[E46] by szczepciu

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

Dawno nie pisałem, autko niestety zeszło na drugi plan bo trzeba było zająć sie kupnem mieszkania.. potem remont no i jakoś tak czas zleciał :zdziwko: przy okazji kombiczek może niktórym sie nie podobać ale trzeba przyznać ze jest praktyczny :mrgreen:

Obrazek

w ostatnim czasie zostało zrobionych pare rzeczy czysto technicznych, z pomocą mojego staruszka wyrzuciłem klapki z kolektora (stan był nienajgorszy ale dla świętego spokoju lepiej sie ich pozbyć :twisted: Poniżej pare zdjęć

Obrazek

Obrazek

żeby nie było, że ktoś zrobił to za nas :razz:
Obrazek

przy okazji żę został zdjęty kolektor wymieniłem świece, odma też wpadła nowa. Na deser okazało sie że wąż ze sterowania turbiną też prosił sie o wymiane

Obrazek

Obrazek

nie wiem jakim cudem nie wykazało żadnego błędu :shock:

w końcu skrzynia doczekała sie też nowej oliwy :grin:

Obrazek

troche opiłków było ale myśle że to jeszcze nie tragedia

Obrazek

kisielek :D

Obrazek

tak wyglądał stary filtr, poprzedni właściciel wymieniał na szczęście olej co widać po objechanej śrubie spustowej

Obrazek

po wymianie autko śmiga jak nowe :br: to by było chyba na tyle narazie, jak sobie coś jeszcze wspomne to dodam :wink: :bmw:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

dobrze ze klapki poszły out :) ogarniaj dalej temat :) powodzenia :)
P.S niechcesz moich sprezyn poprzednich ?
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

ile byś za nie chciał??
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

mikołaj podrzucił dzisiaj takie gadżety :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

w poniedziałek wymiana i to bedzie na tyle w tym roku..
Przy okazji zmiany oponek na zimowe skontrolowałem stan zawieszenia i zaskoczył mnie taki widok (sory za jakość):

Obrazek

sprężynka zamieniona na całą ale na przyszły rok wpadnie jakiś komplecik z regulacją :bmw:

no i pare zdjęć ze spirit88 na zakończenie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tu BONUS (whucrew przyłapany z nieumytą limuzin :twisted:)

Obrazek

plany na przyszły rok:
- 18'
- jak wspomniałem wyżej zejść niżej z budą
no i dopracowanie autka żeby godnie prezentować BTS :grin:
Mam nadzieje że koledzy pomogą no i że nie zanudziłem oglądających :razz:
Pozdro :bmw:
spirit88
Małopiszący
Posty: 9
Rejestracja: 2013-08-27, 08:13
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: spirit88 »

co za lenie nikt nie odpisuje..... .
Prezentu i zdjęć zazdroszcze. Przyjacielu zazdroszcze pomysłów i życze Ci zreazlizowania ich.
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

taki bonusik urodzinowy od spirit88 :mrgreen:

Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Tu cie mam Szczepciu! :wink: No ostatnio widziałem twoją maszynkę i jest konkret :br: Widzę , że mojego brudasa dojrzałeś na Zofii :wink: Musimy się spotkać na jakimś spociku aby pogadać o fedrowaniu :wink: Fajna galeria tak jak i auto. Będę odwiedzał :bmw: Pozdro :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

człowiek często tu nie zagląda :oops: w ostatnim czasie zostały wypolerowane klosze tylnych lamp
Klosz przed:

Obrazek

Klosz po operacji:

Obrazek

Obrazek

:grin: efekt jak dla mnie zadowalający (uprzedzając pytanie klosze z klapy też zostaną wypolerowane :wink: )
Wpadł też od Przymo emblemat na klapę i listwa oświetleniowa bo stara była już sfatygowana i trzymała sie tylko na dwóch śrubach przez co odstawała i drażniła oko :/

Obrazek

Zdjęcie nowych elementów jak znajde chwilke :smile:
Na deser kurier dzisiaj podrzucił taki bajer :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Przy okazji zostały też pomalowane stylingi 68 bo stary lakier pozostawiał wiele do życzenia. Reszta zdjęć w najbliższym czasie. Staram sie doprowadzić autko do jakiegoś w miare normalnego stanu a że kaska na życie też jest potrzebna dlatego tylko takie pierdołki narazie sie dzieją :wink: Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :bmw:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

wiekszy IC ładnie :twisted:
bedziesz robil Remape silnika ? I gdzie ?
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

No i brawo :br: Wszystko idzie w dobrym kierunku :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

PRIMO pisze:bedziesz robil Remape silnika ? I gdzie ?
no właśnie, na pewno coś się bedzie działo tylko nie wiem gdzie, może coś polecicie??
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

szczepciu pisze:
PRIMO pisze:bedziesz robil Remape silnika ? I gdzie ?
no właśnie, na pewno coś się bedzie działo tylko nie wiem gdzie, może coś polecicie??
zależy ile chcesz pieniążkow na to przeznaczyć.
w Dynosoft z Katowic 1500zł zdadanie silnika, remapa pisana pod auto, zhamowanie przed i po....
Do Cebuli na ruptawie mozna sie umowic i przyjezdza gosc z V-tech'a chyba 1200zł ale nie pamietam juz na 100%


I jest paru ludzi co robi po garażach i zrobia ci to bez hamowni za 500zł "na oko"
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

myśle cały czas o tym, jedyne co mnie trzyma to ograniczony fundusz ze względu na nadchodzące wesele :/ a oprócz tego AUTOMAT... co mnie bardzo boli (nie wiem ile by puścił) - może ma ktoś jakieś doświadczenie z chipkiem automata w 3.0D?
maniek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 2012-09-07, 10:33
Lokalizacja: Rybnik / Świerklany

Post autor: maniek »

dynosoft moge polecić, 2 znajomych robiło tam autka i są bardzo zadowoleni. Jak zadzwonisz sobie do firmy to Ci powiedzą mniej więcej ile skrzynia puści i ile wytrzyma :wink: IC masz dedykowane?? gdzie zamawiałeś? bo też mam w planach zmienic
BÓG DAŁ NAM NOGI PO TO ABY DOJŚĆ TAM GDZIE NIE MOŻNA DOJECHAĆ NA GLEBIE
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

Dzięki chłopaki za info w sprawie remapy. Chyba zdecyduje sie na dynosoft jak wpadnie troche grosza :mrgreen:
Maniek sory że dopiero teraz odpisuje
maniek pisze:IC masz dedykowane?? gdzie zamawiałeś? bo też mam w planach zmienic
IC zamawiane z fmic.pl dedykowany do e46 zanim zamówiłem troche się naszukałem skąd zamawiać i najczęściej przewijała sie ta firma właśnie. Wykonanie bardzo konkretne i szybka wysyłka także póki co mogę polecić, nie powiem narazie nic więcej bo niestety leży sobie w domku i czeka na poprawe pogody żeby zamontować :mrgreen:
obiecane fotki
Obrazek

poprawione felgi (malowane kompresorkiem, pierwszy raz się tym bawiłem także idealnie nie ma, ale chyba źle też nie jest :razz: sorry za syf )

Obrazek

Obrazek

POZDRO!!
ODPOWIEDZ