[E30] Wąska ze stodoły

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Michalik
Przyjaciel klubu
Posty: 266
Rejestracja: 2012-10-21, 19:15
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Michalik »

autko ładne szkoda tylko ze automat i korozja wyszła ale ze dasz rade powodzenia :grin:
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

No synek - trocha roboty cie czeko! :mrgreen: Silnik ok. tylko szkoda, że w ołtomacie... powo i czekamy na fociaki z modami!!
Dźgun
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2012-12-09, 08:21
Lokalizacja: SWD

Post autor: Dźgun »

ile kosztuje przeróbka na manuala? jak narazie planuje oddać bestie do blacharza by wszystko zrobił na cacy , pozniej lekki tuning i malowanie na Oxford green jak sie uda :grin:
Get Rich Or Die Trying.
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Dźgun, nie maluj, zostaw ori :)
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

diamantschwarz chcesz zmieniać na jakiś zielony? Przeca to najlepszy kolor do E30

Obrazek

Obrazek

Fajnie że wąska lampa :D

Mam nadzieję że za słowem tuning z Twoich ust nie kryje się nic co tak bardzo tempimy ;)
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

[quote="ManiekCSL"]diamantschwarz chcesz zmieniać na jakiś zielony? Przeca to najlepszy kolor do E30

x2 :twisted:
Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Ksawer pisze:
ManiekCSL pisze:diamantschwarz chcesz zmieniać na jakiś zielony? Przeca to najlepszy kolor do E30

x2 :twisted:
x3
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

ManiekCSL pisze:diamantschwarz chcesz zmieniać na jakiś zielony? Przeca to najlepszy kolor do E30
X4 :twisted: !!!!
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Wg mnie są lepsze kolory w E30 niż diamantschwarz ale i tak bym na twoim miejscu nie zmieniał koloru :bmw:
Obrazek
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

Oxford green mialem e30 w kombi w tym kolorku niby metalik ale to perla sliczny kolor
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Dźgun
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2012-12-09, 08:21
Lokalizacja: SWD

Post autor: Dźgun »

Witam po dłuższej przerwie pisze znowu. Blacharka zrobiona na razie tłumik zmieniony oddany do czyszczenia środek więc zaniedługo będą foty, mam strasznie duży dylemat co do swapa chce wsadzić m54b30 tylko czy auto nie straci że tak powiem na wartości? przecież to nie będzie już za bardzo oryginał i tutaj moje rozmyślenia pozbyć sie oryginalnej wąskiej z naprawdę dobrą blachana poczatek dobrego swapa czy trzymać w garażu 20 lat i wyjedzie e30 w pełnym oryginale daje wam się wypowiedzieć co o tym uważacie.
Pozdrawiam
Get Rich Or Die Trying.
Vonski
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2011-02-12, 19:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Vonski »

Ja marzę o m54b30 w mojej e30 Tylko że taki motor będzie wymagał dalszych zmian. Zaraz okaże się że hamulce trzeba zmienić potem zawias a to wpłynie pewnie na utratę klasycznego ducha. Jednak ja jestem zdecydowany na takie zabiegi. Użytkuje auto na codzień i brakuje mi mocy w moim klasyku. Czekam na fotki z remontu blacharki.
Dźgun
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2012-12-09, 08:21
Lokalizacja: SWD

Post autor: Dźgun »

Dobra panowie auto zostawia z m20b20 wczoraj została oddana do mechanika mam nadzieje że w dobre ręce u Pana Wojciechowskiego w Raciborzu , przy okazji napisze ci ile mnie kosztowało.

Vonski ja też maże o m54b30 dobry mało palący silnik który ciągnie od dołu tylko zadaj sobie jedno ważne pytanie czy chcesz zniszczyć coś klasycznego na poczet szybkiej jazdy to ja już wole kupić jakies e36 2,8 w najgorszym wypadku druga e30 ale w gorszym stanie do swapa
Get Rich Or Die Trying.
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

Dźgun, e30 z m54 wyprzedza e36 328 na wstecznym, druga e30 w gorszym stanie do swapa??? jaki widzisz sens swapowania do zdechlego auta???
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Dźgun
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2012-12-09, 08:21
Lokalizacja: SWD

Post autor: Dźgun »

Kupiłem oryginalną z fajnymi dodatkami i chce ja trzymać jak najdłużej w garażu. 2 kupić mogę w byle jakim stanie i tam zrobić swapa do zapier....
edit
no ale w ostateczności to już nie musi być m54
Get Rich Or Die Trying.
ODPOWIEDZ