[E34] M5 by Venom

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Venom
Zaawansowany forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2008-09-05, 10:04
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: Venom »

Pietrek ///M3evo pisze:///M5 Piękna zabawka :grin: Mam nadzieje ze bedziesz brał udział w spotkaniach. Pozdrawiam
Na spotkania przyjdzie czas... Jak wroce z obczyzny + ukoncze pierwsza faze przerobek... to na pewno zaczne gdzies uczeszczac....

Pozostalym dziekuje za opinie :)

Pozdrawiam wszystkich :grin:
Tweety87

Post autor: Tweety87 »

Piękna jest :cool: ja bym jednak pozostał przy oryginalnym felunku :m: choc schmidty tez sa niczego sobie :wink: Pozdro
Awatar użytkownika
Venom
Zaawansowany forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2008-09-05, 10:04
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: Venom »

Tweety87 pisze:Piękna jest :cool: ja bym jednak pozostał przy oryginalnym felunku :m: choc schmidty tez sa niczego sobie :wink: Pozdro
Oryginalnego felunku na pewno nie sprzedam... Poki co sam nie wiem. 2 komplety mam - naszczescie nie wolaja "jeść" :P:]
adamwsb

Post autor: adamwsb »

hehehh super ///M :D :) ostatnio tez mysle o czyms takim :)
Ficek

Post autor: Ficek »

Venom, widze ze mieszkasz niedaleko mnie :P jak bys miał kiedys czas to daj znac bo chetnie chciałbym przyjzec sie temu cacku na zywca :m:
Awatar użytkownika
Venom
Zaawansowany forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2008-09-05, 10:04
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: Venom »

Ficek pisze:Venom, widze ze mieszkasz niedaleko mnie :P jak bys miał kiedys czas to daj znac bo chetnie chciałbym przyjzec sie temu cacku na zywca :m:
Pewnie spichniemy sie dopiero na jakims wiekszym spotkaniu w kilka osob. Poki co jednak ja siedze za granica a niunia odpoczywa w garazu :)
zawias

Post autor: zawias »

cos pieknego !! :m:

i rewelacyjne fotki :mrgreen:
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Wszystko poprawnie i pięknie ale ja osobiście nie przepadam za e 34 :wink:
Obrazek
niski7

Post autor: niski7 »

dopieszczany M-power, piekna
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

co :m: to :m:
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

piękne i zadbane autko, ładnie się prezentuje... no i ten silnik :wink: GRATULUJę
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

bardzo fajna ta piateczka :D A serducho to najlepsze :D
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
maciek_m30

Post autor: maciek_m30 »

Piękne auto, na zdjęciach wygląda suuuper :wink: no i to 3.8 :twisted: silnik niszczący system :lol: nic w nim nie zmieniaj, w tym kolorze nadwozia nawet te pomarańczowe kierunki wyglądają ładnie :) Ja jednak zostawiłbym seryjne felgi. Dopieść go na igłe i obowiązkowo wybierz sie na hamownie obciązeniową sprawdz ile tam tych psów zostało jeszcze.. jaka masz szpere?? czy ja to auto widzialem w wakacje na allegro? powiedz mi ogolnie jak wygląda eksploatacji, czy mocno daje po kieszeni w stosunku do cywilnych beemek? bo się mocno zastanawiam nad zakupem takiego wozu na przyszły sezon...

