23 pazdziernik Rydułtowy - mini spot techniczny

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

23 pazdziernik Rydułtowy - mini spot techniczny

Post autor: Krzys »

jutro musimy zebrac sie w kilka osob na parkingu w rydułtowach i pomalowac pasy po naszym Zlocie. Mirek ma farbe i wszystko co potrzebne. Mysle ze na godzine 14.30 - 15.00 mozna sie zebrac i szybko to machnac. Mam nadzieje ze bedzie chociaz pare osob do pomocy.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Pablo

Post autor: Pablo »

Z miłą checia bym pomógł ale pracuje do 17 jezeli bedzie to po 17 to niema problemu podjezdzam napewno
danielswd
Małopiszący
Posty: 40
Rejestracja: 2008-12-26, 19:19
Lokalizacja: ...

Post autor: danielswd »

he ja bym to olal zlot byl w lipcu czy sierpniu a im sie w listopadzie przypomnialo ze musicie pasy malowac czy cos xd
Pablo

Post autor: Pablo »

danielswd pisze:he ja bym to olal zlot byl w lipcu czy sierpniu a im sie w listopadzie przypomnialo ze musicie pasy malowac czy cos xd
jezeli chcesz to olac to to olej my tego nei mzoemy olewac bo wzielismy odpowiedzialnosc za to miejsce i pasy i od samego poczatku był prikas ze mamy pomalowac pasy
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

danielswd pisze:he ja bym to olal zlot byl w lipcu czy sierpniu a im sie w listopadzie przypomnialo ze musicie pasy malowac czy cos xd
nie przypomnialo sie im tylko oni nam przypominaja ze po zlocie mielismy pomalowac. Z takim podejsciem jak twoje, nie mielibysmy tam czego szukac za rok w poszukiwaniu terenu na zlot.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
DREE
Zaawansowany forumowicz
Posty: 558
Rejestracja: 2009-03-17, 11:31
Lokalizacja: Pszów

Post autor: DREE »

danielswd pisze:he ja bym to olal zlot byl w lipcu czy sierpniu a im sie w listopadzie przypomnialo ze musicie pasy malowac czy cos x
Daruj se takie teksty :mad:
Kubok
Maniak forumowy
Posty: 717
Rejestracja: 2009-02-12, 21:47
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Kubok »

Turbo Krrzś ;p ja pracuję do 15 w Połomnii więc prosto po robocie moge podjechać - przed 16 powinienem być !!

Ale maluję pod jednym warunkiem - że wcześniej bede mogł oficjalnie i bez zadnych sprzeciwow spalic tam lacze buahahah ;D

A może by tak ze spota technicznego zrobić techniczno-normalnego ;p;p

Aha i jeszcze jedno pytanko - jak długo ta farba schnie?? ¯eby w nocy łebki na skuterach co tam co wieczór balują nie rozmazały tego po całym parkingu!!
Pablo

Post autor: Pablo »

Kubok pisze:spalic tam lacze
Kubok pisze:buahahah
sam siebei dobrze podsumowałes :P:P tyle razy obiecywałes i jeszce nie widzialem ;p
Kubok
Maniak forumowy
Posty: 717
Rejestracja: 2009-02-12, 21:47
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Kubok »

Aa bo że Ty nie widziałeś to jeszcze o niczym nie świadczy - podjedz na koniec Twojej ulicy zobaczyć szlaję ;p;p

A zreszta wcale nie ukrywam ze sie na tym nie znam ale kiedys sie trza nauczyc buahaha ;p
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja tez moze zmienie fele na zimowe i cos tam pokrece przed malowaniem :P
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

szkoda ze to akurat jutro bo bym naprawde pomogl ale jak juz pisalem nie bedzie mnie :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

gamek2 pisze:ale jak juz pisalem nie bedzie mnie
gdzie pisales?
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

krzys pisalem w temacie o spotkaniu klubowym jak mialo byc przeniesione na piatek niestety w piatek zaraz po pracy jade prosto na szkolenie :cry: mam ich dosc sporo nastepny mam od 19 do 23listopada ale tym razem w wisle w golebiewskim :mrgreen: :mrgreen: tak ze pany nic w tym terminie nie planowac :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

jak bedzie padac to kapa
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Artur330d

Post autor: Artur330d »

Szkoda że u mnie zawsze popołudniówki i przeważnie weekendy w pracy. Wybaczcie ale znów nie wpadnę.
ODPOWIEDZ