[E34] Pablo--> E34 Blue Devil :D

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

hmm a gdzie wajcha od biegów ? dziura jest a drążka nie widać, coś za mocno rozebrana ;)
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

pablo coś ty narobił !! :zdziwko:
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

Faktycznie ściema musi być. Nie dobrze robić kolegów z forum w konia :569:
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

niemożliwe Pablo coś krecisz :wink:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

Pewnie juz pocieta lezy w kontenerze hahaha :P zwruci ci sie chociaz kupno :P
Pablo

Post autor: Pablo »

Aurel a chcesz kupic gołą bude z papierem?? M5 w touringu to rarytas posatnopwione auto do rozebrania :(
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

[*] :m: [*] Jesteś jutro w domu, bym wpadł ją jeszcze zobaczyć w "jednym" kawałku :/
Awatar użytkownika
Kuki
Maniak forumowy
Posty: 845
Rejestracja: 2007-02-23, 01:51
Lokalizacja: SJZ

Post autor: Kuki »

konik jak bys jechal daj znac oka na kom
Miec BMW teraz nie duzy wydatek Zabic muche boczna szyba........................BEZCENNE

"zycie zaczyna sie i konczy na BMW"
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Krzys pisze:
A silnik to to ma?
Tomek, troche szacunku do BMW. To nie jest Calibra zeby tak mowic ;)
Mam szacunek ale ostanio wisiała ta eM 5 na allegro bez silnika :lol:
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

własnie chciałem zapytać co z silnikiem.......ale jak ona bez silnika to możesz pociąć ;) jak co to zapytam fotra czy by coś chciał.
Pablo

Post autor: Pablo »

KoNiK pisze:*] [*] Jesteś jutro w domu, bym wpadł ją jeszcze zobaczyć w "jednym" kawałku
jestem ide ja zaraz rozbierac jak chcesz to wpadaj

A sprawa z autem wyglada nastepujaco:

W 2006 roku facet sprowadzil auto z niemiec od pierwszej wlascicielki z uszkoidzonym silnikiem. W silniku cos stukalo po zjechaniu z lawety auto odpalil przegazowal po czym rozerwalo blok orginalnego s38b38 remont nieoplacalny. Pod maske wpadlo 4.0 V8 z 6-cio biegowa manualna skrzynia biegow. Po roku uzytkowania przezx zwarcie w instalacji elektrycznej pojawil sie ogien pod maska ktory szybko zostal ugasszony i neinarobil zbytnio szkod zaraz po tym zapalilo sie wnetrze. Zanim straz dojechala spalila sie lewa przednia czesc auta (pod nogami kierowcy). Gosciu zrezygnowal z remontu auta i postanowil go sprzedac na czesci z czego reszte ja wziolem. Pierwotnie chcialem auto odbudowac od doslownie pierwszej srubki jednak uszkodzenie wiazki elektrycznej mnie przeroslo (praktycznie cala do wymiany) koszty tego kosmiczne a robota zmudna i strasznie ciezka. Niestety zapadla decyzja o rozebraniu auta na czesci pierwsze. Robie to z bolem serca bo :m: 5 w wersji Touring wyszlo tylko 891 sztuk wszystkie z silnikami s38b38 i zawieszeniem torowym. Kazdy touring mial bardzo bogate wyposazenie jako limitowana edycja. Niestety serce mnie strasznie boli ze musze to zrobic ale rozbieram ja :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: Pozniej wrzuce fotki jak auto wyglada na chwile obecna. Aha szystkie zdjecia w pierwszym psocie sa orginalnymi zdjeciami tego auta nie jest to zadna sciema ze zdjecia z netu

Krotka ciekawostka na temat M5 touring

These were offered in a choice of two unique color schemes: Sterling Silver metallic (244) with a Marine Blue Nappa leather interior and matching carpeting or British Racing Green (312) with a Hazlenut Nappa leather interior and Mexico Green carpeting. Both schemes also included a black leather dashboard and door tops, but not the leather A-pillar trim, sun visors and Alcantara headliner normally fitted to E34 M5s with the Complete leather option. In addition to a special storage net in the passenger-side footwell, all of these Tourings were further equipped with the three-spoke steering wheel, Shadowline trim, roof rails, dual power sunroof, power front seats with driver-side memory, auto-dimming interior mirror, radio preparation, hi-fi speaker system, headlight washers and automatic climate control with automatic air recirculation
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

auto już pocięte ?? jak nie to idzie to odratować :)
grabster
Małopiszący
Posty: 9
Rejestracja: 2008-11-13, 13:28
Lokalizacja: Radlin

Post autor: grabster »

Pablo na pewno podłączał tam wzmacniacz i dlatego spłonęła...
:lol:
DAREX

Post autor: DAREX »

grabster pisze:Pablo na pewno podłączał tam wzmacniacz i dlatego spłonęła...
:lol:
ahahahahahahahahahahahahahahha
Kubok
Maniak forumowy
Posty: 717
Rejestracja: 2009-02-12, 21:47
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Kubok »

buahahahah.. "aaale go obijają, ale to jest dobre.." ;p
ODPOWIEDZ