[E30] E30 320i Wąska lampa :)

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Senoy
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2009-03-03, 12:47
Lokalizacja: Rybnik

[E30] E30 320i Wąska lampa :)

Post autor: Senoy »

no i nadeszły piękne dni :), słoneczne dziewczynki pokazują nóżki a moja Negra zaczyna pięknieć w oczach ;) tak mi sie zdaje dziś zrobiłem pare foto jak wygląda po zimie i po początku inwestycji, nie bede oszukiwał ze coś robiłem dopiero zacząłem dwa tygodnie temu, a po wczorajszych zakupach mmmmmrrrrrrrr ......... dzięki Pinio dobrze mi to siadło :)
z resztą sami zobaczcie :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

MT1 oczywiscie zostaje bede szukał reszty mt1 ale co bedzie sie zobaczy :)
narazie mam problem ze srubami zabezpieczającymi bo z tyłu nie mogą być wysokie sruby bo dekla nie przykrece, poza tym prubuje wyrwać jakąś glebe od kumpla co mu w piwnicy lezy bo też by sie zdało, czekam na soczewki,
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Furka zajebiaszcza no tak jak mowisz gleba :D
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

ladna jest :wink: :wink: :wink:
BlooMen

Post autor: BlooMen »

Gleba. I nic więcej jej nie trzeba :D
Pablo

Post autor: Pablo »

BlooMen pisze:Gleba. I nic więcej jej nie trzeba :D
ja bym jeszcze osobiscie usunoł ta wgniotke na przednim prawym błotniku :P

Ogołnie autko fajne daj jakies fotki wnetrza i troche szewrszy opis ;)
Awatar użytkownika
Senoy
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2009-03-03, 12:47
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Senoy »

BlooMen pisze:Gleba. I nic więcej jej nie trzeba :D
No i tu bym się nie zgodził :) jest przy niej jeszcze masa pracy i musze jej dać dużo miłości :)
Bo np silnik ma wyrwe jak na b20 ale robi to samo co koledze Luzi :)

Pablo pisze:
BlooMen pisze:Gleba. I nic więcej jej nie trzeba :D
ja bym jeszcze osobiscie usunoł ta wgniotke na przednim prawym błotniku :P

Ogołnie autko fajne daj jakies fotki wnetrza i troche szewrszy opis ;)
Wgniotka zostanie usunięta po tym jak lewy błotnik zostanie wymieniony :) jest dość skorodowany (jakis madry blacharz klepał )
Autko paru z was juz widziało w realu jakis czas temu bo byłem na spociku w wodziu z kolegom co ma e34 była taka czarna e30`stka na obskurnych borbetach A 15" i zoponami traktorowymi na tylnej osi :)

Co do środka to szczerze jeszcze sie go wstydze troszkę jakoś brak czasu, środków finansowych i pomysłów jakich srodków urzyć by doprowadzić ją do ideału, poa tym swego czasu Negra woziła mnie dziennie na budowe do zabrza i stan srodka wcale sie nie polepszył ale to juz historia i wozić mnie na budowe juz nie bedzie :)
a wiec tak:
BMW E30 320i rok produkcji 24,03,1987 orginał kolor, zakupiona przezemnie 10.11.08 :) przyjechała z Kluczborka. Jestem jej 4 właścicielem w kraju za granicą było ich trzech. Przyjechała z przebiegiem 100tys 7 lat temu (chyba musiałbym sprawdzić) i kreciła sie w okolicach Kluczborka :) tam została załozona instalacja gazowa zaraz po sprowadzeniu. I jest w aucie do dziś co prawda czeka na wymiane membran i BLOS`a jak i lekką przeróbke, ale od biedy da sie zaoszczedzić hajsu na trasie inaczej nie uzywam :) aktualnie na liczniku jest 202tys Km (ciekawe czy to prawda, wątpie) Śmiem podejrzewać ze orginalna jednostka napedowa została juz wymieniona na silnik nowszego typu z sądą bez kata i nowym złonczem diagnostyczny,
Lewy błotnik do wymiany, prawy hmmmm trzeba zrobić tą wgniotke, podłoga w stanie mozna powiedzieć ok, progi tydzien temu darłem i konserwacja :) tylna klapa do zrobienia pod znaczkiem, no i pod klapą i nad zderzakiem z tyłu pas do zrobienia, to chyba by było wszystko z Blacharki,
Środek porządnie trzeba wyprać i teraz pytanie jak gdzie albo czym.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W środku Kiera 3ramienna MT1 do obszycia, gałka biegów do obszycia, tweetery w zaslepkach lusterek, sportsitze (kolebka thx ;) tak to sie pisało hehe) z przodu sound system i ori roletka na tylnej pułce, Zawias Fabryczny to napewno nie jest (kumpel ma Fabrycny w ecie i stoi mu to troche wyzej poza tym jakieś żułte amorki z tyłu, i wydech z dwoma rurami lecącymi przez całe autko.
aha i najwarzniesze troche smieszne ale juz jakoś przywykłem do tego widoku, tzn Tylny zderzak z Nissana Primera`y wymysł poprzedniego właściciela :) to chyba wszystko.
Plany mam ambitne co do niej ale wszystko spiera sie zawsze o to samo kasa kasa kasa :)
Ostatnio zmieniony 2009-06-16, 21:13 przez Senoy, łącznie zmieniany 1 raz.
BlooMen

