[E36] 318is Coupe by Didik

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
krzyq
Zaawansowany forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: 2011-01-13, 11:45
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: krzyq »

plany fajne tak wiec powodzenia, sam od roku staram sie doprowadzic swoje do ladu i skladu od podstaw, a ciezko idzie z kasiurka :D
co robiles teraz przy silniku ? i ile Cie to wynioslo o ile mozna wiedziec, ew. pw :D
"Keep your friends close, but keep your enemies closer."


Obrazek
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

powiem krotko! Do swojej bylej 325i wsadzilem 25tys w ciagu 5 lat i sprzedalem za 4,5.

Wiem co to radosc z nowych modow ale po tym doswiadczeniu nawet ten argument mnie nie przekonuje. Ze swapem wszystko to co tu masz wyjdzie cie w podobnej kwocie.

Za 10 tys kupilbys juz fajne coupe w m paku z dobrym silnikiem. Wkladajac tam 5tys napewno bylby w takim stanie jak to co teraz planujesz zrobic.

Za niecale 8tys zl mam piekne 328i cabrio '99, anglika, ktore jest w PL niebite w m paku, szare skory sportsitze, z climatronikiem i innymi bajerami. Rejestracja 5k + 5k przekladka.

Takich remontow sie niestety juz nie oplaca.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

Wiem Krzyś masz racje ale ja młody jestem BMW to moja pasja dla mnie składanie tego to całkiem udana zabawa, po za tym nudził bym sie w domu :bmw:

Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego tak tanio sprzedałeś Coupe :) przecież wszyscy wiemy w jakim było stanie :)
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab213120.gif[/img][/url]

Zestaw wahaczy BMW E39 + gałki kierownicze
Master Sport 420zł
Zestaw wahaczy BMW E46 + tuleje + gałki kierownicze
Master Sport 550zł
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Choćby nie wiadomo w jakim była stanie, było to auto z 92 roku
Obrazek
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

wg. mnie twoje ambicje skoncza sie na feldze i m pakiecie. ale zycze Ci jak najlepiej.
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Potwierdzam Krzysia chciałem to samo napisać wcześniej ,ale brak mi szczerości . A to co napisał zawias to też to czuje niestety po wszystkich Twoich postach napisanych na BTS niestety tak mogę wywnioskować ;)


Poczytaj to co Krzyś napisał 5 razy ;) i zrozumiesz , ze dokladajac te 5 k co pisał to jest wlasnie ta zabawa, bo dla mnie nie jest zabawą cały dzień segregowac kable i układać je od podstaw to sie mija z celem ;) Jakbys to miał za free czy cos to co innego ,ale to jest bez sensu , ale to Twoja kasa fura i Twoja w tym głowa byle bedzie dobrze ;)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Rób te swoje autko a będziesz miał satysfakcje, że "odratowałeś" to co inni by już dawno przekreślili... Tylko rób to z głową, żeby nie wsadzać tam kosmos pieniędzy bo nigdy Ci się to nie zwróci (tak jak Krzyś już napisał). Zrób to co trzeba zrobić, wsadź tam :m: pakiet, jakąś felgę (sprzedając autko felgę zawsze można sobie zostawić) i nie kombinuj z żadnymi swapami, i rzeczami które są "drobiazgami" . Widzisz, ja mam serię i też bym chciał do swojej coupe powsadzać sporo ciekawych i ładnych rzeczy np: komplet m-pakiet (i w środku i z zewnątrz), nowy lakier, jakiś wydech "esesman" itd (szło by wymieniać) ale daruje sobie to bo szkoda wsadzać tam pieniędzy bo mam inne wydatki (dlatego okroiłem swoje plany i mniejszym kosztem doprowadzę te autko, że też będzie ściągało na siebie gapiów = chyba o to chodzi w modzeniu co :mrgreen: )... Lepiej kupić już coś gotowego bo taniej Cię to wyjdzie niż ładowanie po kolei tych gratów do serii... :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

Didik, ja w Ciebie wierze...

