swobodna rozmowa na temat sierpniowego zlotu BTS

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
arass
Zaawansowany forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2008-06-15, 12:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: arass »

Z przyjemnością podjadę :)
Ficek

Post autor: Ficek »

mlodociany pisze:nie no wypali wam to na pewno! na rocznicy będzie co opijać:D
młodociany niebądz taki pewien tylko przyłącz sie do organizacji bo jak nie to mozemy opijac ale co innego i opowiadac ze kiedys był taki klub jak BTS
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

no musze przyznac ze jeszcze oficjalnych informacji niema a dzisiaj (podczas gdy mylem swoja bawarke) podjechal do mnie koles i pytal czy organizujemy ten zlot w sierpniu

i jak wyglada sprawa wladz miasta policji itp itd ?
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
przemek

Post autor: przemek »

ja postaram się załatwić w tym tygodniu jakiegoś sponsora jak coś potrzebujecie to piszcie postaram się coś załatwić
Small3r

Post autor: Small3r »

A ja też mam pytanko. Patrzyłem na mape ostatnio i o "wypatrzyłem" że mam do np Rybnika około 250km zumi mi jeszcze podało że około 5h jazdy. Można by sie spotkać kiedyś, gdzieś bliżej? Tak w połowie drogi :razz: Jest ktoś w ogóle nie ze śląska tak jak ja?
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

miras by sie musial wypowiedziec bo mial oddac papiery do urzedu.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

podstawowe dokumenty oddane . co do reszty będę wiedział jutro
Ficek

Post autor: Ficek »

a kiedy ja dostane dokumety z którymi bede wkoncu mugł załatwic to co do mnie nalezy ??
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

ficus może nie będziesz musiał załatwiac nic w katowicach z wyjątkiem bawaria motors
Ficek

Post autor: Ficek »

aha ok dobra to ja w bawarii bede w srode i dam znac co i jak :bmw: dobrze zepowiedziałes bo ja cały czas czekałem :mrgreen:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

zeby miec sponsora z Norauto musimy podjechac tam i uzgodnic szczegoly. Ale to w gliwicach bo tam buduja nowe centrum. Ale bedziemy musileli sie odwdzieczyc ale to i bedzie kolejna szansa na nasza reklame. Otoz chodzi o to ze w dniu otwarcia nowego Norauto w Gliwicach mielibysmy tam podjechac jako klub na maly zlocik zeby zrobic troche szumu w czasie otwarcia. Moze zgodza sie na jakies palenie gumy tak jak na dniach jastrzebia. Trzeba to uzgodnic miedzy nami czy pojdziemy na taki uklad. Bo jesli nie bedzie chetnych zeby tam pojechac w czasie otwarcia to nie ma sensu jechac sie z nimi umwiac. Niestety firma MICHćL nie dala mi odpowidzi czy zgadza sie na sponsorowaniel. Jeszcze sprobuje w hurtowni BOSAL.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Ja mogę pojechać ale jaka data??
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

dokladnie nie wiem bo trzeba by sie spotkac z nimi. Ale wiem ze LATO lub JESIEN tego roku.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

No to ja tez pojade byle by dali sponsoring ;)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Tomi325, zapytaj goscia od hamowni ile czasu trwa jeden pomiar samochodu. Chcemy zrobic zapisy zeby pozniej nie zjechalo sie 200 aut na samo hamowanie. A hamownia bedzie na boku ogolnodostpena dla innych marek samochodow. A nie chce pozniej zeby byla taka sytuacja ze przyjedzie 200 aut i 100 odjedzie bez pomiaru i beda pozniej wypisywac co to za organizacja ze tyle przyjechalo i nie dali rady hamowac.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
ODPOWIEDZ