[E30] E30 320i Wąska lampa :)

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
ABDI

Post autor: ABDI »

bardzo ładnie się zaczyna, widzę że z rybnika jesteś i nie wiem właściwie dlaczego się jeszcze nie znamy?:> A tak na marginesie E30 z V8 heh powiem tak ja bym się raczej nie odważył do tego wsiąść przy takiej lekkiej masie autka chociaż na raczej ciekawość zrobiła by swoje.
3maj tak dalej i powodzenia w dalszych modach
DAREX

Post autor: DAREX »

No co Ty ten przód też sterczy ta paczka zapałek nie powinna się mieścić pod miskę, jest bardzo średnio teraz.
Awatar użytkownika
Senoy
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2009-03-03, 12:47
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Senoy »

ABDI pisze:bardzo ładnie się zaczyna, widzę że z rybnika jesteś i nie wiem właściwie dlaczego się jeszcze nie znamy?:>
No własnie ja też nie wiem trza to jakoś naprawić :mrgreen:
DAREX pisze:No co Ty ten przód też sterczy ta paczka zapałek nie powinna się mieścić pod miskę, jest bardzo średnio teraz.
Przód dla mnie jest ok bo do garazu nie wijade jak bedzie nieże podjazdy bede musiał robić hehe :mrgreen: z tyłem musze popracować

no i chyba do rydułtów wiecej modów nie bedzie brak kasy :(
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

waska lampa jest mega w E30 :smile: ja chce E30 !!!
Armageddon

Post autor: Armageddon »

Co prawda widziałem ją raz, jak ledwo co ją kupiłeś i szczerze mówiąc nie prezentowała się rewelacyjnie jak na Ciebie... Teraz powoli zaczyna nabierać "krztałtów" :) Wiem co potrafisz zrobić z autka... Najlepszym przykładem jest tu Twoja była EWI :) Czekam na efekty co do tego samochodziku :) I zmień te fele bo szpecą te auto :P

P.S. Tylko nie wsadzaj tam tych LED'ów :570: , jak chcesz ringi to tylko CCFL'e :bmw:
Awatar użytkownika
Senoy
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2009-03-03, 12:47
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Senoy »

Fotele zostana wyprane w najblizszym czasie, a co do ringów nie bede zakładał wogóle zrobie samo BH :) tzn BB bo mam Bosch`e :P

[ Dodano: 4 Październik 2009, 13:35 ]
No i parę nowych fotek :) Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A To już mała sesyjka z drugą w rodzinie e e30 (siostra kupiła) :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