[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Kleszcz
Przyjaciel klubu
Posty: 569
Rejestracja: 2015-07-22, 14:21
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: Kleszcz »

Felga idealnie się wpasowała :br:.
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Koło super
Wszystko do siebie pasuje :br:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

Jest kosa :twisted: :sex:
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
Dante182
Zaawansowany forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 2014-06-10, 21:03
Lokalizacja: Chybie

Post autor: Dante182 »

No Kuba rozwaliles mi tym system... Nie widze Cie praktycznie wcale ;/ Jak bedzie pogoda to wpadaj kiedys na Chybie pogadac :) Musze znow pomacac twoje E36 bo caly czas jakies mody wpadaja hehe :bmw:
Awatar użytkownika
Johny
Zaawansowany forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 2011-06-19, 21:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Johny »

siadlo idealnie :br:
Jedna miłość, jedna marka.BMW
zinger
Zaawansowany forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 2014-06-01, 20:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: zinger »

no coś pięknego, brałbym :D :bmw:
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

PIeknie wyglada, jedynie kolor mi nie pasuje i uwazam ze na srebrnych lepiej by siadlo :)
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Jest mega. Dawno mnie tu nie było i całkiem sporo zmian oczywiście wszystko in plus. Felga - jedna z najlepszych do E36. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie napisał, iż Yellow dalej musi wylecieć :mrgreen: :mrgreen:

Pozdro!
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Ulek
Małopiszący
Posty: 26
Rejestracja: 2017-01-07, 18:13
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ulek »

Odpowiednie koło na odpowiednim miejscu :bmw:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

PIeknie wyglada, jedynie kolor mi nie pasuje i uwazam ze na srebrnych lepiej by siadlo :)
Kurcze jak szukałem tych RS to miałem wizję ,że w ori lub zbliżonym kolorze ale teraz przyznam ,że tak jak jest jest lepiej.. W mało którym e36 te felgi w srebrze dobrze wyglądają ..

https://goo.gl/images/ZYtd8t
https://goo.gl/images/bDhzC3


Jest jeden wyjątek który mnie inspirował zawsze i to jest to auto:

https://goo.gl/images/d7Crv1

I mnie strasznie kusi aby osiągnąć taki efekt , ale niestety rozsądek wygrywa, ponieważ w tej żółtej jest już sroga gleba plus na oponach po profilu niżej niż u mnie.. Wygląda to mega sexi ale jak na tym jezdzić :roll:

Co do koloru felgi to póki co mi się podoba ale mam wizję aby zrobić je całe na czarno ze złotą śrubą centralna :razz: .. Może kiedyś :wink:
Alexof pisze:Jest mega. Dawno mnie tu nie było i całkiem sporo zmian oczywiście wszystko in plus. Felga - jedna z najlepszych do E36. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie napisał, iż Yellow dalej musi wylecieć :mrgreen: :mrgreen:
To nie jest tak ,że cię dawno nie było tylko po prostu ja długo nic nie dodawałem :wink: Co do yellow to chwilowo ich nie ma na aucie ale wrócą na pewno :bmw: Mam zamiar zrobić teraz taki eksperyment i zrobić większy clean look. Jadą do mnie ori tylne lampy na białym kierunku. Jak auto wróci od mechanika to myślę włożyć jeszcze fabryczną nerkę i chyba białe cornery.. oraz hallo out i zaślepki..


A tak ogólnie to fajnie ,że się wszystkim podoba. Pozdro :bmw:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Kuba jest kosa .ta żółta jest super spasowana ..
Twój sedanik jest cacy na tym kola .żółte lampki super .nie miałaś problemów z niebieskimi .
Brawo ty
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Głodek pisze:Brawo ty
Brawo ja ja :wink:
Głodek pisze:żółte lampki super .nie miałaś problemów z niebieskimi .
Raz mnie zatrzymali za brak blachy z przodu i tego się głównie czepiali. Ale Pan Policjant zauważył lampy i powiedział ,że to mi daruje jak blacha wróci na miejsce.. Od tego czasu parę patroli mijałem i spokój..
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Kolo dobrze siadlo ;)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Koło pasuje idealnie. Pamiętam za czasów mojej 2.8i chciałem takie koło mieć. Co do koloru felgi pasuje mi ale jedynie co dekielek bym dał czarny :wink: I te żółtka - będę się modlił żebyś się tego pozbył :smile:
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Kaper pisze:Pamiętam za czasów mojej 2.8i chciałem takie koło mieć
Tak , pamietam ,że gdzieś o tych felgach już dyskutowaliśmy. Chyba właśnie w twoim temacie :bmw:
Kaper pisze:mi ale jedynie co dekielek bym dał czarny
Też się nad tym zastanawiam , czarne ze złotym napisem , ale martwię się ,że stracą dużo uroku. Zastanawiam się jeszcze jakby wyglądały gdyby rotory były szare jak tapicerka w środku? :roll:
Kaper pisze: I te żółtka - będę się modlił żebyś się tego pozbył :smile:
No ja wiem ,że na niektórych zdjęciach mogą wyglądać niekorzystnie ale na żywo wszystko się dynamicznie zmienia i mają naprawdę dużo uroku. Nie jest przecież zawsze tak zle :wink: :

Obrazek
Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
ODPOWIEDZ