Post autor: BlooMen »

Ale gleba to tak na już żeby nie wyglądała jak koza :P Wiadomo, e30-stki trzeba pieścić.. przez te kilkanaście lat już swoje przeżyły i na starość należy im się "troche" szacunku :P Chociaż niektóre przeżywają swoją drugą młodość... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Senoy
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2009-03-03, 12:47
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Senoy »

BlooMen pisze:Ale gleba to tak na już żeby nie wyglądała jak koza :P Wiadomo, e30-stki trzeba pieścić.. przez te kilkanaście lat już swoje przeżyły i na starość należy im się "troche" szacunku :P Chociaż niektóre przeżywają swoją drugą młodość... :mrgreen:
To fakt :) Gleba juz sie załatwia, ale i brakuje jakiegoś wydechu boi ten to jest masakra do bani, dwie rurki z centralnego najgorzej juz sie byłem pytać w sklepie koło 220 pln za KM`a wiec czekać na wypłatke tylko :)
I jerszcze pare fotek po niedzielnej polerce :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2009-06-16, 18:59 przez Senoy, łącznie zmieniany 1 raz.
MiBhell

Post autor: MiBhell »

Jest takie powiedzonko.. "na glebe z nią" ;) i jak to czarne E30 zrobi robote! ;)
Awatar użytkownika
Senoy
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2009-03-03, 12:47
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Senoy »

no i gleba jest jutro zrobie foto i wkleje ale średnio zadowolony jestem :(

[ Dodano: 19 Czerwiec 2009, 21:17 ]
No i po montażu gleby, i jestem średnio zadowolony bo nie wiedziałem ze tak mi tył auta dźwignie :( przód jest super ale ten tył az mnie przeraza strasznie nie podoba mi sie to z resztą sami zobaczcie, poza tym robiłem przymiarkę tych progów które mam w garażu i chyba je założę co wy na to ?? Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ReNOz

Post autor: ReNOz »

5 minut temu oglądałem Twoją furkę na e30.pl :) szczerze pisząc to ładna baza pod odbudowę. Jeśli o moje zdanie chodzi, to kompletowałbym MT I, nerka w chrom, zderzaki w chrom, średnia gleba jeśli już musi być, no i korekty blacharskie :) Ładna sztuka, w końcu wąska, one podobają mi się jedynie w serii, a szczególnie z MT I. Pozdrawiam, szerokości!
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

senoy widze ze inwestujesz w autko ;) będziesz zmieniał serce ?
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

no faktycznie przod ladnie ... ale tyl :(
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Senoy
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2009-03-03, 12:47
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Senoy »

ReNOz pisze:5 minut temu oglądałem Twoją furkę na e30.pl :) szczerze pisząc to ładna baza pod odbudowę. Jeśli o moje zdanie chodzi, to kompletowałbym MT I, nerka w chrom, zderzaki w chrom, średnia gleba jeśli już musi być, no i korekty blacharskie :) Ładna sztuka, w końcu wąska, one podobają mi się jedynie w serii, a szczególnie z MT I. Pozdrawiam, szerokości!
nie nie nie :) chromu nie bedzie musiałbym wymieniać wszystkie listwy a to nie wchodzi w gre poza tym tak mi sie też podoba, MT1 ?? jak sie uda to bedzie wszyscy wiedzą jak ciezko to zdobyć ale juz jakiś procencik jest na aucie :) wiec moze hehe
Aurel pisze:senoy widze ze inwestujesz w autko ;) będziesz zmieniał serce ?
no zaczałem inwestować ale jak widzzisz rozmysliłem sie troszkę postanowiłem postawić pierw na wygląd serce napewno pójdzie do zmiany ale na jaki ?? zawsze mnie kreciło v8 :) ale jak zawsze wszystko opiera sie o hajs

a co do tego tyłu to jak sie znajdzie hajsu troche i jakaś okazyjna opcja zakupu sprezyn to zaraz leci w dół :)
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

jak chcesz ten błotnik to wbijaj bo leżą mi za garażem! a v8 napewno fajnie, ale tak jak mówisz cena zabija! ale jak zainwestujesz w m50/m52 tez bydziesz zadowolony bo jezdzie to wsciekle ;)
ODPOWIEDZ