[E36] BMW 328is Mańka

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

zerżnąłeś odemnie stylingi :twisted: ? Didikowe ? Fajnie się prezenci bez tych środków te koło :wink:
Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

to są te Msystemy ? ciekawie wygladaja bez czołowej czesci...
A styling 32 poprostu jest zajebisty Maniek !! także bedzie leżec idealnie... :bmw:
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

Tak to nadal Msystemy - postanowiłem wykorzystać możliwość zmiany wizerunku koła przez odkręcenie samych wiatraków ;)

styling 32 będzie tylko na zimę oraz jako koło torowe, tak więc po zimie trafi do malowania proszkowego - razem z innymi rzeczami ;)
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

ManiekCSL pisze:Tak to nadal Msystemy - postanowiłem wykorzystać możliwość zmiany wizerunku koła przez odkręcenie samych wiatraków ;)
Czyli jednak :( juz myslalem ze odkupie od Ciebie msystemy :) i bedzie ciekawa felga na zime...
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Majk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2009-07-13, 15:15
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Gołkowice City

Post autor: Majk »

ManiekCSL, skądś znam to miejsce :ddd Autko dość ciekawie wygląda na tych felgach bez rotorów ;)
"Pod maską nic nie musi do siebie pasować kolorystycznie nie jeżdżę z nią otwartą. Było by to co najmniej nie praktyczne ;) "
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

A kto powiedzial , ze w zime musi byc stal :twisted:

Trzymam kciuki za projekt bo jako jeden z niewielu jedzie w dobra strone
Obrazek
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

A miało być tak pięknie, a miało nie wiać w oczy namm...


Dziś wracając ze studiów wiślanką chciałem się trochę z chilloutować. Specjalnie pojechałem na ćwiczenia po czym okazało się że ich nie ma.

Przyzwyczajony już do prędkości na wiślance - nadeszła pora żeby z niej zjechać w Pawłowicach.

Tradycyjnie jak to na mokrej nawierzchni złożyłem się w zakręt, który już znam na pamięć co do centymetra...

Dodatnia temperatura jednak nie myślałem że będzie aż tak ślisko!!
Miałem pół sekundy tylko na to żeby podjąć decyzję czy pakować się w krawężnik na prostych kołach czy skręconych. Podsterowność jest bezlitosna!

Obrazek
Obrazek

Błotnik na szczęście był jeszcze ten stary - nowy nadal czekał na założenie - teraz juz będzie to konieczne.

Najbardziej szkoda mi wahacza który był pół roku temu poskładany na nowych lemforderach - wygięty w literę U

Ponadto nic więcej nie ucierpiało :D:D:D

Stało się to na Msystemach - jednak KUTA felga to jest kuta! opony nie uszkodzone felgi jedynie odarte na rancie - wszystko przez zimę do ogarnięcia

Odrazu jak dojechałem do domu przełożyłem na zimowe S32 - Msystemy będą powoli dopielęgnowane do stanu lepszego niż przed rokiem ;)

Auto stoi już na kozłach, ma ktoś Lewy oryginalny wahacz (z wywalonymi sworzniami) za 4ropak piwa?

Pozdrawiam

P.S. Dla ewentualnych hejterów, którzy jeżdżą cały czas bezbłędnie po 200km/h i przez 10 lat nie mieli ani jednego najdrobniejszego incydentu:
http://kwejk.pl/obrazek/1451038/jeblo-to-jeblo.html :D:D:D
Ostatnio zmieniony 2014-12-18, 11:16 przez ManiekCSL, łącznie zmieniany 1 raz.
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

zdaży się i najlepszemu!! :mrgreen: Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem! Stalo się! Ale Ty to ogarniesz i będzie jeszcze lepiej...!! :twisted: Gdybym nie mieszkał tak daleko, to bym Ci przyjechal pomóc... :sad:
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

dobrze ze nic wiecej sie nie sało ,że jesteś cały
błotnik i wachacz sie wymieni
Obrazek
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

No dokładnie - nie ma co się przejmować. Dobrze że nie jest gorzej ;)

Pozbędę się przy okazji dwuch parszywych parchli i zagięcia pod listwą. Wszystko pod błotnikiem zostanie dokładnie oczyszczone i zakonserwowane.

Może puszczę już wiązkę pod błotnikiem :oops:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

co Cie nie zabije to Cie wzmocni Maniek !! :bmw:
Maniek poszlo PW
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

ManiekCSL pisze:Pozbędę się przy okazji dwuch parszywych parchli i zagięcia pod listwą
" ROST " daj sie ponieść Mańku zrób mi tę przyjemność jest ku temu okazja :br: :razz: :sex:

A tak na poważnie to dobrze że zakończyło sie to tylko w taki sposób choć nie rozumiem jak :shock: ? komu jak komu ale tobie przecież jeździsz bardzo ostrożnie jak widać zima zaskoczyła.W sumie i tak miałeś to robić wiec poza wahaczem nie bedzie tragedii Pozdrawiam Mańku :bmw:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

M Systemy sa niezniszczalne. Gosc moja 540 sie wladowal na 70km/h w kraweznik i feldze nic sie nie stalo. Kute, to kute.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Wow szacun dla felg, dobrze żeś w kogoś nie przywalił bo by dopiero lipa była.
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

tylko ten który nic nie robi nie popełnia błędów ;) nie jeden na tym forum zaliczył krawężnik a nawet o tym nie mówi.
ODPOWIEDZ