Poza tym widze,ze jestes z okolicy, moze wpadniesz keidys na jakiegoś spota, bo ciekaw jestem ile dostane w dupe :grin:

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Venom
Zaawansowany forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2008-09-05, 10:04
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: Venom »

Dzieki za opinie...
maciek_m30 pisze:Piękne auto, na zdjęciach wygląda suuuper :wink: no i to 3.8 :twisted: silnik niszczący system :lol: nic w nim nie zmieniaj,
Wiesz jak to jest na zdjeciach - w rzeczywistosci taka piekna nie jest :P
Co do silnika to kilka zmian bedzie...przyjamniej takie mam plany... ale to z czasem. Narazie walcze z kompletacja gratow do 1 stage przerobek... :P
maciek_m30 pisze:w tym kolorze nadwozia nawet te pomarańczowe kierunki wyglądają ładnie :)
Zdecydowanie sie zgadzam
maciek_m30 pisze:Ja jednak zostawiłbym seryjne felgi.
Seryjne felgi beda sluzyc do szybszej jazdy... na jakies wypady na tor albo nocne wojaze :)
maciek_m30 pisze:Dopieść go na igłe i obowiązkowo wybierz sie na hamownie obciązeniową sprawdz ile tam tych psów zostało jeszcze..
Wszystko w swoim czasie... Gdzie najblizej Nas jest hamownia obciazeniowa???
maciek_m30 pisze:jaka masz szpere??
25% - moze pojdzie do wzmocnienia...
maciek_m30 pisze:czy ja to auto widzialem w wakacje na allegro?
Blakalo sie jakis czas na allegro az wkoncu trafilo do mnie :)
maciek_m30 pisze:powiedz mi ogolnie jak wygląda eksploatacji, czy mocno daje po kieszeni w stosunku do cywilnych beemek? bo się mocno zastanawiam nad zakupem takiego wozu na przyszły sezon...
Heh i na te pytania jest mi najciezej odpowiedziec. Autko to traktuje jako pasje. Nie uzywam go codziennie. Poki co zrobilem nim tylko 2000 tys km [poniewaz siedze za granica] takze nie wiem za bardzo jakie sa koszty utrzymania. Cennik czesci zamiennych jest ogolno dostepny + spalanie paliwa + czestsze wymiany oleju...... wiec mozna sobie pokalkulowac. Mnie poki co zadna awaria nie dosiegnela... ale mam kilka usterek do zrobienia [ktorych nie widac na zdjeciach - ]... Dalsza kwestia jest taka ze nawet nie wiem ile kosztuje utrzymanie "cywilnych" BMW bo nigdy takiego pojazdu nie posiadalem. Naprawde ciezko jest mi odpowiedziec. Jesli chcialbys uzywac takiego auta codziennie - to na pewno bedzie sporo szarpac... Niemniej jednak goraco zachecam do zakupu M5 e34 obojetne z jakim silnikiem - bo samochodzik ma dusze... :) i jest naprawde dobrze [recznie] poskladany...
maciek_m30 pisze:Poza tym widze,ze jestes z okolicy, moze wpadniesz keidys na jakiegoś spota, bo ciekaw jestem ile dostane w dupe :grin:

pozdrawiam

Wszelkie spoty z moim udzialem to narazie moge sobie tylko wyobrazic. Pracuje niestety [albo stety] za granica i w PL bywam bardzo sporadycznie. Do tego dochodza plany jakie chce zrealizowac [te zwiazane z Mka]... a niestety one sa dla mnie wazniejsze niz jezdzenie po spotkach... Zapewniam Ciebie jednak ze w tej Mce jestem zakochany - wiec nie sprzedam jej :) a co za tym idzie... przyjdzie i czas na spoty :) Powoli a do przodu...

Rowniez pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 2008-09-26, 16:03 przez Venom, łącznie zmieniany 1 raz.
maciek_m30

Post autor: maciek_m30 »

hamownia obciazeniowa jest w Będzinie w Elpigazie, przy krajowej 'jedynce' jak wylatujesz ze śląska na wawe... zaraz za centrum handlowym M1 po prawej stronie. :twisted:

kurcze no przy takiej mocy szpera to już obowiązek.... ja tez mam 25%, ale to trudno nazwać szperą wogóle.. koszt zacieśnienia do jakielkowiek wartosci to 500zł. Ja rozwazam zakup drugiego mostu i zrobienie na nim electro... i przekładanie na jakieś wieksze eventy :razz:
Zablokowany