Spot fotograficzno-organizacyjny

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
DAREX

Post autor: DAREX »

gamek2 pisze:Krzys, a moze zrobic gdzies jeszcze jedna sesje??
Tak, a potem grilla :mrgreen:
Kubok
Maniak forumowy
Posty: 717
Rejestracja: 2009-02-12, 21:47
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Kubok »

DAREX pisze:Tak, a potem grilla
Jestem na TAKKK :D :D
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

No dobry pomysł, może wtedy mogli by się zjawić też Ci którym poprzedni termin nie pasował :)
Obrazek
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Aurel pisze:widać dużo was było :P jak będzie następna spot w raciborzu to wpadne na sesje z kolebką ;) myśle ze też będzie
my tą wspólną sesję to już ze dwa lata robimy :P
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

Kolebka pisze:
Aurel pisze:widać dużo was było :P jak będzie następna spot w raciborzu to wpadne na sesje z kolebką ;) myśle ze też będzie
my tą wspólną sesję to już ze dwa lata robimy :P
tylko teraz moje e30 wkońcu wygląda tak jak chciałem ;) i spokojnie możemy sesyje zrobić :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

jak pogoda dopisze to jestem na tak. Ale ten nadchodzacy weekend odpada mi niestety.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Majk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2009-07-13, 15:15
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Gołkowice City

Post autor: Majk »

Panowie tak mnie naszła pewna myśl i nie koniecznie musicie się ze mną zgadzać. A mianowicie jak dobrze wiemy kalendarz mamy na cały rok który dzieli się nam na 4 pory roku. Więc może by tak pomyśleć o sesjach zdjęciowych w każdej aurze. Dążę do tego że można by zrobić takie spoty o każdej porze roku i podzielić tak kalendarz. Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne fotki były by bardzo dużym urozmaiceniem naszego kalendarz. Wiadomo w tym roku już raczej nie ma to sensu ale można by już na przykład od tej zimy zacząć zbierać fotki na przyszłoroczny kalendarz :ddddd To mówiłem ja Majk :wink: :d
"Pod maską nic nie musi do siebie pasować kolorystycznie nie jeżdżę z nią otwartą. Było by to co najmniej nie praktyczne ;) "
danielswd
Małopiszący
Posty: 40
Rejestracja: 2008-12-26, 19:19
Lokalizacja: ...

Post autor: danielswd »

majk pomysł taki sobie bo jak to bedzie zrobione foty z konca roku 2009 beda na kalendarzu 2011r?? Co nie ktorzy nie beda juz mieli tych aut co w kalendarzu beda a inni calkiem innym wyglad itp
DAREX

Post autor: DAREX »

danielswd pisze:majk pomysł taki sobie bo jak to bedzie zrobione foty z konca roku 2009 beda na kalendarzu 2011r?? Co nie ktorzy nie beda juz mieli tych aut co w kalendarzu beda a inni calkiem innym wyglad itp
Daniel ma racje, a druga rzecz jest taka że zimowe fotki nie są zbyt urokliwe, stalówki itd itp :P
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

Stalowki sa wporzo :P ale ja w wekendy nie bede mogł wpadac :/ w ta sobote wesele a reszta szkoła...
ODPOWIEDZ