[E34] Problem z nawiewem - POMOCY

Czyli wszystko co dotyczy elektryki w naszych BMW!
Awatar użytkownika
Obier
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2009-03-09, 14:41
Lokalizacja: Sosnowiec

[E34] Problem z nawiewem - POMOCY

Post autor: Obier »

Jak w temacie wystąpił u mnie problem z nawiewem a dokładnie z jego środkową częścią, czyli tą która dmucha na pasażerów. Problem jest dokładnie taki, że nie leci z niego ciepło. Dolny jak i górny nawiem działa tak jak należy, leci i ciepło i zimno. Ustawiałem juz wszystko i jest bez zmian. Czy ktoś wie od czego to zależy?? Przypominam, że ten problem występuje w moim e34 92'.
Ostatnio zmieniony 2009-03-18, 11:06 przez Obier, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotrek i Ewcia

Post autor: Piotrek i Ewcia »

Artur - chodzi ci może o te nawiewy któe są z tyłu w tunelu? bo jeśli tak to tam ma lecieć zimne, bo ciepłe leci z nawiewów w podłodze.
buby22

Post autor: buby22 »

Ze środkowych nawiewów nie poleci ciepłe powietrze. To wymysł inżynierów z BMW. Nie można ustawiać ciepłego powietrza na twarz bo wtedy człowiek szybciej może zasnąć. :zdziwko:
k64
Zaawansowany forumowicz
Posty: 320
Rejestracja: 2007-01-13, 17:04
Lokalizacja: Racibórz/zawada ks.
Kontakt:

Post autor: k64 »

czy w e36 tez tak jest? bo chyba mi sie zdaje ze tak mam - sorki za ot
e36 M50B25 TURBO ! pierwsze m50 z 394 kucami na pokladzie bez kucia ;) / stage 3 in progress
e46 3.0 D Touring - od pkt. A - > B :)
www.k64.pl BMW Performance
Obrazek
Awatar użytkownika
Obier
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2009-03-09, 14:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Obier »

No właśnie mój szwagier w e36 ma to samo, ale mateusz z e34 z tego co wiem ma ciepłe powietrze. Chodzi mi o nawiewy z przodu.
Ostatnio zmieniony 2009-03-20, 19:50 przez Obier, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przymo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 440
Rejestracja: 2008-01-01, 19:22
Lokalizacja: Skrzyszów

Post autor: przymo »

ja z wszystkich tuneli z przodu mam ciepłe powietrze, nawet z tego srodkowego, z tyłu na nogi takze dmucha ciepłe, jedynie w środkowym tylnym dmucha zimne, i to jest tak umnie fabrycznie
Obrazek
Awatar użytkownika
wojteks86
Zaawansowany forumowicz
Posty: 122
Rejestracja: 2008-11-08, 11:32
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: wojteks86 »

mam E36 rocznik 94 i mi wieje cieple powietrze ze srodkowych - nie dmucha mi na twarz bo oczy szczypia :D
Pablo

Post autor: Pablo »

Mi z przodu w e34 leci i ciepłe i zimne powietrze mam regulacje tak jak przymo (na środku pomiedzy kratkami pokretlo ) ale moj kuzyn ma rok 92 i juz niema regulacji i ze srodkowego dmucha mu tylko zimne
Mateusz

Post autor: Mateusz »

buby22 pisze:Ze środkowych nawiewów nie poleci ciepłe powietrze. To wymysł inżynierów z BMW. Nie można ustawiać ciepłego powietrza na twarz bo wtedy człowiek szybciej może zasnąć. :zdziwko:
:shock: wiekszej bzdury dawno nie slyszalem :lol:

ja mam E34 @ 92 i ze wszystkich poza tylnymi ( miedzy fotelami ) leci mi cieple powietrze.
mam regulacje cieplo/zimno, a u Obiera tez taka jest tylko, ze inna niz u mnie. Ja mam miedzy kratkami pokretlo u gory czerwien na dole niebieskie, a u niego sa jakies kropki.
Pablo

Post autor: Pablo »

ja mam E34 @ 92 i ze wszystkich poza tylnymi ( miedzy fotelami ) leci mi cieple powietrze.
mam regulacje cieplo/zimno, a u Obiera tez taka jest tylko, ze inna niz u mnie. Ja mam miedzy kratkami pokretlo u gory czerwien na dole niebieskie, a u niego sa jakies kropki.
moj kuzyn ma 92 rok i niema tego możliwe że dlatego że klimy niema a ty masz a ten nawiew z tyłu miedzy fotelami miały tylko wersje z klimą i tez dlatego tam leci tylko zimne ps. ty Mateusz nie dość że masz regulowanie ciepłe zimne to masz to jeszcze podswietlone a ja niestety niemam podswietlonego :cry:
Mateusz

Post autor: Mateusz »

o ile sie nie myle, to Pawel-e34 tez ma nawiewy, a nie ma klimy, z tym, ze on ma jak dobrze pamietam rocznik 94.
Pablo

Post autor: Pablo »

Ja tez mam 94 rok i niemam tych nawiewow a wlasnie spotkałem sie z tym tylko w autach z klima i darex tez mi to kiedys gadal ze tylko wersje z klimą mialy ten nawiew chyba ze Paweł ma zmieniony tunel
Mateusz

Post autor: Mateusz »

moge sie mylic bo nie pamietam dobrze, a u Obiera jest takie cos, moze cos zobaczysz:
http://img25.imageshack.us/img25/7569/dsc01000wfe.jpg
Pablo

Post autor: Pablo »

Ja mam z przodu dokladnie taki sam ten srodkowy nawiew tylko że neimam podswietlanego :( i na srodkowym kolku reguluje czy ma leciec cieple czy zimne powietrze
dorka

Post autor: dorka »

Pablo ja tez tak mam choć mam klime ;)
ODPOWIEDZ