Moje trzecie Corrado ;p

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Przemek325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2006-11-29, 14:57
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Przemek325 »

Obrazek

Obrazek
Jeszcze bedzie nastepna beemka...
Awatar użytkownika
Przemek325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2006-11-29, 14:57
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Przemek325 »

Ostatnio doszlo nowe radio i glosniczki na tyl, na razie zeby cos gralo z tylu (ostatnio sie przydaly :lol: ) za jakis czas dojdzie jeszcze skrzynia i wzmacniacz bo cala instalacje kabli juz mam tylko podpiac ale kasa idzie chwilowo na rzeczy mechaniczne.

Obrazek

Obrazek



i taki maly vt (brewki nie chcialo mi sie juz wstawiac :P ):

Obrazek
Jeszcze bedzie nastepna beemka...
adamwsb

Post autor: adamwsb »

musze tego posluchac jak Ci to teraz gra :D a VT nie zly ale tej brewki brakuje
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

wyglada jak audi 80 bez tej brewki :P
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Przemek325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2006-11-29, 14:57
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Przemek325 »

Dobra marudy, w wolnej chwili dorobie ;D
Jeszcze bedzie nastepna beemka...
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

s38 pisze:Dobra marudy, w wolnej chwili dorobie ;D
hahhaa jak smerfy :P Maruda :D hahaha

nie rob VT tylko kup takie lampki :D
Obrazek
bociek

Post autor: bociek »

hehe dokladnie kupuj je a nie rob VT :P

Dodane po 1 minutach:

Acha i co do tego corrado nie trzeba bylo juz VR6 kupic ??? :D Chyba ze to jest :D:P ( nie che mi sie tam doczytywac ale widze ze to chyba g60 )
daro 16v

Post autor: daro 16v »

bociek pisze:hehe dokladnie kupuj je a nie rob VT :P

Dodane po 1 minutach:

Acha i co do tego corrado nie trzeba bylo juz VR6 kupic ??? :D Chyba ze to jest :D:P ( nie che mi sie tam doczytywac ale widze ze to chyba g60 )
a po czym widzisz ze to g60? po czym to sie poznaje? :)
bociek

Post autor: bociek »

Vr6 ma szersze nadkola Ale jak chcesz weicej wiedziec to wejdz na http://www.corrado.com.pl/ a potem Roznice modelowe :D
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

bociek az tak sie nie znam ale jak by to bylo g60 czyli silnik 2.8 to raczej by nie mial 16 zaworow :?: :D Nie znam sie na Corkach ale mysle ze jak 2.8 to 24 a nie 16v.... :P
bociek

Post autor: bociek »

Ja to nie weim dlatego sie tez pytam jaki to ma silniczek :P:D:D:D a plakietke to ja sobie moge nakleic 325 na tyle i to wcale nei bedzie oznaczac ze mam 2,5 l silniczke :P

Dodane po 4 minutach:

Ale zaraz z tego co pamietam to g60 to 1,8 na turbinie a Vr6 to dopiero 2,8 l :D ale najlepeij to niech sie wlasciciel tego cuda wypowowei na ten temat bo sie chyba zna alepiej od nas :D:P
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

No tak :P zapomnailem :oops: :/ g60 to 1.8 turbina :/
A VR6 to 2.8 :/ Ale polecialem teraz... :/ hahaha
Jak by g60 to bylo 2.8 + turbina to ten klub to nie BMW tylko Corrado :D hahahaha
Awatar użytkownika
Przemek325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2006-11-29, 14:57
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Przemek325 »

Ludzie co za herezje wypisujecie ;D jak wyraznie pisze to 2.0 16V i to jest auto do jazdy na co dzien, dlatego mowi sie ze to najlepszy silnik w corrado do codziennej eksploatacji, w miare przyspiesza i malo pali jak na 2.0. Nie mam zamiaru znowu ogladac na dystrybutorze spalania rzedu 16,6 do 20 litrow na 100km, na pewno nie przy obecnych zarobkach. Masz racje, vr6 ma szersze nadkola ale od modeli sprzed liftingu czyli G60 i 1.8 16V KR (silnik wystepujacy w golfie gti), tylko ze ja mam takie same bo od 92 szla nowa buda z wypukla maska, szerszymi nadkolami, innymi zderzakami, wypukle przednie lampy, inny grill, inne migacze, zegary itd. Wiec nie wiem gdzie widzisz roznice miedzy vr6 w budzie ;D i vr6 mialo pojemnosc 2.9 litra, 2.8 to amerykanska wersja, golfy vr6, passaty vr6... G60 nie mialo turbiny spalinowej tylko kompresor napedzany paskiem. Jeszcze jedno sprostowanie :P g60 - 8 zaworow, vr6 - 12 zaworow. Lampy kupie jak bedzie kasa ;D ze stylistycznymi modyfikacjami trzeba poczekac do wiosny, na razie, jak juz pisalem, mechanika.

Najlepiej przytocze tekst z forum corrado:

"co to jest: kosztuje 15 tysiecy, potem wsadzasz do tego kolejne 20 tysiecy i dalej nie wszystko jest gotowe" :lol:
Ostatnio zmieniony 2007-10-12, 17:01 przez Przemek325, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeszcze bedzie nastepna beemka...
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

A mowilem ze sie nie znam na Corkach :P hahahah

Nie wiedzialem ze ameryka miala 2.8... Hmmm... Myslalem ze starsze VR6 mialy 2.8 a nowsze 2.9...
Ale ty Przemo znasz sie na tym najlepiej :) Dobrze ze mamy fachowca od Corkow u siebie :)
daro 16v

Post autor: daro 16v »

bociek pisze:Vr6 ma szersze nadkola Ale jak chcesz weicej wiedziec to wejdz na http://www.corrado.com.pl/ a potem Roznice modelowe :D
widze ze Przemek Cie juz oswiecil wiec nie bede scierac klawiatury"dla Ciebie synu" :wink:
ODPOWIEDZ