[E38] BMW 740i/750i

Czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, porównania modeli, czy warto kupić BMW Exx, gadżety, ciekawostki, historia,nowości itp.

Realnie lepsze rozwiazanie w LPG.

BMW 740i/750i
16
44%
BMW 740i/750i
16
44%
Audi A8 4.2 Quatro
2
6%
Audi A8 4.2 Quatro
2
6%
 
Liczba głosów: 36

Swobi

Post autor: Swobi »

Matys pisze:Audi uwielbia "wcinać" tarcze hamulcowe i klocki (często trzeba wymieniać)
Też to już słyszałem, rozmawiałem kiedyś z kolesiem na przeglądzie i mówił że potrafi tarcze pokrzywić na trasie Katowice - Wrocław- Katowice.Kilka hamowań z 200km/h i po tarczach ale nie chciałem puszczać jakiś dziwnych plotek.
Matys
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2009-06-07, 21:08
Lokalizacja: SRB

Post autor: Matys »

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź jednego z właścicieli a8 Q do osoby która chciała taką zakupić: "no ja zawsze zostawiam sobie 3tyś zł rocznie na jakieś drobne naprawy".

Myślę że słowa mówią same za siebie.
Swobi

Post autor: Swobi »

Niecałe 300zł miesięcznie.Do przeżycia ;) w końcu nie kupujemy nowego auta :)
DAREX

Post autor: DAREX »

Dla mnie akurat te quattro w audi to minus, nie ma to jak zapiąć boka 7er co nie Swobi :mrgreen:
Swobi

Post autor: Swobi »

Wolałbym cztery łapki jednak :)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Swobi przeciez nieumie jezdzic bokiem :D :D :D jestem tego swiadkiem :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Swobi

Post autor: Swobi »

W związku z dziwnym wrażeniem że wszystko dąży do pewnego niekontrolowanego incydentu :DD zarządzam--KONIEC OT !
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

że tak powiem do spokojnej jazdy to tylko 740 lub 750 il benzinka :grin: eventualnie zarejestrowane jako classic :bmw: lpg to morderstwo !! to jest jak włądek dla człowieka :> po jakimś czasie wykańcza :bmw:
DAREX

Post autor: DAREX »

jaco2085 pisze:że tak powiem do spokojnej jazdy to tylko 740 lub 750 il benzinka :grin: eventualnie zarejestrowane jako classic :bmw:
Nie wiem jak chcesz zarejestrować 740i jako zabytek jak model V8 produkowany jest od 92r, po drugie mówimy tutaj o E38 :P

A to że lpg to morderstwo to bzdura, owszem gaziwo na zwężke w dolocie, ale nie dobra sekwencja.
damianf4
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2009-06-22, 20:21
Lokalizacja: strumieñ

Post autor: damianf4 »

Jak gaz to tylko sekwencja naj lepiej V8 niższe koszty montażu
Moim zdaniem te 300 km w 5.0 L silniku jest troszkę przereklamowane więc polecam 4.4L lub 4.0 L
jak kupiłem swoją 750 (E32) (1.5r temu) to pełna sekwencja kosztowała 9000zł
teraz zeszli trochę z ceny.
do V8 nie ma problemu zamontować gazu tak jak do V12 masakra tam nie ma na nic miejsca.


BMW nie lubi gazu mam już na to dowód w postaci 2 silniczków 1.8 (M40)
Tweety87

Post autor: Tweety87 »

Z pewnością spotkam się z krytyką :twisted: ale jak dla mnie właśnie audi wiedzie prym....jednak porownujac ceny zakupu ( zadbane A8 po lifcie diabelsko stoji :neutral: ) i ceny utrzymania ( rozrzad , naped quatrro , zawieszenie - z reszta robisz w motoryzacyjnym to pewno jestes na bierzaco :razz: ) , wybrał bym chyba jednak 7er :wink: Pozdro
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

Konczac OT i dziekujac wszytskim co odpowiedzieli z sensem stwierdzam ze to norma ze posiadacz BMW poleca BMW posiadacz Audi poleca Audi, 4 lapki to jest mega plusik jednak i jedno i drugie auto jest naprawde ladne i wygodne... wiec narazie na sucho pojezdze i poogladam pojezdze... a jak z wakacji zostanie cos to zaczniemy myslec na powaznie...
Narazie w duszy jakos BMW nie wiem czemu ale 7er jest ladne i nie jest takie okrogle jak Audik, z drugiej strony audi wyglada "nowiej" ale przeciez tu nie chodzi o nowosc tylko nie mlode rocznikowe i kultowe :)
ps. raczej trzeba sprzedac esioka wiec jakby ktos chcial ladne ( moim zdaniem) cabrio to zapraszam :)
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
ODPOWIEDZ