A pozatym powyższe posty napisały osoby które mają nieodpartą chęć ulepszania swoich samochodów i cały czas je doposażają a to o vadery, a to podgrzewane zice, a to lepsza felga:D

Krzyś i Fatum - oczywiście mówię to tak żartem, bo wiem że to się ma diametralnie inaczej w stosunku do budowy auta od podstaw gdzie doposaża się go o wszystko a nie od pewnego etapu ;)

Ale zastanówmy się wspólnie... po cholere liczyć tak te pieniądze?
Pieniądze są po to żeby żyć, żeby się bawić.

Jeśli przeznaczanie ich na coś co kochamy sprawia nam radość z efektów to dlaczego by nie? :mrgreen:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

ja bym robil nawet jak bym mial go robic 5 lat bo juz przy takim rozbieraniu auta warto wszystko odnowic wymienic itd. sam mam zamiar kupic jakies e30 i rozebrac do ostatniej srubki i na nowo poskladac na nowych gratach :wink:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

gamek2, Już wiem, że będzie pięknie... Mi też się marzy e30 cabrio na wąskiej lampie i robić je pod siebie - ale warunki i okoliczności niszczą moje marzenia :roll:
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

gamek2 pisze:ja bym robil nawet jak bym mial go robic 5 lat bo juz przy takim rozbieraniu auta warto wszystko odnowic wymienic itd. sam mam zamiar kupic jakies e30 i rozebrac do ostatniej srubki i na nowo poskladac na nowych gratach :wink:
Niby racja... Ale Ty gamek masz $$ i masz już dwie wypaśne beemki :) A to jest różnica :D Ktoś kto zarabia normalną kasę miesięcznie wkłada w auto kase a potem przychodzi dzień w którym bije się po głowie że taka kasa poszła w auto warte 5 000zł... Ty sam wiesz że cabrio ma u Ciebie dożywocie ale u większości innych ludzi tak nie jest :) Ja wsadziłem już w różne rzeczy do auta ok 8 000zł i na dzień dzisiejszy wkurzam się już że gdybym sprzedał auto i dorzucił te 8k to mam znów coś innego :) A tak jeżdżę dalej e46...

Ja bym się nie pakował już w ten samochód, bo roboty jest dużo... Za dużo, żeby się w to bawić przy normalnych wypłatach ;) Wolałbym zrobić tak jak Krzyś pisze :D Znaleźć fajną bazę i zrobić coś takiego jak On sam :) Czyli wrzucić felgi, zawias i cieszyć się bezdasznikiem :)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Czy zarabia 1000 didik czy gamek czy 10 000 to nas nie obchodzi ;) kazdy dodał co mógł ,ale temat kto ile ma na koncie chyba nie jest na miejscu by takie rzeczy pisać , a wiec panowie zobaczymy czy kolega sie wywiaze jak nie to go schłostamy :573: hehe ;)


gamek niema e36 dozywotnie ostatnio mi ja za 30 tysiecy chciał sell , ale ja mowie kategoryczne NO ,bo wiem co on teraz robi po wsadzeniu M54 :D
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Ale cabrio gamka raczej nigdy nie będzie na sell za 5 tyś... (jeśli się mylę i tak będzie to 1wszy zamawiam :mrgreen: ) . Jak już się będzie chciał pozbyć to tak jak mówi fatum - ze 30 kawałków (wg mnie to i tak będzie okazja)
Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

FaTuM, ostatnio gosc proponowal mi 40 tys a to i tak kropla w morzu tego co wlozylem wiec nie pojdzie do niego ani do ciebie :wink:

tu nie chodzi o to kto ile zarabia dlatego tez napisalem ze robil bym to nawet jesli mialo by to trwac 5 czy nawet 10 lat :wink: wiadome jest to ze podejmujac decyzje o takim remoncie jest potrzebne duzo hajsu i mysle ze kolega didik doskonale wie :wink: moze tu sie roznimy bo ja nie mam tak ze mysle ze za ta kase ktora wsadzilem w to auto mogl bym miec cos nowszego :wink: pozdro
Ostatnio zmieniony 2012-02-15, 23:04 przez gamek2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

gamek, Ty już chyba nie masz co wsadzić do tego twojego cabrio - bo wszystko już jest :bmw: kasa która pakujesz w te auto to nie jest stracona kasa...
Obrazek
Zablokowany