Spoty Śląsk - Zagłębie.

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Mateusz pisze: a ten na Lagiszy to kiedy?
20-go grudnia na terenach po elektrowni, godziny jeszcze nie znam...
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

godzina cos o 14
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
BARTIG

Post autor: BARTIG »

eee a cos dokladniej ?
Mateusz

Post autor: Mateusz »

będzin na koncu ulicy odkrywkowej :)
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... e695643166


tyle wiem
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

niebede robil reklamy temu smiesznemu klubowi bmw, bo mnie tam zbanowali a powod byl taki ---> " ; ) "
a po za tym niektorzy od nich niewiedza czym sie rozni spot od zlotu :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
pr0sty
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2007-08-18, 21:51
Lokalizacja: SO

Post autor: pr0sty »

Przygoda pisze:niebede robil reklamy temu smiesznemu klubowi bmw, bo mnie tam zbanowali a powod byl taki ---> " ; ) "
a po za tym niektorzy od nich niewiedza czym sie rozni spot od zlotu :D
także coraz więcej śmiesznych ziomali w beemach, którzy tak naprawde nie wiedzą jak traktować dobrze swoje auta i coraz więcej wiejskiego tjuningu ( tłumiki ala mugen, plastikowe dodatki, kołpaki prosto z chin, pełno wisiorków wewnątrz na lusterku,kolorowe pokrowce, zenony, cb-radia...itp) żal sie robi jak się patrzy na kolesi którzy zaraz po odpaleniu silnika na zimnym ciągną silnik na wysokie obroty i pokazują jak się jeździ bmw,
a o stanie technicznym to już szkoda gadać// no ale cóż tak to jest jak się przesiadją z calibr/golfów/civicow na powiedzmy e36 :) ... prawie 3 lata temu jak szukałem dla siebie e36 to było w czym wybrać i można było spotkać na ulicach ładne sztuki nawet typowo seryjne a teraz to już spotykając na drodze bmw nerwy biorą :569:
Swobi

Post autor: Swobi »

pr0sty pisze:
Przygoda pisze:niebede robil reklamy temu smiesznemu klubowi bmw, bo mnie tam zbanowali a powod byl taki ---> " ; ) "
a po za tym niektorzy od nich niewiedza czym sie rozni spot od zlotu :D
także coraz więcej śmiesznych ziomali w beemach, którzy tak naprawde nie wiedzą jak traktować dobrze swoje auta i coraz więcej wiejskiego tjuningu ( tłumiki ala mugen, plastikowe dodatki, kołpaki prosto z chin, pełno wisiorków wewnątrz na lusterku,kolorowe pokrowce, zenony, cb-radia...itp) żal sie robi jak się patrzy na kolesi którzy zaraz po odpaleniu silnika na zimnym ciągną silnik na wysokie obroty i pokazują jak się jeździ bmw,
a o stanie technicznym to już szkoda gadać// no ale cóż tak to jest jak się przesiadją z calibr/golfów/civicow na powiedzmy e36 :) ... prawie 3 lata temu jak szukałem dla siebie e36 to było w czym wybrać i można było spotkać na ulicach ładne sztuki nawet typowo seryjne a teraz to już spotykając na drodze bmw nerwy biorą :569:
Amen...
Robert-Lesiu BMW

Post autor: Robert-Lesiu BMW »

Golu czyżby Ci chodziło o super -mega-wyj..any w kosmos klub chrup-chrup."vabik"
Awatar użytkownika
sky_driver
Zaawansowany forumowicz
Posty: 412
Rejestracja: 2008-09-11, 21:44
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sky_driver »

pr0sty, zgodze sie z toba, ale z tym CB-Radirm to przegiołeś, ja używam go na co dzień w pracy i w osobówce też mam, i nie widze tu jakiegoś oszpecania czy wywyższania się nad innymi
SEX jest jak BMW - radość z JAZDY
Awatar użytkownika
pr0sty
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2007-08-18, 21:51
Lokalizacja: SO

Post autor: pr0sty »

sky_driver pisze:pr0sty, zgodze sie z toba, ale z tym CB-Radirm to przegiołeś, ja używam go na co dzień w pracy i w osobówce też mam, i nie widze tu jakiegoś oszpecania czy wywyższania się nad innymi
ja mam na mysli tych co jeżdżą po mieście z CB żeby tylko się pokazać z anteną :)
mam znajomego który jadąc kawałek około 4km po mieście potrafił zakładać antene mimo że CB nie włączał bo zna miasto i wie gdzie stoją// teraz już mu sie to znudziło i dobrze

ps. Robert... Golu miał na myśli zapewne klub z Będzina? "BMW-Ślask" czy coś takiego
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Robert-Lesiu BMW pisze:Golu czyżby Ci chodziło o super -mega-wyj..any w kosmos klub chrup-chrup."vabik"
Przygodzie chodzilo chyba o 'klubowe forum fanatyków bmw'
virus

Post autor: virus »

Przygoda co do klubu o którym się tak "ciepło" wypowiadasz powiem Ci tyle ze klub to nie administrator FORA który głupio zachował się w stosunku Twojej osoby bo według mnie to nic złego szczególnie że sami kalendarza nie mają. A co do spotu to było bardzo fajnie kilku znajomych ludzi, chwila pogaduszek i do roboty
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

virus sorka niechodzilo mi o wszystkich ;) ale tez nietylko o admina, koles napisal ze juz jestem odblokowany ale w dalszym ciagu mam zablokowany dostep :D

Robercie akurat w tym przypadku o inny klub mi chodzilo ;) a w vabi wiemy jak jest wiec niebede tego komentowalo juz ;)

Prosty racja i coraz gorzej bedzie kupic jakies starsze roczniki w dobrym stanie :(
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
virus

Post autor: virus »

Przygoda, nie ma zle , pytanko mam do Ciebie a mianowicie tego 20 bedziesz w Bedzinie??
pawlak
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2008-09-07, 20:46
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: pawlak »

ja mam obecnie juz trzecia bawarke :bmw:
na zadnym zlocie jeszcze nigdy nie bylem :sad:
moze uda mi sie przyjechac do bedzina :kolebka:
ale u mnie to zawsze kiepsko z czasem :sad:
pawlak
ODPOWIEDZ