BMW E34 by Malaj

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

Postaram się to w jakiś sposób skwitować choć tak bardzo mi się nie chce ;)

Jeżeli poszedłbyś w alpine, ale oryginalną - wierną replikę i nie chodzi mi tylko o jakąś dokładkę to byłoby naprawdę COŚ ;)

Jednak naklejkami i podróbami ABSowymi z allegro nic nie zdziałasz

Obrazek

Powiem Ci tak, cięzko jest nam w polsce odłożyć na cokolwiek pieniądze bo ich po prostu za dużo nie mamy, jednak półśrodkami zrobi się jedynie wieś.
Zamiast tych rzeczy które już zrobiłeś, biłbym Ci brawo gdybyś sprawił sobie irchę, mikrofibrę, polerkę, wosk, politurę, nabłyszczacz do opon, wyprał tapicerkę i ogólnie doprowadził ją do salonowego stanu.
Z czasem dążyć z dbałością o szczegóły do ilustracji powyżej lub zostawić tak jak jest ;)
Ostatnio zmieniony 2012-11-15, 20:33 przez ManiekCSL, łącznie zmieniany 1 raz.
adamwsb
Zaawansowany forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 2009-04-30, 16:38
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Post autor: adamwsb »

wg. mnie fajna E34 :) ale do zoltych lamp teraz pasowalyby biale kierunkowskazy bo jakos 3 kolory lamp przednich nie wygladaja za dobrze :) gratuluje zakupu i zycze powodzenia w modyfikacjach :D bo tych zawsze jest cala masa hehe :)
Kaszalot
Zaawansowany forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 2012-05-09, 11:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kaszalot »

To jak to jest? Zakładasz galerie i piszesz, że nie chce Ci się robić zdjęć, trochę bezsensu. Skoro chciałeś się pochwalić autem to mogłeś przeczytać chociaż regulamin zakładania jej, to nic nie kosztuje, a wręcz pomaga i nie robi takiego dziadostwa... A co do auta to wygląda na zadbaną, gratuluje zakupu ;)
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

Kaszalot pisze:To jak to jest? Zakładasz galerie i piszesz, że nie chce Ci się robić zdjęć, trochę bezsensu. Skoro chciałeś się pochwalić autem to mogłeś przeczytać chociaż regulamin zakładania jej, to nic nie kosztuje, a wręcz pomaga i nie robi takiego dziadostwa... A co do auta to wygląda na zadbaną, gratuluje zakupu ;)
Gdybyś dokładnie przeczytał to co napisałem wyczytałbyś ze na chwile obecną ich nie bede robił, a nie wcale. Trudno żebym po ciemku latał i robił zdjęcia żebyś dziś mógł zobaczyć środek ; ]
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Kaszalot
Zaawansowany forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 2012-05-09, 11:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kaszalot »

Zwracam honor :d ale nie zmienia to faktu, że nie założyłeś poprawnie galerii samochodu, nie denerwuj się tak bo wrogów tu nie masz ;s
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

Kaszalot pisze:Zwracam honor :d ale nie zmienia to faktu, że nie założyłeś poprawnie galerii samochodu, nie denerwuj się tak bo wrogów tu nie masz ;s
Przyjęte :D tak wiem o tym wrzuciłem tylko tyle zdjęć bo tyle dziś miałem znajde chwile wolnego to po jasnemu porobie wiecej. Nie denerwuje sie ale przeciez musze miec odpowiedz na wszystko, wiem ze nie mam wrogów i nie zamierzam mieć :) szanuje każdą opinie co nie zmienia faktu że robie to dla siebie :) a wracając jeszcze do tych wrogów to przecież BTS jest jedną wielką rodziną i mozna to potraktować jako braterskie dogryzanie :) Pozdrawiam ; ]
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Wsumie kolo Alpiny tutaj to nie glupi pomysl a w 18cie maja znosne ceny
Obrazek
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Re: BMW E34 by Malaj

Post autor: Malaj »

Malaj pisze:Po długich poszukiwaniach wraz z moją małżonką w końcu trafiliśmy na całkiem przyzwoity egzemplarz bmw e34 z silnikiem 2.0 24V oczywiscie z racji tego ze jestem milosnikiem starych samochodów jest to 90' rok : ) autko kupione od kierowcy ambulansu blacha w stanie dobrym silnik w swietnej kondycji. Na wiosne autko pójdzie niżej i zostaną zmienione koła, pokrowce na siedzeniach z tego wzgledu aby nie przetarła sie tapicerka bo jest w bdb stanie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Kurtyny boczne byly seryjnie czy dokladales?
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Z tymi pokrowcami to chyba jakies jaja.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

M E R O pisze:Z tymi pokrowcami to chyba jakies jaja.
hehe a no MERO ma racje - zciągaj to bo wieś totalna :roll: Auto w tym kolorze ma potencjał ogromny a ty troszku nie masz na niego pomysłu
Obrazek
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

jeszcze wydech Mugena wpakuj do kompletu ;] i ameliniowy paraptet na bagażnik :DD
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

świetny kolor auta i możliwe że w dobrym stanie ale jak masz robić takie rzeczy to wyjdź na zewnątrz weź łopatę wykop dół a potem się w nim połóż i się zasyp ! jak można dać takie pokrowce na siedzenia ? :evil:
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

Mystic888 pisze:Kurtyny boczne byly seryjnie czy dokladales?
Nie ma kurtyn bocznych, pokrowce kupione pod wpływem emocji i nie przemyslanie xD ale cos musi byc szkoda weluru ; ]
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

Kaper pisze:
M E R O pisze:Z tymi pokrowcami to chyba jakies jaja.
hehe a no MERO ma racje - zciągaj to bo wieś totalna :roll: Auto w tym kolorze ma potencjał ogromny a ty troszku nie masz na niego pomysłu
Poraz kolejny i ostatni bo wiecej mis ie nie chce pisac tego samego : auto robie dla siebie nie dla was :) nie wszystkim sie musi podobac auto ma jezdzic i byc niezawodne a to co robie z nim na zewnatrz to tylko i wylacznie moja sprawa, najwazniejsze dla mnie jest to ze mojej żonie sie podoba nikomu wiecej nie musi, a nawet nie bylo to moim celem zeby sie podobalo ludziom ;]
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Zablokowany