jak znalazles BMW TEAM SLASK

Nowych użytkowników zapraszamy do tego działu w celu przedstawienia się i uzyskania dostępu do poszczególnych działów!!!
meverick

Post autor: meverick »

Ja sie dowiedzialem ze stronki vabika, myslalem ze blizej nic niema - mylilem sie :)
Awatar użytkownika
Kuki
Maniak forumowy
Posty: 845
Rejestracja: 2007-02-23, 01:51
Lokalizacja: SJZ

Post autor: Kuki »

Ja dowiedzialem sie o forum od kumpla Krisa :]
Miec BMW teraz nie duzy wydatek Zabic muche boczna szyba........................BEZCENNE

"zycie zaczyna sie i konczy na BMW"
Obrazek
devro

Post autor: devro »

heh jak kazdy to ja tez napisze. A wiec ja sie dowiedzialem o BTS od naszego wspolnego kolegi Krzysia. Zarejestrowalem sie, potem zalogowalem no i jestem :lol:

Pozdrawiam devro.
wojtek_E36

Post autor: wojtek_E36 »

Plus dla torunskiego forum ze otworzylo moje horyznoty na forum z okolicy :)
Joe white

Post autor: Joe white »

Na stronke trafilem przez Google - szukalem jakiegos klubu z okolic K-ce.
Cris

Post autor: Cris »

wpisalem w googlach TEAM sL
Iwett

Post autor: Iwett »

od mojej drugiej polowki pp100 :D
zreszta bylam z nim na spocie w wodzislawiu tylko jeszcze wtedy nie mialeam swojej betki
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

:) No to ciekawe czy dogonisz pp100 w pisaniu postow :) Jakos ostatnio sie opuscil ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Ano witam :) To sa slynna e30 ktora Damiano mial brac ale sie nie zdecydowalas sprzedac... :)

ps. Powiedz PP zeby sie tez na forum odezwal :)
Iwett

Post autor: Iwett »

Tomek325i pisze:Ano witam :) To sa slynna e30 ktora Damiano mial brac ale sie nie zdecydowalas sprzedac... :)

ps. Powiedz PP zeby sie tez na forum odezwal :)
niop dokladnie to ta e30stka

powiem mu,ale ma teraz malo czasu,rzadko siada do kompa
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

Witam witam :D :) i oczywiscie zapraszam do jaknajczestszego przegladania forum i oczywiscie udzielania sie na nim :D
Obrazek
zawias

Post autor: zawias »

o klubie dowiedzialem sie od brata :wink: chetnie wpadne z wami na jakis zlot , lub tez na Wasz zlot o ile bedziecie cos organizowac , forum jest dobre ... tresciwe ,, niema gadek o tym jakiego koloru wiaderko kupila sasiadka z naprzeciwka itp itd bla bla... Zajebiste forum , i tyle :!:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

zawias pisze:o klubie dowiedzialem sie od brata :wink: chetnie wpadne z wami na jakis zlot , lub tez na Wasz zlot o ile bedziecie cos organizowac , forum jest dobre ... tresciwe ,, niema gadek o tym jakiego koloru wiaderko kupila sasiadka z naprzeciwka itp itd bla bla... Zajebiste forum , i tyle :!:
Cieszy mnie to bardzo ze forum sie podoba... :) Adam kto z nas przypuszczal ze ten klub tak sie rozwinie i tak sie bedzie rozwijal... :D
Sorki za oT
adamwsb

Post autor: adamwsb »

nie wiem ale sie z tego ciesze :D
mlodociany

Post autor: mlodociany »

A ja wczoraj szukalem w googlach dla kumpla klubow bmw bo kupuje w sobote BMW 5 e34 silnik 2.0 rocznik '91. No ja nie mam jeszcze auta i nie moge byc w klubie ogolnopolskim bmw to znalazlem sie tutaj:D
ODPOWIEDZ