa impreza BMW w Toruniu o czym przed chwilą poinformował mnie chłopak z Vabika.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

tylko ze w Toruniu ostatnio robi sie wiocha i renoma spada.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

u to jak w toruniu jest impreza to
1) frekwencja moze byc mala bo sezon wakacyjno - urlopowy
2) napewno troche bawarek z naszego regionu pojedzie do torunia

a plakat swietny
ciekawi mnie co to za konkurencja i sponsor bla bla bla :D :D :D :D :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
przemek

Post autor: przemek »

to będzie jakiś anonim i niespodzianka :P

a plakat fajny
Ficek

Post autor: Ficek »

plakat fajny dobre tło tylko wiecej szczegułów musi byc i troche mniejsze litery bo to ma byc A2 chyba
przemek

Post autor: przemek »

a będzie jakaś muzyka?
Swobi

Post autor: Swobi »

Przygoda pisze:u to jak w toruniu jest impreza to
1) frekwencja moze byc mala bo sezon wakacyjno - urlopowy
2) napewno troche bawarek z naszego regionu pojedzie do torunia

a plakat swietny
ciekawi mnie co to za konkurencja i sponsor bla bla bla :D :D :D :D :D
Moim skromnym zdaniem też tak będzie bo większość pojedzie do Torunia.Bez sensu organizować dwie imprezy BMW w jednym dniu.To że w Toruniu robi się wiocha nie zmienia faktu że BTS też nigdy nie organizował większej imprezy.No a Toruń jest dwa dni także myśle że jesteśmy bez szans.
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

no to co robimy, odpadamy w przedbiegach czy brniemy dalej z ta organizacją??

bo mnie sie wydaje ze lepiej jest to juz zorganizowac, a co do innej imprezy to juz trudno :/
Ficek

Post autor: Ficek »

w dupie mam inne imprezy kto chce jechac do jakiegos torunia to nara bierzemy sie za organicacje i . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak zorganizujemy dobrą impreze to wiecej osób przyjedzie do nas !!!!!!!! prosta sprawa !!!! to jest konkurecja !!!!!! jak ja bym miał sie przejmowac konkurecją nacodzien to juz dawno poszedłbym z torbami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pablo

Post autor: Pablo »

Ficek pisze:w dupie mam inne imprezy kto chce jechac do jakiegos torunia to nara bierzemy sie za organicacje i . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak zorganizujemy dobrą impreze to wiecej osób przyjedzie do nas !!!!!!!! prosta sprawa !!!! to jest konkurecja !!!!!! jak ja bym miał sie przejmowac konkurecją nacodzien to juz dawno poszedłbym z torbami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zgadzam sie jak to olejemy to z kazda impreza pokolei bedzie "a bo jest inna impreza ", "a bo mało ludzi moze byc" bedzie malo ludzi to bedzie tego nie wiemy a jak nic nie zrobimy to dopiero damy ciała trzeba prubowac a noz widelec impreza wypali tak jak nawet sie nie spodziewalismy popieram ficka
ODPOWIEDZ